Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Antalyada yaşayan ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    selamünaleyküm arkadaşlar. internet sitesinde dokuyucu.com sitesinde kask mont eldiven kampanyası var 199 tl falan sitede güvenlik açığı var diyor. antalyada olup bana yardımcı olabilecek biri varmı acaba.

DOKUYUCU DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

ANTALYA :ETİLER MH. ADNAN MENDERES BULV. ASKEROĞLU İŞ MERKEZİ MURATPAŞA
    TEL:0242 322 30 10 FAX:0 242 322 30 15 info@dokuyucu.com.tr

adresi burası. yada burdan alışveriş yapan biri varmı güvenilirmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Tabi ki güvenilir. benimde alış veriş yapmışlığım var ancak. elden. firma olarak sorun olmaz. ancak internet üzerinden e-ticaret açığı varmıdır bilmem.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Sitede ne gibi bir güvenlik açığı varmış onuda yazarmısın ayrıca güvenlik açığı olduğunu sana kim söyledi ?

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    ben yanlış mı biliyorum bilmiyorum ama sitenin alışveriş güvenliği olması için htpps nin yeşil kilit simgesi olması gerekiyor. falat bu sitede satın ala girdiğimde https nin üzerinde ünlem işareti çıkıyor ve bilgleriniz 2. şahıs kişiler tarafından kopyalanabilir diye uyarı veriyor. sanal kartla alıcam zaten sıkıntı yok ben sadece satıcı gerçekmi onu öğrenmek istedim arkadaş alışveriş yapmş bende yapıcam teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

arkadaşlar bu dükkana yakın biri yokmu birisi gidip bakamaz mı gerçekten 199 tl kampanyası varmı. ürünü alıp kargodan hıyar çıkmasını istemiyorum

Merhaba çalışmasaydım ben gidebilirdim sizin için. Eğer cumartesi-pazar gününe kadar beklerseniz ben bakabilirim.
    Ancak şöyle bir şey var. O gösterilen kask ve mont bana pek kaliteli gelmedi...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Mont yazlık. Eldiven yazlık. Kask standart en düşük kalite.

Bu fiyat biraz fazla gibi.

O kaskı ve eldiveni 60-70 liraya çok rahat heryerden alırsın.

Mont da biraz paraya kıyıp en azından 3 mevsim giyebileceğin birşey alabilirsin.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Antalya'da Moto Life var; tavsiye ederim. Kot, kazak girdim; motorcu kıyafetleriyle çıktım ... Online alışveriş sitesi de var; sanalpazar'da, sahibinden'de...

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba çalışmasaydım ben gidebilirdim sizin için. Eğer cumartesi-pazar gününe kadar beklerseniz ben bakabilirim.
    çok iyi olur çok dua ederim size

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:07 ----------

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont yazlık. Eldiven yazlık. Kask standart en düşük kalite.

Bu fiyat biraz fazla gibi.

O kaskı ve eldiveni 60-70 liraya çok rahat heryerden alırsın.

Mont da biraz paraya kıyıp en azından 3 mevsim giyebileceğin birşey alabilirsin.

kardeşim bende 100 cc motor var kışın kullanmıyorum zaten yazlık birşeyler bakıyorum. tüm sitelere baktım mont 150 civarı kask 130 civarı fiyatlarda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim eğer zahmet olmayacaksa kaskın montun kalitesine bakıp buraya yazarmısın. yaz sıcağında kullanıcam kısa mesafelerde. yeterli seviyede ise alıcam. senden haber bekliyorum dostum.
    ZoNgUlDaK (<67>)

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    yenibir kampanyasi var sanirim dokuyucunun. dusunursen. 499 tl ye ls2 kask phonix mont ve pantolon prohel bot. ben cok iyi fiyat

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    Evet cok iyi fakat butcemi cok fazla asiyor eger mexico arkadas yarin bakiverirse 199 olani alicam.

Merhaba.
    Yarin kurs cikisi bakmaya giderim. Tam olarak benden istediginiz nedir? Mesaja cevap veremedim mobildeyim. Isterseniz ozeldende yazabilirisiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenibir kampanyasi var sanirim dokuyucunun. dusunursen. 499 tl ye ls2 kask phonix mont ve pantolon prohel bot. ben cok iyi fiyat
    Abi gelemiyorum ne zamandir yaniniza. Bugunde gelemedim toplanti oldu mu gerci bilmiyorum. Facebooka da giremiyorum hesap gitmis. Musait oldugun bi zamanda haberleselim :(

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    bildigin gibi her hafta toplaniyoruz. bu hafta akmoku ziyarete gittik pazar gunude zeytintasi magarasi ve aspendostaydik. Antalyanin kiymetini bilelim. vatandas kar kis bogusuyor. biz yerimizde duramiyoruz. bekleriz herzaman

Hepiniz cok degerli insanlarsiniz. Ilk araniza girdigim gun bile sicakliginizi hissettirdiniz. Kiymetiniz bilinmeli yani en yakin zamanda gorusmek dilegiyle.

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    Mexico kardesim bende 100 cc lik motor var kisa mesafelerde idarelik almak istiyorum yani kask mont ve eldivenin kalitesine bakip 199 tl ye deger dersen alicam. Senden haber bekliyorum kardesim. Yazlik dusunuyorum kisligim var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Dokuyucu da netten satin almak sikinti olmaz demi bazi firmalar kargoya uyduruk mal gonderiyolarmis ondan korkuyorum. Sonra kargodan gazete parcalari cikmasin :(

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitenin güvenliği sağlaması için SSL sertifikası alması lazım. ( https ) , fakat en ucuz SSL sertifikası 400 TL , çoğu e-ticaret sitesi bunu gereksiz görüp vermiyor bence almasıda gerekmiyor.Güvenliği tartışılır ama mağazası varsa alınmasında sorun olmayabilir, homeofis ise sıkıntı çıkartabilir.

Ek olarak : com.tr için sertifika lazım ve onu alabilmesi için ofis lazım yani ayfon kutusu gönderip salata çıkartmazlar olduğu an şikayet edilip site kapattırılır.

Ek olarak : Sitenin whoisini sorgulattım 2018'e kadar domain süresi var dolandırmak için açılsaydı bir domaine o kadar yıl alınmazdı diye düşünüyorum.

Alıntı metin_0067 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mexico kardesim bende 100 cc lik motor var kisa mesafelerde idarelik almak istiyorum yani kask mont ve eldivenin kalitesine bakip 199 tl ye deger dersen alicam. Senden haber bekliyorum kardesim. Yazlik dusunuyorum kisligim var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Dokuyucu da netten satin almak sikinti olmaz demi bazi firmalar kargoya uyduruk mal gonderiyolarmis ondan korkuyorum. Sonra kargodan gazete parcalari cikmasin :(
    Tamam ben 2-3 gibi buradan sizi bilgilendireceğim. Hatta özel mesaj atarım isterseniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Merhaba.
    Dokuyucu motora gittim. Gayet nezih ve kurumsal bir yer.Açıkçası çok güvendim ben. Hatta gitmişken kız arkadaşıma da mont aldık. Gerçi eve gelince büyük geldiğini düşündük. Aradım getirin halledelim dediler.
    199 TL kampanyasına gelince. Bence o paraya göre güzel. Eldiven ve mont o paraya bence iyi. Ancak kask için pek aynı şey söylenemez. Hani var mı var hesabı olur bence. Ayrıntılı fotoğraflarını çektim. Dilerseniz özelden numaranızı yazın whatsapptan atayım.
    karamankolik bunu beğendi.

karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bide sitede S-M-L mont bedenlerinin neye karşılık geldiğini gösterir bi tabloda yok. o yüzden de karar veremiyor insan. kaskın da beden tablosu yok ama onu aynı model kask için başka sitelerden bulabildim yine. bide Mexico kardeş özelden mesaj attım sana, bi bakar mısın?

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    Mexico kardesim senden Allah bin kere razi olsun. allah kazasiz belasiz bi omur gecirmeyi nasip etsin. Gidip baktin cok sagol dostum. Siparisi vercem birazdan alicam. Resimleri buradan atabilirmisin. Android tel kullanmiyorum da.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Arkadaslar birde bu kaskin beden olcusu var ama montun olcusu nasil olacak 182 boy 85 kiloyum usttaraf yapili L olurmu acaba.

Rica ederim lafı olmaz. Lakin şu an pc'ye atamıyorum. Forumdan 1 arkadaş daha istedi fotoğrafları onada attım. Yarın fırsat bulursam yükleyeceğim. Sağlıcakla kalın

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Ben 183 88 kiloyu Revit XL gidiyorum cuk oturuyor. Fazlası yok yani bilgin. Kışlık icliği ile birlikte tabi. Faydası olurmu bilmiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)