Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Action Cam (SJ 4000) E-Bay Orjinal ürün satıcı tavsiye edebilecek var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    merhaba herkese;

sj 4000 kamerayı bende inceledim ve beğendim.Kullananlardan olumsuz yorum yapan yok gibi.Amatörce yol kaydı için ideal gözüküyor.Fiyatıda gayet uygun.Belki hobi amaçlı motovlog'da yapabilirim.Ancak aliexpress'ten hangi satıcıdan almak lazım bilemedim. 75$ dolara buldum birtane kampanya yapmış.Bu satıcıdan alan oldumu acaba?
    http://tr.aliexpress.com/item/2015-N...69469.html?s=p

Yoksa baya satış yapmış ve iyi yorum alan bu kullanıcıdan 98$ vererek almak mı mantıklı olur?

http://tr.aliexpress.com/store/produ...970386058.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa karıştırmak gibi olmasın ama Sj 4000 yerine Next'in ülkeye getirttiği Amerikan menşeili Aee Magicam firmasının Sd serisini de düşünebilirsin. Lens ve chipset GoPro ile birebir aynı ki zaten firma profesyonel kameralar üreten bir firma 2 yıl da garanti cabası...Şahsen ben 399 TL 9 taksitle aldım (Sd21 Pro) ve "Çok" memnunum..Harici mikrofon girişi de "var"...Ve komple kutu içeriği ile(Gerekli olabilecek Full aksesuarları ile Uzaktan kumanda yedek batarya lcd ekran housing sabitleme aksesuarları vs.)..Ürün linki

http://www.hepsiburada.com/liste/nex...oryId=22018092

..(Bir çıkarım yada menfaatim yok tamamen tavsiye niteliğindedir )
    Bir tane SJCAM sj4000wifi'ım vardı,2 ay motor üstünde her gün kullandıktan sonra(ki çok memnundum) yurtdışına çıkacağı için abime verdim. 2 gün önce aliexpress'ten 85$'a bi SJCAM sj4000 + 1extra pil daha sipariş etmiştim. Şimdi senin bilgilendirmen ile bu kamerayı da sipariş ettim, yurtdışındaki fiyatları bile 500küsür tl'ye geliyor, yurtiçi fiyatıysa 650-700 arası

Diğer sj400wifi'yı da gelince arkadaşa veririm, taliplisi bol oluyor nasılsa onun :D Buna da external bir microfon ve 64 gb class10 hafıza kartı alırım alırım ebay'den, çok iyi olur benim için. Sj4000-wifi'e kendin yap tarzı external microfon çıkışı eklemekten kurtulmuş oldum böylece.
    Teşekkürler tekrar.

Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese;

sj 4000 kamerayı bende inceledim ve beğendim.Kullananlardan olumsuz yorum yapan yok gibi.Amatörce yol kaydı için ideal gözüküyor.Fiyatıda gayet uygun.Belki hobi amaçlı motovlog'da yapabilirim.Ancak aliexpress'ten hangi satıcıdan almak lazım bilemedim. 75$ dolara buldum birtane kampanya yapmış.Bu satıcıdan alan oldumu acaba?

Yoksa baya satış yapmış ve iyi yorum alan bu kullanıcıdan 98$ vererek almak mı mantıklı olur?

ilk link gerçek SJCAM değil, hiç bulaşmayın. İkincisi gerçek SJCAM. YAlnız yukarıda da yazdığım gibi ben daha cuma günü(2 gün önce )85$'a aldım sjcam4000wifi + 1 pili(extra pil şarj aleti yoktu benimkinde), siparişim yola çıkmış. Siz de daha uyguna bulabilirsiniz.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tane SJCAM sj4000wifi'ım vardı,2 ay motor üstünde her gün kullandıktan sonra(ki çok memnundum) yurtdışına çıkacağı için abime verdim. 2 gün önce aliexpress'ten 85$'a bi SJCAM sj4000 + 1extra pil daha sipariş etmiştim. Şimdi senin bilgilendirmen ile bu kamerayı da sipariş ettim, yurtdışındaki fiyatları bile 500küsür tl'ye geliyor, yurtiçi fiyatıysa 650-700 arası

