Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Yamaha R25 - Lansman Fiyatı : 13,500 TL (?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    12-14 bin arasında 2. el cbr 250 satan kullanıcıların motorları ellerinde patlamaya başlayacak . Honda hala bu rekabete rağmen zam yaparsa motorlara , kendi kendini bitirmiş olacak .
    Cronos bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk sayfada "Dolgun süperstarın görünüme sahip. Alçak selesi sayesinde kısa boylu özellikle rahat oturuşlu, ince deposu ile kadın motosiklet severlerin de rahat edebileceği bir model olmuş." diye bir yazı var benim korkum şu oldu bu motor da z250 gibi tıfıl mı? Benim boyum 186 kilom 90 kendimi doğal olarak kawasaki üstünde hayal edemiyorum bu motor içinde aynı şeyleri söyleyebilir miyiz yoksa kaslı iri bir motor mu?
    Aynı şeyi bende düşünüyorum normaldenaked severim ama MT25 henüz olmadığı için bu arada demekki MT25 olsaydı granajsız olacağı için 12500 civarına cçıkıcakmış :/

Bu durumda motor 250sl gibi tıfıl değilse r25 alınır ama onun gibi diğer 250 liklerden kısa şasili ve tıfılsa ben 186 boy ve 92 kilomluk cüssemle gidip bajaj alırım zaten her halükarda geçici motorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Boyutlar

Toplam uzunluk 2.090 mm
    Toplam genişlik 720 mm
    Toplam yükseklik 1.135 mm
    Sele yüksekliği 780 mm
    Tekerleklerarası mesafe 1.380 mm
    Minimum yerden yükseklik 160 mm
    Ağırlık (dolu yağ ve yakıt tankı dahil) 166 kg
    Yakıt tankı kapasitesi 14,0 L
    Yağ tankı kapasitesi 2,4 L

Özellikler;

Enerji dolu ve yeni 250 cc sıralı çift silindirli motor
    En son Yamaha R serisi supersport modeline gücünü veren, sınıfın en gelişmiş teknolojilerinden bazılarını kapsayan, yeni tasarlanmış, 250 cc sıralı çift silindirli, sıvı soğutmalı bir motordur. 12.000 dev/dak değerinde 26.5kW/36PS maksimum güç çıkışıyla R25 motor, her seferinde heyecan verici bir sürüş için anında gaz tepkisi verir.

Bu duruma göre aks mesafesini motorun büyüklüğüne etki eden önemli bir etmen olarak sayarsak,
    bajaj 200NS in Wheel Base 1363 mm
    Length x height x width 2017 mm x 1075 mm x 804 mm

Kawasaki 250SL
    Dimensions (L x W x H)
    1,935 x 685 x 1,075 mm
    Wheelbase
    1,330 mm
    Ground Clearance
    165 mm
    Fuel capacity
    11 litres
    Seat height
    780 mm
    Curb Mass
    151 kg / 152 kg (ABS

Kawasaki ninja 300
    Dimensions (L x W x H)
    2,015 mm x 715 mm x 1,110 mm
    Wheelbase
    1,405 mm
    Ground Clearance
    140 mm
    Fuel capacity
    17 litres
    Seat height
    785 mm
    Curb Mass
    172 kg / 174 kg (ABS)

Bu durumda neredeyse ninja 300 kadar oluyor 250r dende dingil mesafesi 1cm daha uzun bence bu motor bizim gibi yapılılarda çok cücük kalmaz. Gidon yükseltme + ek cam ile turing havasına bürünebilir.

Son hız; film cektim, dondugumde koyarim, pistin bir duzlugu var ama son hiza ulasmak mumkun degil. Daha buyuk mt09 Tracer ile anca 135'e cikabildim 2. Viteste...

Yani ancak daha uzun bir test veya pistte anlasilabilir.

R25 hem fiziksel hem de gorunus acisindan oldukca buyuk gorunuyor. Cbr'ye gore uzun, önün sivriligi de cok hava katmis.

Dusuk devirlerde biraz yavas hizlaniyor, daha once Kawasaki SL'e binen Barkin "o buna gore ac kopek gibi" dedi. Ancak 7 bin devirden sonra 14 bine kadar cikabilmesi insani costuruyor.

Daha soru varsa, sanirim yarin sabah da binebilecegim, bakarim...
    Bune, nemesis-83 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15-16 beklerken 13.500 süper fiyat. Yamaha R25 Fiyat / performans oranlamasında bence Kawasaki SL 250'den bile daha iyi şuanda. Sahibinden. kom artık satılık CBR'lerle dolacak desenize.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hız; film cektim, dondugumde koyarim, pistin bir duzlugu var ama son hiza ulasmak mumkun degil. Daha buyuk mt09 Tracer ile anca 135'e cikabildim 2. Viteste...

