Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

BAJAJ 2015 ZAM !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkes vermem vermem dedi hertaraf pulsar doldu :D
    tekoklava bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Iyiki zam yapti Bajaj. Kendi adima cok sevindim.Parasi pulu hazir fuarda Pulsar almayi beklerken (ki fiyat fuarda degismeyecek 2015 model 7.930 dendi) Inazuma sahibi oldum.Allah nasip etti. Sagolsun Bajaj da vesile oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:21 ----------

Bi ara da Mondial RX3 dusundum ama Mondial in capina bakmadan kaz yolma stratejisi ...

Sonrasinda Yamaha nin R25 kozunu mecburmusuz gibi hava su gibi adeta kose kapmacalarla cevirmesi, bayilerin her birinin ayri telden calmasi, birine baska otekine baska demeleri saymakla bitmez malum...

En takdir ettigim birinci Kawasaki. Euro uzerinden fiyati koc gibi madem dovizle geliyor dovizle satarim diyor...mantikli fiyatlar... yola devam...

Ikinci Suzuki oldu benim icin. Ortada Suzuki Kawasaki polemikleri donuyor mu? Yok.

Bajaj in bile haberi yokken (sitesinde eski fiyatlar dururken) Musteriler olarak Sahibinden nokta com com dan zam haberi aliyoruz. Ya arkadas bu nasil bir is anlamadim. Nasil bir ciddiyet. 2015 lansmanini koca Bajaj yapamadi bayiler yapti

Kimseye niye zam yapti demiyorum yanlis anlasilmasin ayrintilar Pulsar in basligi altinda tablo rakam ortaya koyuldu zaten.

Bizde isler arz talep dengesiyle degil, unlu dusunur cem yilmaz in dedigi gibi Para-Cokomel egrisiyle yuruyor

Not: Amma atarlanmisiz gece gece. okuyan kusura bakmasin vaktini caldik

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:47 ----------

Bu arada yazmayi unuttum. Bugun gelip deseler ki Abi R25 mi alirsin Pulsar mi? Tabi ki R25 alirim. Ammaaa Pulsar parasina. Bu da anlayanlara gelsin )
    motorcu48 ve tekoklava bunu beğendiler.

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    arkadaşlar bence bu motora bu kadar para cok tamam hızlı gidiyor cok guzel ama parçalı dandik bence ben 200 NS kullandım gayet guzel gidiyo kolay suruluyo bu motora bu kadar para verecenize bundan daha iyi daha saglam motor alabilirsiniz herşey hız degil bi motorun gornusude iyi olmalı ben gorunusude sevmıyorum benm icin en onemli şeylerden biriside gorunusu durusu bu motor sanki cıkma parcalarla yapılmış gibi almanızı tavsıye etmem motorun kendini belli etmesi lazım bunu alacagınza tvs cbf ybr felan aln daha iyi

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence bu motora bu kadar para cok tamam hızlı gidiyor cok guzel ama parçalı dandik bence ben 200 NS kullandım gayet guzel gidiyo kolay suruluyo bu motora bu kadar para verecenize bundan daha iyi daha saglam motor alabilirsiniz herşey hız degil bi motorun gornusude iyi olmalı ben gorunusude sevmıyorum benm icin en onemli şeylerden biriside gorunusu durusu bu motor sanki cıkma parcalarla yapılmış gibi almanızı tavsıye etmem motorun kendini belli etmesi lazım bunu alacagınza tvs cbf ybr felan aln daha iyi
    kaç km kullandın? sen de 3 5 km kullanıp atıp tutanlardansın sanırım :D aea bile min 100 km kullanıp öyle konuşuyor. bizim motor profesörü vatandaşlarımız 3 5 km kullanıp motor şöyle motor böyle diyor. 7350 iken bile bu fiyata kimse almaz dediniz bak aldık ve 1800ün üzerinde satıldığını biliyorum yine satılacak kardeşlerim göreceksiniz. 2 koy ikinci el temiz cbr250 al diyenlere de katılmıyorum. benim gibi 2. el motosiklet almama prensibi olan biri bu denileni yapar mı? hayır yapmaz. 2 lira koyup 2. el motor almaz. 125 cc cbr ı da 125 cc diye almaz. ben bu yüzden gittim pulsar aldım çook memnunum. 7 aydır kullanıyorum hiç arızam oldu mu? hayır. inanmak isteyen inanır inanmak istemeyene sözüm yok. bırak 100bini 50bin yapan bile yok daha diyen için de cevabım şudur. türkiye piyasına gireli 8 ay olan bir motoru kurye hariç kim 50bin km kullanabilir? kaç kişi? allah için düşünerek konuşalım biraz.
    kdiner, tekoklava ve hkn34 bunu beğendiler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    enescanatar, fedos, Brock07 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    PULSAR 200 NS ANTALYA GRUBUMUZ

[/COLOR]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata alıncak motor var yeni başlıcak birisi bence artık pulsar şeçmez ben şeçmezdim cbr 125 dururken neden gidip pulsar alayım...
    cbr 125 alabiliyosan git al,gereksiz ve boş muhabbet ediyorsun kimse kimsenin neye ne kadar para vereceğinin kararını veremez sonuçta herkes kendi parasını kendi kazanıyor.
    enescanatar, kdiner, emc2 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    burada yapılan fiyat muhabbetlerini anlayamıyorum.

