Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Polisimiz ve Motorlarımız

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli arkadaşlarımız ilk önce ben Polis'lerimizi çok seven ve onlara çok özenen genç bir arkadaşınızım.

Ben işimden eve dönüyordum 38km mesafe var otobandan gelirken baktım 150 , 200 motorlar 8 , 9 tane karşı şeritten geliyorlar ve çok hızlılar yanımdan geçtiler peşinden polislerin siren sesleri ben işime gücüme giden bir insanım beni gördüler hemen önüme kırdılar ve bende anlayamadım motorun ön telerini vurdum polis aracına , indiler geldiler suratıma yumruk attı biri ve ben sinirli bi karaktere sahibim itekledim ve motoruma tekme attılar bağladılar bi güzel ceza yazdılar ben diyorum benim onlarla ilgilim yok işten geliyordum buyrun ehliyetim adamlar hiç dinlemediler bile benim sorum şu birdahike böyle bi durum olursa kaçmayı pilanlıyorum adamlar dinlemiyorlar direk ceza yazıyor ve pataklıyorlar kaçmanın cezası ne acaba kaçsam yakalansam ne olur plakadan birşeyler yaparlarmı.

Türk polisimizden kaçılmaz ama bazıları gerçekten Türk olduklarına şüpeleniyorum iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Yanlışlıkla sınırı şaşıran Yunan polisidir onlar.. Türk olamaz.
    zulu, MotorKafa, tanertc ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Keşke öyle olsa ama malesef

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Ahaha ulan bize niye denk gelmezki bi kamera ile cekceksin guzelcede dovceksin hakkini ariycaksin sonra akillari baslarina gelsin,sizin aksinize bende zerre haz etmem polislerden
    rebirth bunu beğendi.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlarımız ilk önce ben Polis'lerimizi çok seven ve onlara çok özenen genç bir arkadaşınızım.

Ben işimden eve dönüyordum 38km mesafe var otobandan gelirken baktım 150 , 200 motorlar 8 , 9 tane karşı şeritten geliyorlar ve çok hızlılar yanımdan geçtiler peşinden polislerin siren sesleri ben işime gücüme giden bir insanım beni gördüler hemen önüme kırdılar ve bende anlayamadım motorun ön telerini vurdum polis aracına , indiler geldiler suratıma yumruk attı biri ve ben sinirli bi karaktere sahibim itekledim ve motoruma tekme attılar bağladılar bi güzel ceza yazdılar ben diyorum benim onlarla ilgilim yok işten geliyordum buyrun ehliyetim adamlar hiç dinlemediler bile benim sorum şu birdahike böyle bi durum olursa kaçmayı pilanlıyorum adamlar dinlemiyorlar direk ceza yazıyor ve pataklıyorlar kaçmanın cezası ne acaba kaçsam yakalansam ne olur plakadan birşeyler yaparlarmı.

Türk polisimizden kaçılmaz ama bazıları gerçekten Türk olduklarına şüpeleniyorum iyi günler.
    Polisten kaçtığın zaman durum polisin insiyatifine kalır.

1-Senin şüpheli olduğunu bildirir ve ortalık ayağa kalkar üstelik terörist muamelesi görürsün.

YADA

2-Sadece dur ihtarına uymadığın için ceza keser oda 150-250 TL miydi ne.
    Ödediğim rakamı tam hatırlamıyorum.
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

motoruna güveniyorsan yollarıda biliyorsan cevirme dahi olsa durma kaç.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    etiket motosikletler.. en büyük dert bu.. çok üzücü

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    kaç. dur ihtarına uymadığına dair plakana ceza yazarlar sadece. aksi taktirde olanlar hoş değil.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Hıhı türk değiller avut kendini. Irkçılık yapnma kardeşim. Biz türk polislerinin neler yaptığını gözlerimizle görüyoruz nedir bu tavır. Yok yunandır yok israildir. He tüm türklerde melektir zaten delirtmeyin adamı! hak etmişin oh olmuş dicemde olmicak üzüldüm çünkü :(
    taygunn, gokhanarslan, rebirth ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

umarım hastaneden darp raporu almışsındır. o raporlada yallah savcılığa hatta iş yerinden işe giriş çıkış saatleri vs'de isteyebilirsin. tabi şuda var burası türkiye okadar delil götürürsün bunun geçerliliği yok der yada bir bakarsın deliller kaybolmuş.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Polislerin adam olmadığını anlamışsındır umarım. Genelleme yapmayayım diyorum ama durduramıyorum kendimi.

