Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Direksiyon sınavları yapıldı. Herkese hayırlı olsun !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Arkadaşlar yarın ben de Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi nde girecem

Kadıköy den E-5 üzerinden gelecem.

Yerini bilmiyorum.Sınav 8.30 da .

Lisenin yerini bilen varsa yaklaşık da olsa biraz tarif edebilir mi?
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uncleisko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 250 CC
    Bende ankara da girdim. jinlun 250 lik motorumla girdim sınava. zaten full koruma vardı üzerimde dizlik bellik kask vs adam bi git gel dedi o kadar. :D ehliyet alan herkese hayırlı olsun. bi de şunu unutmayın ehliyet almadan önce ehliyetimiz yok diye çok dikkatli kullanıyduk (ben şhsen öyleydim) aynı dikkkati devam ettirelim...

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar..

Cıngıllıogluna gelecek arkadaslar eger yerı bulmada sorun yasarlarsa benı arasınlar.. 0532 2515952 gerekırse ben carefourdan onları alırım yada tarıf ederım..Erken vakıt de arayabılırsınız dert degıl . uyumak gıbı bır sorunum pek yok..

selamlar

Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı

Hocam bostancı -dudullu mınıbuslkerını takıp et.. onunden gecıyor okulun yanında top sahası var zaten cok yakın bostancıo koprusunden yuruyerek bıle 10 dakıka
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı

trader hocam tarif etmiş yolu ama bende anlatayım istersen,

kadıköy rıhtımdan 319 numaralı kadıköy-kayışdağı özel halk otobüsleri kalkar, ve E-5 üzerinden giderek, bostancı köprüsünden döner ve okulun önündende geçer, siz sorarsanız söylerler, şöför olur, muavin olur, tam okulun kapısının önünde indirirler, yardımıcı olabilmişimdir umarım...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    bENDE YARIN 14.30 GİRECEĞİM GELECEK ARKADAŞLAR VARSA GELEN BENDE carefourdan

ALABİLİRİM TEL: 0535 326 12 60
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    hepimize hayırlı olsun
    97 almışım
    3 puanı nerden kıstılar bende anlamadım
    bundan sonra durdurmasalarda çevirmelere girip abi benimde evrakları kontrol edin diyecem acısını çıkaracam
    Tekrar hayırlı olsun.. Ama çevirmelere girme olayını 2 kere düşün derim.. Şahsen ben de B ehliyetimi aldığımda bile bile girdiğim çevirmede, bagajdaki eksiklerden ceza yemiştim

Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Selam ben de yarin Cingıllıoğlu'nda giriyorum saat 11 de.. Son dakika golü yememek için kendi motorumla gitmeyeceğim sanırım herkese bol şans.. Orada birbirimizi nasıl tanıyacağız?

ahmetist1181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam herkese

bende bugun girdim sınava herhalde gecmisimdir. Cunku kotu surenlere bizim sınav görevlisi sınav bitiminde bir sans daha verecekti, onları bekletiyordu. Ama benim önerim şu ki eğer kendi motorunuzla girebiliyorsanız sınava onunla girin. chopper dan sonra scooter kullanmak cidden felaket.....

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Yol tarifi konusundaki yardımlarınız için saolun.

Sınav fena diildi.

Yalnız sınav başlamadan tur atan bir aday motoru kontrol edip durduramadı ve epey kötü düştü.

Kaskı da yoktu.İnşallah bişi olmamıştır.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    sınava giren herkese hayırlı olsun arkadaşlar.kazasız belasız sürüşler..
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

73umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    arkadaşlar ben de dün cıngıllıoğlu lisesinde girdim.3 adet huniyi koymuşlar aradan geç dediler .verdikleri motor çok küçük olduğu için kendi motorumla girdim .akşam üstü kursu aradım geçti dediler.şunu anladım ki bu çevirmelerde insanları kastıklarına değicek bir sınav değil bu ehliyet işi hem sınavı hem direksiyonu.ne yapalım bu işin kuralı buymuş bizde uyduk herkese hayırlı olsun.

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Yoğunluk yüzünden sertifikaları buhafta içinde almamız biraz zor gibi. Ehliyer 2 günlük iş ama galiba gelecek haftada evde kös kös oturacaz. Motor aldık binemiyoruz

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende cumartesi sabahı sınava girenlerdenim ammada vurdumduymaz adamım burada kursu arayıp sonucu ogrendigini soyleyen arkadaslarda olmasa kursu aramak aklıma gelmezdi az once aradım ve 96 açtı aldıgımı ogrendim çarsamba gunu gel evraklarını al dediler

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sınav komedi resmen
    kukaların arasında geçip geri donmek 30sn. falan sürdü. sonra tamam geçtin dediler. bu nasıl iş anlamadım.
    ==============================
    ==============================

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet artık benimde bir ehliyetim var içim rahat rahat dolaşırım herkeze bol şans arkadaşlar bizde adamların arkasından dolaştık işte...

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Gelısımdekı arkadaslar da persembe gunu dedıler.. Neyse bu ıs te bıttı boylece.. gercı ben pek onemsemıyordum ama kasko ehlıyet olmayınca bır ıse yaramıyor esas mesele burda bence.. selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar bende dün direksiyon sınavına girdim, güngören stadının arkasında, gerçekten tam komedi, sınav komisyonu motordan anlamıyor.
    Ben 47 yaşında çok eski bir motorcu olarak bu sınava utana sıkıla girdim, yahu kardeşim yıllarca motor kullan, ilk kurye sistemi olan sinemalar arası film taşı, yarışlara katıl derece al, sonra sana desinlerki sen motor kullanamazsın ehliyetin yok, olmaz böyle yaaaaa, inanın sınavda kamyonun arkasına saklandım sonra sıra geldi afedersiniz çük kadar bir motorla sınava gir sonrada sana hoca sinyallerinize dikkat edin desin, kimse sinyal kullanmadı ben kurallara uymak için sinyalleri kullandım hoca dik dik bana bakarak(bayan hoca) sinyallerinize dikkat etmelisiniz. YAHU KARDEŞLER YERİN DİBİNE GEÇTİM. Allah hepinize kazasız sürüşler versin, aman dikkat, daha istanbulda motor kültürü oturmadı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler