Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Yamaha R25 - Lansman Fiyatı : 13,500 TL (?)

Motovento
    REKLAM ALANI

eğer gerçekse elveda Yzf-r125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kazık, çok net kazık. Bütün markalar fiyatları balon gibi şişirdiler. Ninja 250 SL'in fiyatı ~12.000 TL, CBR 250 13500 TL ve kalite olarak Ninja'ya yaklaşamıyor. Aynı fiyatı bile haketmeyecekken 1500 TL daha pahalı, kalkıp R25'in fiyatını CBR 250'yle kıyaslayıp "ooo, iyiymiş" diyen hata yapar, bir motorun ederinden çok haberi yoktur. 250cc tek silindir bir motorun hakedeceği en yüksek fiyat 10.5 - 11'dir, hadi Yamaha çift silindir diye ruhum senin için 11.5 - 12 olsun.

Üstelik işe yaramaz lastiklerle geliyor. Şöyle eli yüzü düzgün pirelli mt75 falan takayım desen (daha kaliteli / pahalı modellere girmiyorum) bi sağlam 700 TL bayılmak gerekiyor fazladan.

Motoru basına tanıtırken yaptıkları çakallığı (yarış karenajlı motorun seri üretim motorla yakından uzaktan alakasının olmaması) hiç söylemiyorum bile. Çok tatsız tussuz işler; enayi kandırmaca.
    Motor_Derili bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dolar 2.41. Motosiklet fiyatlarina b.k atmayin. 2006da 1000 liraya sifir motor almisligim var. Bugun 10bine 200luk guzel bi motora binmek zor. Sansinizi zorlamayin.

Cok sikayet ediyorsaniz Ankara orada. Yazin dilekcenizi OTVler icin.
    E-TEKİN bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 in fiyatı uygun değil, erişilebilir sadece.

Ben Yamahanın sezon içinde 500-500 zamlıyarak gideceğine sanmıyorum. 13.500 de gayet güzel kar bırakıyor.Zaten bu seviye hondanın uçurduğu ve avucunu yalamaya başladığı seviye.

14.000 üstüne bu motor özelliklerine göre pahalı olmaya başlıyor. Yamaha bu motoru ülkede 250cc ye olan ilgiden dolayı pazar lideri yapıp servislerini de hareketlendirmeyi, ordanda düznli kazanmayı düşünüyor.

Amaç maksimum motor satmak. 15.000 olucak diyenler orada satışlar 3 te birine düşer, sedece hastalarına gözü karartanlara hitap eder.

Honda 13.500 bu kadar küfür yiyip satamıyorsa yamaha da 15 te aynı noktaya geliyor. merak etmeyin bunun bilincindeler

pulsarın 7.400 e bukadar satması ne olduğu muamma bir hintilinin başarı hikayesi, türk insanının fiyat konusunda ne kadar hassas olduğu anlamında yamahaya ders oldu.

ders alınmış gibi.

Honda cbr250 ninde 2011-2012 de olayı aynı değilmi? einstain olmaya gerek yok R25 e bu tarz bi streteji belirlemek için
    overspeed, mephamd, TIGERSHARK ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bende zam geleceğini düşünmüyorumCanınızı sıkmayın!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet fiyatlarina b.k atmayin.
    Babanız Yamaha'nın sahibi sanırsam. Yoksa kimse aynı mal için daha fazla ödemeye razı olacak kadar mal olamaz. Hem de daha mal piyasaya çıkmadan.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Zam gelmez arkadaşlar. Rahat olun. Bayiler bu işi bilmiyorlar.

hem honda ya hem de 2009 model yzf r125 lere 10-11 lira diyenlere selam olsun

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babanız Yamaha'nın sahibi sanırsam. Yoksa kimse aynı mal için daha fazla ödemeye razı olacak kadar mal olamaz. Hem de daha mal piyasaya çıkmadan.
    Yamaha'ya b.k atmayin demedim balim "motosiklet fiyatlarina" b.k atmayin dedim. Ihrac urunleri vergi yuzunden pahali ulkemizde. Firmalar ozellikle bize pahali getiriyo diye degil.

bugün maltepe tuna otomotive gittim 500 lira bıraktım siyah rengi için bazı bayiler lansman fiyatıyla satılan motorların 2014 olduğunu söyledi acaba ne kadar doğrudur ve fark varmıdır 15 model ile arasında

ayrıca 2009 model yzf ye 10 11 lira kim ödemiş?? çamur at izi kalsın.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ben 10 lira veren bi salak tanıyorum

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı aryirmibeş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün maltepe tuna otomotive gittim 500 lira bıraktım siyah rengi için bazı bayiler lansman fiyatıyla satılan motorların 2014 olduğunu söyledi acaba ne kadar doğrudur ve fark varmıdır 15 model ile arasında
    Hocam peki sordun mu mt-07 muhabbetine benzer mi diye? Bugün senden 500 alıp 1 ay sonra motora zam geldi demesinler?