Bkz: A.C.A.B
    crxforever, taygunn, tanertc ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Polisten kaçılır mı arkadaşım. Çekip tabancasını seni vursa ne yapacaksın. Bir de durma kaç diye yazanlar olmuş.

Kaskım vardı camı çatladı okadar ama hiç dinlemediler yani diyorum işten geliyordum adamlar sanki robotlar hiç bişi demiyorlar sadece ceza ya devem ediyorlar.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    işinden evine dönen bir insan kaza tehlikesi atlatıyor yumruk yiyor ve de bir daha başına gelmemesi için önlem alması gerekiyor.
    ne lanet bir memleket olduk böyle. çevresi olan dayı amca vs varsa kullan üstüne darp raporu iş yeri giriş çıkış kayıtları ile savcılığa git.
    belki sana yaptıkları yanına kar kalır ama ibr kaç şikayet üst üste gelince başları ağrıyabiliyor.
    TurkishPower bunu beğendi.

valla ben bir şey anlamadım, yol gidiş gelişmiş, karşı şeritten motorlar ve polisler geliyormuş. olay otobanda geçiyor, nasıl oluyorda polisler otoban duvarını aşıp senin önüne geliyorlar?
    aynı şeritte bile olsanız,emniyet şeridine geçirmeden yolun ortasında duramazlar? senin hayal gücü geniş galiba?
    RAMİREZ bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yapacak birşey yok memlekette ve dünyada hertürlü ...çocuk var sadece bize ve polise özel bir durum değil

Motosikleti
    2014 ybr esd
    senaryo zayıf.oyuncular verimsiz...
    beko12345, shooter1, RAMİREZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işinden evine dönen bir insan kaza tehlikesi atlatıyor yumruk yiyor ve de bir daha başına gelmemesi için önlem alması gerekiyor.
    ne lanet bir memleket olduk böyle. çevresi olan dayı amca vs varsa kullan üstüne darp raporu iş yeri giriş çıkış kayıtları ile savcılığa git.
    belki sana yaptıkları yanına kar kalır ama ibr kaç şikayet üst üste gelince başları ağrıyabiliyor.
    Kardeşim 4 şeritli yol 2 sa 2 sol anla artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Beyler olayı ciddiye almıyanlar yazmasın ben kafama göre boşu boşuna konu açmadım madurluğumu belirtmek için açtım biri çıkmış senaryo zayıf diyor bu arkadaşı ayakta alkışlıyorum gerçekten kesin polis akrabası.

oqnfdn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-25 (2020) & Yamaha D'elight XC115 (2013)
    Hayatım boyunca polislerden hiç kaçmadım. Pek te sevdiğimi söyleyemem kendilerini ama şimdiye kadar hiç bi problem çıkarmadılar evraklarım herşeyim tam. Adamlar işlerini yapıyolar. Hatta bir çevirmede adam dediki kaskı felan çıkarma geç polis arabasının önüne de kamera çeksin seni adam akıllı motorcu görsün emniyet dedi. Belki de oturduğum muhitteki polisler çok iyi. Anlam veremedim sizin bu durumunuza.
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı oqnfdn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatım boyunca polislerden hiç kaçmadım. Pek te sevdiğimi söyleyemem kendilerini ama şimdiye kadar hiç bi problem çıkarmadılar evraklarım herşeyim tam. Adamlar işlerini yapıyolar. Hatta bir çevirmede adam dediki kaskı felan çıkarma geç polis arabasının önüne de kamera çeksin seni adam akıllı motorcu görsün emniyet dedi. Belki de oturduğum muhitteki polisler çok iyi. Anlam veremedim sizin bu durumunuza.
    Benim yaşadığım bölgede çok plakasız tabiricaizse apaçi var ehliyetsizi var abartı takıp saba doğru 3 gibi geziyorlar onlar yüzünden bizlerede patlıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)