Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli, Bajaj pulsar ve diğer yeni motorlar nasildir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Sevgili arkadaşlar hayirli akşamlar. Son zamanlarda değişik motorlarin turkiyeye gelmesi rekabet ortaminin buyumesi, be bizlerin uygun fiyatlara motorlar alabilmemiz acisindan iyi olacağini umuyorum. Bence diğer buyuk markalara kalitesinden ziyade marklarina isimlerine para verdiğimizi düşunuyorum. Benelliyi biliyoruzda, pulsar almak isteyenlere tavsiye edilebilirmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Pulsarı artık biliyruz da BEnelli yi alabilirmiyiz ? Güvenebilir miyiz?
    Ertugyigit bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Valla pulsar kullananlar çok memnun , uygun fiyatla gayet güzel sağlam motor bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama benelli işte Çinliler aldığı için biraz düşündürüyor , gelip alınması incelenmesi lazım , ilk alanlardan olmak pek mantıklı değil sanki bence.

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Cinli motorlarin tork ve guc değerleri düşuk olmasindan dolayi ikinci motorumu da aldiğima pişman olmuştum. Pulsarin değerleri gercekten iyi, demekki bu motor cinli motorlarla kiyaslanmayacak.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    pulsar güzel sıkıntısı servisi yedek parca sorunu yoktur
    benelli daha bilmiyoruz gelsin servis nasıl yedek parca durumu motor nasıl bakmak lazım

merhaba ben aranıza yeni katıldım ve beni merak ettiğim aprilia rs125 ve hyusung gt250r daha once racıng kullandım ama kendıme aıt racıng motorum olmadı once 100cc cup motorum vardı sonra ybr 125 sımdı ya aprılıa rs 125 yada hyusung gt 250 r ıstıyorum sızce hangısı

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alternatiflerin artması kesinlik iyi bişey. Hem fiyat rekabet ortamı hem de caddelerde farklı motorlar görmek, herkesin birbirine benzememesi yönünden. Diğer sayfaya da yazdım. Beneli tnt25 , hem tasarımı hem de malzeme kalitesi Pulsardan üstün benim gördüğüm kadarıyla. Tnt25'de daha heybetli ve olgun-oturmuş bir motor havası var. Teknik verileri de daha iyi. Biri 200 diğeri 250 cc neticede. Sadece hemen gelmeyecek galiba tek sıkıntısı o ama fiyatları da yakın gözüküyor. Pulsara iyi bir alternatif olacak bu fiyatlarda. Bekleyip göreceğiz.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Benim şahsi fikrim bir motorun sadece kaliteli ve gösterişli olması yetmez. Servislerinin yaygınlığı, servis kalitesi, yedek parça tedarik süresi gibi etkenler o motosikletin satılmasında en az motosikletin kendisi kadar önemlidir.

Motosiklet ne kadar iyi olursa olsun iyi servis hizmeti verilemez ve yurt dışından gelecek basit bir yedek parça için aylarca beklenirse o motosiklet markası pazarda tutunamaz.

Benelli Türkiye piyasasında çok yeni. Vereceği hizmet ile piyasada tutunup tutunamayacağını zaman gösterecek...
    acemi27 bunu beğendi.

bence benelli daha güvenilir bi marka, ama üstüne binip kalite farkını test ettikten sonra karar vermekte fayda var...

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    O Zaman herseyi zaman gosterecek diyoruz. Peki arkadaslar, benellinin italyan değilde çin mali olduğunu, ordan uretilip satildiğini milleti ole kandirmaya calistiklari söyleniyor, doğrumu acaba?

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı dadaş orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Zaman herseyi zaman gosterecek diyoruz. Peki arkadaslar, benellinin italyan değilde çin mali olduğunu, ordan uretilip satildiğini milleti ole kandirmaya calistiklari söyleniyor, doğrumu acaba?
    Arkadaş iPhone samsung çoğu çinde üretilmeye başlandı. Ona bakarsan hondada hero tarafından üretiliyordu ? Ee o zaman honda japon değil.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    pulsar 200ss düşünüyorum. herkes 200ns den memnundu bakalım hayırlısı

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Benelli müjdeci grup altında satılacağından (KUBA ve RKS) servis sorununun olacağını sanmıyorum, servis kalitesini soracak olursanız diğerlerinden iyi yada kötü olacağını ummuyorum. Zaten Honda nın bazı servisleri hariç bütün servisler berbat durumda. Yedek parça fiyatları da şimdilik muamma, onu bekleyip göreceğiz. Bence TNT25 modeli tutar hatta Bajaj Pulsara iyide bir rakip olur. Benellinin diğer modellerinin de japonlar varken fiyatlarından dolayı şansları olmaz şimdiden geçmiş olsun bide euro artarsa tası tarağı toplayıp gitmesi söz konusu bile olabilir

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar 200ss düşünüyorum. herkes 200ns den memnundu bakalım hayırlısı
    Şimdide 200ss'e mi yöneldin bi yavaş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler