Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yamaha'nın Facebook Sayfasındaki Yorumları Hazım Edemeyişi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Istanbul bayilerinin 3uyle yakin iliskim var. Sizin icin bunlari sorabilirim ama sahsen abarttiginizi dusunuyorum. 1000 lira icin dunyayi yakiyorsunuz evet ama ocaktan bu yana 2 puan artan dolar ve euro kurunu takip de etmiyorsunuz muhtemelen.

Oldu da aranizda ocak fiyatlariyla bir bayiden motosiklet almis olaniniz varsa bununla ilgili sozlesme imzalamis olmaniz gerekir.
    Bayiler Ön Satış veya sözleşme vb şeyleri istememize rağmen yapmıyorlar, Hiçbir şekilde fiyat garantisi vermiyorlar. Öyle bir şey olsaydı bu sorunların hiçbiri olmazdı. Lansman fiyatıyla herkes motorunu alır (yeni fiyat açıklanana kadar) sadece teslim sırasının gelmesini beklerdi. Daha fazla açıklama yapmaya gerek yok forumda yeterince bilgi var.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    yamaha facebook hoşgörülü bir ortamdır
    yaptığı fotoğrafta yarışmasında diğer markaların motorlarıyla resim çektiren arkadaşları yayınlayan bir kurum hoşgörüsüz olamaz bence

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Istanbul bayilerinin 3uyle yakin iliskim var. Sizin icin bunlari sorabilirim ama sahsen abarttiginizi dusunuyorum. 1000 lira icin dunyayi yakiyorsunuz evet ama ocaktan bu yana 2 puan artan dolar ve euro kurunu takip de etmiyorsunuz muhtemelen.

Oldu da aranizda ocak fiyatlariyla bir bayiden motosiklet almis olaniniz varsa bununla ilgili sozlesme imzalamis olmaniz gerekir. O sozlesme dogrultusunda su an motorun fiyati fazladan 3000 lira bile oynasa siz ocakta anlastiginiz fiyattan alirsiniz.

Yok durum boyle degilse iyi gunler gecmis olsun.

Bunlarin bilincinde olmadan bir takim cikismalarda bulunduysaniz markanin sizin atarlanmanizi markayi korumak icin ortadan kaldirmasi sasilacak bir sey degildir.
    2 mi 3 mü. bi karar verin bence.

Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha facebook hoşgörülü bir ortamdır
    yaptığı fotoğrafta yarışmasında diğer markaların motorlarıyla resim çektiren arkadaşları yayınlayan bir kurum hoşgörüsüz olamaz bence
    Yamaha facebook sayfasında hoşgörü var kabul ediyoruz, fakat R25 Lansman olayında Yamaha çok büyük hata yaptı, insanların beklentilerini boşa çıkardı, haliyle insanların tepkileri ve soruları oldu. Fakat bunlara da cevap verilmedi. Biraz da fuardan dolayı yoğun da olabilirler onuda kabul ediyoruz. Fakat kurumsal olduğunu iddia eden bir firma bu tür hatalar yapmamalı ve hakaret içermeyen paylaşımları silmemelidir? Bilmem bana katılır mısınız?
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Dolar kuru coşmadan çok önce zam yaptı Yamaha.

2- Adam gibi baştan satmayı planladığın fiyatı ilan edersin. Çakallık yaparsan pazarlama taktiği ayağına, elinde patlar öyle.

İnsanların tepkisi haklıdır. Kimse "yok ama niye öyle yapıyosun da böyle yapmıyosun vıdıvıdıvıdı" diye kıvırtmasın. Zaten dolar kuruyla birlikte sıfır ve ikinci el fiyatları bi anda coştu (r25 hadisesi 1. maddedeki gibi farklı). Eee mayışlar aynı, nasıl olacak bu iş. Düşük/orta gelirli adam taş yesin...

Aslında tekniğin patladığı filan yok peynir ekmek gibi satılıyor motor.Konuyu açan arkadaş bile motoru alacak düşün.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Arkadaşlar dolar diyosunuz da yamaha benim bildiğim yurtdışındaki Euro fiyatına göre ayarlama yapıyor , mt-125 ile olan oydu mesela. Şuan Euro düştü fiyatlar düşmedi , düşmez de zaten. Tüketici olarak kararınızı verin tepkinizi koyun , ben ama bu davranışından dolayı yamahadan motor almam.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Türk insanını tanımıyor musunuz yahu Ben idda ediyorum,eğer dolar coşmasaydı fiyatlar gene bu kadar olacaktı.Bizde önceliği olan kıstaslar talep ve tip.İçinde iki üç tane yabancı kelime ve teknik detaylı iki üç cümle kurdunuz mu fiyat otomatikman yükseliyor zaten
    Ertugyigit bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Yamahanin fiyatı artırma politikası yanlış da kardeşim kimse Cbr 250 niye bu kadar pahalı demiyor..

Gecen yıl ayni zamanda 12000 civarındaydı sıfırı..

14000 TL verip 250 cc. Tek silindir alınır mi yahu..

Muamele Lastik takoz egzoz derken ikinci el yemiz mt07 ye yaklaşıyor fiyatı..

Bir de bu motorun daha konusu açıldığında motorun 15.000 den aşağı satilmayacagini söylemiştim yanilmamisim..

Ayrica o yamuk kafalı dediğimiz adam nedense bana çok sempatik geldi fuarda biraz sohbet ettik çat pat adam lokum gibi sevdim keratayi :D

Bu arada Kurumsal firma arayanlara kuralkani tavsiye ediyorum. Ekrem bey 10 numara adam..

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuro düşüyor kawasakiye basın paraları

Motosikleti
    Yamaha R25
    Ötv, ve mtv olayı olmasa Kawa 300 kaçmazdı. inş ilerleyen dönemlerde 250 cc sınırını 300 e çekerler. bir umut işte

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Blindifre kardeşim bi mesajında biz motora nasıl lpg taktırabiliriz diyorsun sonra buraya gelip ya aslında ninja 300' de olsa iyi olurdu diyorsun Allah aşkına ne istediğinin farkında mısın sen Yani elinden gelse demek ki ferrari alıp tüp taktıracaksın bi silkelen kendine gel yeter artık yamaha muhebbeti uzatıp çekiştirmenin bi anlamı kalmadı artık yanılıyor muyum?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)