arkadaşlar göz ardı ediyorsunuz ama PARANIZ SÜRATLE DEĞER KAYBEDİYOR, ve 7000, 8000 10.000 dediğiniz rakamlar sürekli değersizleşiyor. buradan da dolar 3 tl olursa olsun bunlar fazi lobisi diye atıp tutanlar somut olarak paranın değersizleşmesinin ne anlama geldiğini anlasın.

buna kısaca enflasyon deniyor.

ne sanıyoruz ki bugün söz gelimi 3.000 usd a ithal edilen bir motor seneye 2.500 usd a mı ithal edilecek. 3000 usd geçen yıl ne kadardı, bu yıl ne kadar diye hesap edin yeter.

son olarak da domatesin, ev kirasının, elektroniğin minimum %10 pahallındığı her yıl motosiklet de minimum %10 pahallanır. yani 7.500 olan motor minimum 750 tl zam görür. he ne zaman motorunu civatasından, elektrik enerjisine tüm bileşenleriyle iç piyasada üretirsin o zaman paranın değer kaybetmesi seni daha az etkiler. bak yine etkilemez diyemiyorum sadece daha az etkiler.
    emc2, Seko, ellaksakir ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu motorun yerine CBR125 alacak adam bana göre şekilcinin önde gidenidir ya da "Honda hayat onda" diyen tayfadandır. Fiyatı aynıysa markası ve tarzı dışında CBR125'i seçmek için hiçbir neden yok. İlla Honda alacaksan da üzerine koy CBR250 al ya da Kawasaki SL250 al.
    tekoklava bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    başkan üzerine 3-5 birşey daha koy git ybr 125 al (kimse demeyince diyesim geldi)
    tekoklava ve cbr1907 bunu beğendiler.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Gün gelecek millet 10.000 tl'ye YBR aldım diyecek !

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Elin çinlisi böyle yaparsa caponlar napsın

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar ,
    bir şeyi atlıyoruz sanki . Bajaj kendini ispatlamış dünya klasmanında bir oyuncu . Bence Motor kalitesine çok laf etmemeli. Şahsen Kendi Motorum Bajaj discover 125 st ile İstanbul Gaziantep arası gidip geldim 2.500 Km. yol yaptım . Forum da sayfamda var. Asıl sorun etmemiz gereken husus : Ürüne gelen zam ve dövizin artış hızı. Bende bir kullanıcı olarak isterim ki fiyatlar yükselmesin .Ciddi olarak Mondial rx3 evo yu düşünürken ,açılış fiyatı 8.500 dü.Şu anda 10.000 tl telaffuz ediliyor. Artık onu da düşüncemden çıkardım ...
    Demem o ki , gelen zamları Protesto edelim .Motorları değil ...
    emc2, ellaksakir ve tekoklava bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elin çinlisi böyle yaparsa caponlar napsın
    çin mi? hocam sizin beğenmeyip çinli dediğiniz fabrikada ktm üretiliyor.Bajaj çin değil hindistan malı
    tekoklava bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    fazla zamanınızı almaz. üretilen motosikletlere bakın sadece http://www.bajajauto.com/

bajaj kuruluş tarihi 1945
    honda kuruluş tarihi 1948. (http://en.wikipedia.org/wiki/Bajaj_Auto) hemen honda kendini daha iyi geliştirmiş diye atlamayın. sadece bajaj daha yeni marka falan diyenlere sözüm. bir de pulsar çıkalı daha 1 sene olmadı diyenler de yanlış konuşuyor. pulsar 10 yıldır var fakat türkiyeye yeni girdi.

tekoklava bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    öyle yorumlar yapılmış ki sanki bu alet abuk subuk şekile, haddinden daha pahalıya satılan bir alet. başlığı görür görmez aklıma gelen tek şey

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Oh suyundan da koy!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya şu pulsarcılar zama bile dokundurtmuyorlar. İki kere mi zamnlandı bu motor, ilk parti kaça hrlmişti hatırlayan var mı?
    Bune bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla zamanınızı almaz. üretilen motosikletlere bakın sadece http://www.bajajauto.com/

bajaj kuruluş tarihi 1945
    honda kuruluş tarihi 1948. (http://en.wikipedia.org/wiki/Bajaj_Auto) hemen honda kendini daha iyi geliştirmiş diye atlamayın. sadece bajaj daha yeni marka falan diyenlere sözüm. bir de pulsar çıkalı daha 1 sene olmadı diyenler de yanlış konuşuyor. pulsar 10 yıldır var fakat türkiyeye yeni girdi.

http://i.hizliresim.com/q4b8yd.png
    honda motosiklet üzerine kuruldu ancak dediğin firma üç tekerli ürünler yaptı.motosiklet tarihi farklıdır kaldıki kendisinin modelleride değildir.örnek verilecek olursa bugun bile baktın ki kuralkanın tarihi eskidir ancak kanuni motosiklet daha dunun oğludur. herşeyin önemlisi bugun bajaj motosiklet değil bajaj outo diye geçen şirketten motosiklet almak garip olmalıdır :D
    Bune ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    Mustafa Kemal Atatürk

Discover düşünüyordum artık ybr düşünmeye başladım aralarında 500 600 tl fark var

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstüne biraz daha koy CBR250 al.
    biraz daha koy hayabusa al

forumda bu mantıkları yürütenlere bayılıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)