Merhaba Arkadaşlar bu konuyu belki benim gibi MT grubunun yeleklerinden alan arkadaşlar vardır ve isim soyisim ve kan grubunun olduğu isimlikler den isteyen arkadaşlar ile buradan istek toplayıp adet bilgisi paylaşırsanız Mt forum yöneticilerinin desteği ile toplu olarak yaptırabiliriz çünkü tek olarak yapılmıyormuş ya da maliyet yüksek oluyor sizler de isim soyisim ve kan grubunun olduğu cırt bantlı isimliklerden istiyorsanız cevap olarak isteklerinizi belirtebilirsiniz ayrıca Grubumuzun yeleğini almayan arkadaşlara öneririm çok güzel bir yelek tavsiye edeerim isimlik ile de daha şık hale geleceğini düşünüyorum. İlk baş istek toplayıp daha sonra yöneticilerimizin belirttiği hesap numarasına ücretler yatırılacaktır bu konuda isimlikler konusunda benim hiçbir ilgim yok arkadaşlar ben sadece daha hızlı şekilde toplanıp yaptırabilmemiz için bu konuyu açıyorum benim bir ilgim yok yani... Herkese Kazasız Belasız Sürüşler Diliyorum...

Orkun KONDUR AB RH + 2 ADET
İZZET KONDUR A RH + 1 ADET
İsimlik İstiyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

Daha önce bu şekilde yapılmış