Diğer sj400wifi'yı da gelince arkadaşa veririm, taliplisi bol oluyor nasılsa onun :D Buna da external bir microfon ve 64 gb class10 hafıza kartı alırım alırım ebay'den, çok iyi olur benim için. Sj4000-wifi'e kendin yap tarzı external microfon çıkışı eklemekten kurtulmuş oldum böylece.
    Teşekkürler tekrar.
    Rica ederim..Bende bu siteden aldım kullanıyorum..Detaylı bir biçimde araştırdım..Yurt dışı forumlardan ve Youtube karşılaştırma-inceleme videolarından da görebilirsiniz..Next distribütörlüğünü yapıp (garanti olayına) servis imkanı sağlıyor..32 Gb Class 10 48 Mb/Sn Micro Sd aldım.."Oldukça" memnunum
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Rica ederim..Bende bu siteden aldım kullanıyorum..Detaylı bir biçimde araştırdım..Yurt dışı forumlardan ve Youtube karşılaştırma-inceleme videolarından da görebilirsiniz..Next distribütörlüğünü yapıp (garanti olayına) servis imkanı sağlıyor..32 Gb Class 10 48 Mb/Sn Micro Sd aldım.."Oldukça" memnunum
    biraz daha översen alacağım gibi alma aşamasına getirdin beni sj de e bay falan uğraş bekle ne gelecek belli değil kararsız kaldım wifi olayından dolayı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Bende beğendim nextin cihazını aynı şekilde wifi olmadığı için kafamı kurcalıyor. Ne yapsam bilemedim karar veremiyorum şuanda @OnurTR kafamı çok karıştırdı

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    @MAKTAMA Sizin aldığınız kullanıcının linki varmı acaba?

Ayrıca sj4000wifi modelini alıp sorun yaşamayan arkadaşlar, aldığınız kullanıcıları belirtirseniz bizim gibi alacak olan arkadaşlara çok yardımcı olursunuz

Motosikleti
    Dominar D400
    Ben wifi yerine uzun pil ömrü ve 64gb kart desteklemesini daha çekici buldum. Daha önce kullandığım sjcam 4000 wifi kaskta görüş açısını ayarlarken telefondan görebildiğiniz için rahat ettiriyordu, ancak nasıl duracağına alıştıktan sonra kullanmıyorsunuz wifi olayını çok fazla. wifi açıkken çok daha hızlı pil tüketiyordu. Ha, çekilen kayıtların wifi ile telefona falan aktarılıp rahat izlenmesi-saklanması olayı çok güzeldi tabii, orası ayrı. Yine de tercihim kayıt ve pil uzunluğu olarak NExt'ten yana oldu. Aslında 2 kamera da geldiğinde 2sini de aynı anda motora ve kaska takıp çoklu çekim yapmak lazım :D

Ekleme: SJCAM sj4000 wifi'yi Aliexpress'ten aldım ancak işyerinden girip de link veremiyorum. İlk sayfada zaten link verilmiş asıl aksiyon kamera forum sayfasına. Orada bir çok bilgi ve link bulabilirsiniz.

kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    @MAKTAMA Sizin aldığınız kullanıcının linki varmı acaba?

Ayrıca sj4000wifi modelini alıp sorun yaşamayan arkadaşlar, aldığınız kullanıcıları belirtirseniz bizim gibi alacak olan arkadaşlara çok yardımcı olursunuz
    Arkadaşlar başlığın ilk sayfasını okursanız orada hem aldığım satıcıyı hem de ürünle ilgili detaylı yorumları bulabilirsiniz...
    maktama, ahmetersoz1 ve ..Carmentality.. bunu beğendiler.
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Kafa karıştırmak gibi olmasın ama Sj 4000 yerine Next'in ülkeye getirttiği Amerikan menşeili Aee Magicam firmasının Sd serisini de düşünebilirsin. Lens ve chipset GoPro ile birebir aynı ki zaten firma profesyonel kameralar üreten bir firma 2 yıl da garanti cabası...Şahsen ben 399 TL 9 taksitle aldım (Sd21 Pro) ve "Çok" memnunum..Harici mikrofon girişi de "var"...Ve komple kutu içeriği ile(Gerekli olabilecek Full aksesuarları ile Uzaktan kumanda yedek batarya lcd ekran housing sabitleme aksesuarları vs.)..Ürün linki

..(Bir çıkarım yada menfaatim yok tamamen tavsiye niteliğindedir )
    Bu cihazdan geçen hafta aldım parasının çok üzerinde bir cihaz ve yanında bir sürü ilave aksesuarı var. Amerikan malı. Hiç düşünmeyin derim.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cihazdan geçen hafta aldım parasının çok üzerinde bir cihaz ve yanında bir sürü ilave aksesuarı var. Amerikan malı. Hiç düşünmeyin derim.

