Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

action cam geri gorus.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Merhaba arkadaslar. Artik cogu kisi bir kamera alip hem yolu kaydediyor hemde olasi bir kazada delil sakliyor. Bende bir kamera alayim dedim sj 4000 aldim. Aklima su soru takildi ya arkadan carpar ve kacarsa kadraja girmeden bi tanede cin mali aldim arka icin. Cok mu abartiyorum bilmiyorum ama basina gelen var mi boyle bi durum. Yada iki kamera kullanan var mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Yürüyen medya gibi gezicem diyorsun. :D Tepesinde anten gibi cameralı tiplere daha alışamadı insanlarımız naptın ya usta
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Gorunce cekinirler degisik gelir belki.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı mecho86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gorunce cekinirler degisik gelir belki.
    O ney lan şu motorun arkasındaki deyip daha da dibine girme neticesiyle kaza da yaptırabilirler.
    BurakMakar ve ahmetersoz1 bunu beğendiler.

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletler genelde farkedilmediği için kazaya karışır. Arkadan gelen adam farkeder buyuk ihtimal. Onemli olan yandaki ve ondeki araçların tehlikeleri. Şehiriçi trafikte, motosiklet pek sollanabilen bir araç değil.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    hiçbirşey kaçmasın derseniz 360 derece gerçek zamanlı kayıt alıyor bu kamera,390$'dı tutunca zamlamışlar 450 ye çekimişler

vsn mobile 360

http://www.bhphotovideo.com/c/produc..._hd_video.html

https://youtu.be/TwPztmcYLFg

BurakMakar bunu beğendi.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Hadi ön ve arkayı sağlama aldın diyelim. Peki yanlardan temas olursa ya?! Bence birer tane de sağa ve sola alın :D

Sağlıcakla,
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka lastiğin üstüne plakaliğın oralara biyere kamera yerleştirenler vardı yanlış hatırlamıyorsam bence o kadar da kötü durmaz yapılabilir bir şey

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    bak polis çevirir İsrail ajanı mısın diye röntgenini çekerler. zaten günah keçisi arıyorlar.
    şaka bir yana ama eğer videoları işleyeceğim, paylaşacağım dersen bayağı iş çıkar size. ama kaza olmaz ise 2-3 günde bir silerim hafızayı derseniz neden olmasın. ama her makinenin pilini ayrı ayrı şarj sonra tak yola çık, kamerayı aç sonra kapa, motordan ayır, yanına al, koyacak yer bul......
    kolay gelsin. her yola çıkışınız ve motordan inişiniz ayrı bir tören olacak.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Ben o dediğinizi yaptım. Arkaya kamera koyup öne de 3,5" lcd ekran koydum dikip aynası görevi görüyor arkada olup biteni görebiliyorum bu şekilde. Arkadaşlar bu konunun nesine makara yapıyorlar çok ilginç. Burası Türkiye trafikte herşey olabilir başıma gelmez demeyin.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Kamera açısı alacak şekilde, görüntünün bir köşesine bu aynadan ayarla. Arkayıda görürsün hem.
    Ucuza kapatabilirsin.
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)