Yani ancak daha uzun bir test veya pistte anlasilabilir.

R25 hem fiziksel hem de gorunus acisindan oldukca buyuk gorunuyor. Cbr'ye gore uzun, önün sivriligi de cok hava katmis.

Dusuk devirlerde biraz yavas hizlaniyor, daha once Kawasaki SL'e binen Barkin "o buna gore ac kopek gibi" dedi. Ancak 7 bin devirden sonra 14 bine kadar cikabilmesi insani costuruyor.

Daha soru varsa, sanirim yarin sabah da binebilecegim, bakarim...
    Hocam motorun üstünde gidona doğru bir resim çeker misin yarın göz hizasından bakıyormuş gibi yani grenajlar nasıl duruyor cılız mı iri mi merak ediyorum, bir de sitelerinde kırmızı rengi yok kırmızı gelmeyecek mi ülkemize?

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    laaaaannn bütün hesapları değiştirtiniz bana...

Aea ya geçmiş olsun. inşallah iyidir.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yamaha türkiye sitesindeki lastiklerin ismine bakın bakalım ne yazıyor acaba başka ülkelerde michlen olarak mı satılıyor
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    MT-07
    İçim gidiyor ama yakışmaz bana işe racer ile nasıl giderim

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motorun üstünde gidona doğru bir resim çeker misin yarın göz hizasından bakıyormuş gibi yani grenajlar nasıl duruyor cılız mı iri mi merak ediyorum, bir de sitelerinde kırmızı rengi yok kırmızı gelmeyecek mi ülkemize?
    2. sayfada böyle bir foto var aea nın sıteden alıp koydum ben. Ayrıetten lastikleride irc marka.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. sayfada böyle bir foto var aea nın sıteden alıp koydum ben. Ayrıetten lastikleride irc marka.
    Yok hocam aklımdaki şöyle bir resim ama daha geriden daha tepeden gidon ve depoyu tam gösterecek şekilde.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bu tip yarış motoru görüntülü 250cc motorların en yakışıklısı olmuş, gençler ve kendini genç sanan moruklar amma havanız olur ha düşünsenize Yalnız sağda solda gazı fazla verip bağırtmayın karizma bozulmasın.
    Cronos bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Odunu ıslatacan vurucan kırbacı .p

Motosikleti
    MT-25
    Tipim degil ) ama görünen o ki honda kendini yakacak ..

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    herşey iyi hoş da şimdi yamaha, MT 09 ve MT 07 de yaptığı gibi motoru getiremeyip / hatta getirmeyip bekleyin kardeşim derse, sonra da ikinci partide fiyatı 14.999.99tl yaparsa çok pis balon olur. :(
    dyavol-77 bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Genelleme yapmayayım ama yorumlara bakılırsa büyük ihtimal fuarda ekmek kuyruğu gibi R25 kuyruğu olacak!Tahminim çoğu kişi aşırı talepten r25 alamayacak bekleyecek.Nazar değmesin ülkemizin durumu gerçekten iyiymiş.Sözüm meclisten(forumdan)dışarı sokakta röportaj yapsan çoğu kişi devlet bize yardım etsin diye ağlıyor! Hayırlı Cumalar!
    dyavol-77, emre xt125 ve benhasan bunu beğendiler.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    ss sevenler açısından güzel haber..

250 cc klamanında rekabet herzaman tüketicinin işine yarar.. Benim tercihim cıplak model olduğu için bende hiç bi heyecanlanma olmadı..

13.500 güzel gibi görünsede, bütçesine uyanları memnun etsede, yine de yüksek(bana göre). cbr-kawasaki-yamaha-suzuki-htosung...vb ve diğer tüm markaların fiyatları ederlerinin 2-3 bin üzerinde (bana göre). tabi bunda bayilerin kar marjından ziyade devletimizin vergilerimizin de etkisi var.. Almak isteyen, bekleyen, bütçesi yeten herkese hayırlı uğurlu olsun diyorum..
    sardokar ve Bune bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir aksilik olmaz ise fuarın ilk günü görecez.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Çok çalarlar bunu sigorta masrafını da 13500 e ekleyin siz ...

DADAŞ-60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA BALLİ 100-MONDIAL 150 MR KAWASAKİ NİNJA 300
    Motor 26/02/2015 tarihinde tanıtılacaksa bayillerde satış işlemi ne zaman başlar...

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    çok ciddi talep olacağından kesin almaya heveslendiysen bence şimdiden 1.000 tl gibi kaporanı bayiye bırak. ilk gelen partiden alırsın. ben mt07 de öyle yapmıştım.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)