6 taksit alıcam nisanda sj4000 yerine enazından 1 ay beklemem madem bu kadar övüyor herkes..

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    merhaba herkese;

Sj 4000 alacaksan alttaki ilandaki makinenenin birebir aynı madeline bak diğerleri sahtesi 3 tane falan kopyası var.

Bende dün akşamdan beri bakıyorum. satıcı geri dönüş ve ürün yorumlarına bak.

Aliexpressten düşünüyosan ilk sayfada "kittyhawk" arkadaşımızın aldığı satıcı var.

Ben payball kullanacağım için ebaydan alıcam.
    kittyhawk bunu beğendi.

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    dün size önerdim bugün kendim aldım. sjcam sitesinden ekstra pil, masaüstü şarjı, monopod 109,90 dolar. tl ile 300 lira. bakalım kaç güne gelecek
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı maydin02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün size önerdim bugün kendim aldım. sjcam sitesinden ekstra pil, masaüstü şarjı, monopod 109,90 dolar. tl ile 300 lira. bakalım kaç güne gelecek
    nasıl alınıyor kendi sitesinden anlatırsan sevinirim
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tam olarak doğru tabir bu "parasının üzerinde" bir cihaz...Kimsenin tercihine yön vermek gibi olmasın (Herkesin hayatına kimse karışamaz ) ama kesinlikle çin menşeili cihazlardan farklı olduğunu ve kıyaslandığı cihazların pazar lideri firmaların ürünleri olduğunu bilmenizi isterim...Ekstra aksesuarlarını saymıyorum bile...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Tam olarak doğru tabir bu "parasının üzerinde" bir cihaz...Kimsenin tercihine yön vermek gibi olmasın (Herkesin hayatına kimse karışamaz ) ama kesinlikle çin menşeili cihazlardan farklı olduğunu ve kıyaslandığı cihazların pazar lideri firmaların ürünleri olduğunu bilmenizi isterim...Ekstra aksesuarlarını saymıyorum bile...
    1000 TL.'den 399 TL'ye düşmüş.. Dolar fırlamış, yutdışı ile uğraşmayın,bu kaçmaz.
    OnurTr bunu beğendi.
    doğum yeri kainattır memleketi ise dünya

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı ertoros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 TL.'den 399 TL'ye düşmüş.. Dolar fırlamış, yutdışı ile uğraşmayın,bu kaçmaz.
    Hepsiburada'nın 1000tl dediğine bakmayın. Her firmanın herzaman yaptığı gibi önce Bindirim sonra İndirim yapmışlar. sd21 pro'nun Normal fiyatı her yerde 700tl. Ama, önce Bindirim yapmış olmalarına rağmen indirimi daha iyi yapmışlar bu sefer . %60 indirim diye de abartmalarına, bizi yanıltmaya çalışmalarına da hiç gerek yok aslında, 700'den 400tl'ye %40 indirim yapılmış oluyor, bu da zaten gerçekten güzel indirim. Yarın elimde olur, bir bakarım tadına

SD21 CLASSİC ve SD21 SİLVER diye iki modeli var.
    Farkları neler bana yardımcı olur musunuz? Ben de alacağım gözümü kararttım

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl alınıyor kendi sitesinden anlatırsan sevinirim
    paypal ödemesi ile aldım. diğer sitelerdeki gibi. herşeyi seçtikten sonra ödeme için paypala yönlendiriyor.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SD21 CLASSİC ve SD21 SİLVER diye iki modeli var.
    Farkları neler bana yardımcı olur musunuz? Ben de alacağım gözümü kararttım
    Aparat sayıları ve aparat çeşitleri farklı, normalde clasic en ucuzu, silver biraz daha pahalı olanı, pro ise en pahalı olanı. Hepsiburada linkinde hepsini gösteriyor zaten, incelediniz mi?

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aparat sayıları ve aparat çeşitleri farklı, normalde clasic en ucuzu, silver biraz daha pahalı olanı, pro ise en pahalı olanı. Hepsiburada linkinde hepsini gösteriyor zaten, incelediniz mi?
    dostum ben inceledim de kafam karıştı. linkte pro versiyonu artı aparatlar demiş.
    orada gördüğümüz tüm aparatları yolluyorlar mı yoksa işlerine geleni mi yolluyorlar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)