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam peki sordun mu mt-07 muhabbetine benzer mi diye? Bugün senden 500 alıp 1 ay sonra motora zam geldi demesinler?
    valla o şekil olursa kaporamı geri isterim bi sıkıntı çıkarmazlar herhalde ama zam gelirsede mt 07 gibi gelmez max 14 olur dedi birde plaka ruhsat için 420 tl istediler vekalet dahil sigorta hariç bana biraz fazla geldi sizce uğraşmaya değermi birde sigorta kaça çıkar yaş 20 plaka 34

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Vallaaa ne desem ki 13,500 TL lmadığı için Pek konuya hakim kalamicam.

Ama o seviyede bir motor için + marka değeri ile 10,500 den fazla olmaması gerek.
    Birde OTV ler düşerse fiyatlara ne denli yansır bilemiyorum. Adam kar oranını %15 koyuyorsa otv kalkınca %25 yapar yine geçirirler gibime geliyor.

Bendebu aralar 4 bin e kadar destro 250 için kumbara fonu açtım gardolapımda
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaaa ne desem ki 13,500 TL lmadığı için Pek konuya hakim kalamicam.

Ama o seviyede bir motor için + marka değeri ile 10,500 den fazla olmaması gerek.
    Birde OTV ler düşerse fiyatlara ne denli yansır bilemiyorum. Adam kar oranını %15 koyuyorsa otv kalkınca %25 yapar yine geçirirler gibime geliyor.

Bendebu aralar 4 bin e kadar destro 250 için kumbara fonu açtım gardolapımda
    Haklısınız bizim ülkemiz için olması gereken fiyat en fazla 11 bin olması gerek ama adamda haklı o motorun 125 cc olanını o fiyattan satabiliyor zaten bunda neden indirim yapsın ki

Bende de para yok kredi kartından çektireceğim ama 14 bini geçip 15 bine yaslandığı anda almaktan vazgeçerim o zaman oturur bi sene daha para biriktirir pulsar 400' ü alırım.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Yamaha IRC lastikleri sökup ciplak jantla 13.000 e verseydi iyiydi Biz fiyati 14.500+plaka vs. Dusunelim.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Mesela olması gereken fiyat nedir?Bence bu kişiye göre değişir.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela olması gereken fiyat nedir?Bence bu kişiye göre değişir.

Benim en hasta olduğum konu bu kişiden kişiye değişir olayı, yani adam zenginse yüzbin lira verebilir mi bu motora? Yüz bin lirası olmayan adam ne yapacak o zaman? Ölsün mü o?

Olması gereken fiyat ülke ekonomisine göre hesaplanması gereken fiyattır, ülkenin gsmh, gsyih değerlerini hiçe sayıp fiyat belirlemek olmaz. Sosyal devlet yapısı buna izin vermez isteyen istediğini verebilir denirse o ülke kapitalizmin uşağı değil köpeği olur. Ben bunu sürekli yazıyorum ama kimse anlamak istemiyor biraz sosyal düşünce kafasında olsa insanlar çok güzel şeyler olacak bu ülkede ama maalesef olmuyor işte herkes kendi postunun peşinde.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Sanırım yanlış anlaşıldım yada kendimi ifade edemedim benim demek istediğim yarın öbür gün yamahanın başına veya hondanın başına farklı biri geçer motorun satış değerini kâr marjını ve fiyat politikasını değiştirebilir!Mubarek adam kaç yaşındasın ismin ne bilmiyorum ama BUNE kardeşim senin uslubuna göre kimi sosyalizmin köpeği olur kimi kapitalizmin köpeği olur olayın bu farklı bir yönü!Konuyu farklı boyutlara taşımayalım!Bu motorların fiyatlarını etkileyen bir sürü neden var.Şimdi bu motoru adam 30.000'e satsa kim alır!Dolayısıyla bu motorun üç aşağı beş yukarı bir ederi var zaten.Sen alırsın almazsın o seni ilgilendirir.Bizede alan insanlara hayırlı olsun demek düşer.Saygılarımla

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)