Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tech 90 kot saçmalığı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet saçmalığı. Çünkü bu kot, ingiltere fransada ilk başta sas-tec korumalarla satılıyordu. Daha sonra maliyeti kısmak adına kendi korumalarını ürettiler. Fiyatlar da az buçuk düşme oldu eyvallah.

Fakat şuan en pahalı modeli king modeli. full kevlar. kot a bakıyorum arkadaşlar. sadece diz korumasıyla geliyor. yan- yani kalça korumaları- opsiyonel!!!

o kadar para verip kalça korumaları opsiyonel olması saçmalığın daniskası olmuş.

açıkcası tech 90 almayı düşünüyordum şimdilik vazgeçtim. rider denim almaya daha sıcak bakıyorum. en azından korumaları standart geliyor.
    Palakadir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    Daytona black modelini tum kurumalari ustunde 275 liste fiyatindan 240 lira ya aldim .

nasıl bir kot? full kevlar mı çarpma yerlerindemi kevlar sürtünme kumaşı var?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

sitede 300 tl yazıyor nasıl 240 tl ye aldınız acaba?

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Ben aldığım modelde de full koruma geldi. Bir telefon açın bence. Bir hata olabilir.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki eski üretim'dir

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hocam 2 sene önce o korumalar opsiyonel idi ancak şimdi birlikte geliyor. ben geçen hafta aldım city kevlar modelini, hatta burada fotoğraflarını çekip koymuştum, oradan bakabilirsin.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Bende dün riderdenim poyraz aldım full kevlar değil ancak full koruma ve gayet güven veriyor. bundan önce dizliksiz motosiklete binmeyen biri olarak gayet hoş. tavsiye ederim. günlük hayatta da rahatlıkla kullanılıyor yalnız paça kısmın güvenlik nedeni ile kısmen dar tutulduğu için bot üzerinde veya ayakkabı üzerinde pot duruyor dökümlü değil yani bu da sadece kozmetik bir sorun. hatta sorun bile değil
    EGELİ bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün riderdenim poyraz aldım full kevlar değil ancak full koruma ve gayet güven veriyor. bundan önce dizliksiz motosiklete binmeyen biri olarak gayet hoş. tavsiye ederim. günlük hayatta da rahatlıkla kullanılıyor yalnız paça kısmın güvenlik nedeni ile kısmen dar tutulduğu için bot üzerinde veya ayakkabı üzerinde pot duruyor dökümlü değil yani bu da sadece kozmetik bir sorun. hatta sorun bile değil
    iç kısım fotoğraflarını yüklemen mümkün mü?

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    yahu başkan sen nerde olduğunu sanıyorsun?

burası Türkiye burdan çıkış yok

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    tabi yükleyeyim ama söyle anlatayım belden basen altlarına kadar ve iki bacak arasında baldırlardan itibaren kahverengi bir tekstil kumaş var kot kumaşından hariç kevlar sarı biliyordum ya başka bir malzeme yada aramid dedikleri tam bilmiyorum. aynı kumaş dizin 10 cm üzerinden başlayıp dizin altından 15-20 aşağıya kadar da pantolon bacak çeperini çepe çevre sarıyor. hepsi bu. fotoğraflar inşallah en yakın zamanda. bu arada kot kumaşınında su kaydırma özelliği var
    maktama bunu beğendi.

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    Fuardan aldim pazarlik sunnettir . Kadikoydeki magazalarinda fiyatlar uygun ve pazarlik acik .
    Daytone black modeli tam kevlar
    Membranli ruzgar ve su gecirmez.
    Sadece dikis bolunlerinden su aliyo . Muhurlenmemis . Onuda 16 liraya nano su gecirmezlik spreyi aldim bi daha sorun yasamadim .

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Tech 90 geçen seneden beri kalça korumalarını standart yaptı. Kalça koruması olmayan modeller muhtemelen eski sezon ürünleridir.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    2013 yılı haziran ayında aldığım tech90 bu şekilde.

maktama bunu beğendi.

Kadıköye gitme şansım yok. İzmirden net üzerinden alıcam. Geçen biri yazmıştı telefonda pazarlık vs yapmamış diye. Bu arada Bahadır İmrene mail attım. full kevlarlı modeli veya yağmur için mebranlı modelleri sıcak tutar dedi. bahar ve yaz mevsiminde kullanılmaz sonucu çıkarttım. o yüzden çarpma bölgelerinde kevlar olan modelinden siparişe dicem. içine içlik giydiğimde üşümem diye düşünüyorum. Bu arada full kevlarlı modelini de belki seneye alırım. memnun kalırsam.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Hocam ben bu gectiğimiz yaz YAMAHA bayiinden aldım tech90 kevlar kot, dizlerde artı kalçalarda koruma var,

Motosikleti
    Videonun 06:08 den sonraki kısmını izleyiniz.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Bunlarda riderdenim poyraz fotoğrafları

Arkadaşlar birşey sorucam. Tech 90 kot aldım. İlk aldığım pantolonun korumaları yumuşak darbe aldığında sertleşiyordu. Kücük geldiği için değiştirdim. Yeni gelen kot un korumaları aynı impactec marka. Fakat çok sert. Şekil mekil almıyor sanki donmuş gibi. Hayatımda hiç böyle koruma görmedim ne montta ne birinde.

Pazartesi arıyıp öğrenicem durumu fakat böyle olmaması gerekiyor dimi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

güncel arkadaşlar.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey sorucam. Tech 90 kot aldım. İlk aldığım pantolonun korumaları yumuşak darbe aldığında sertleşiyordu. Kücük geldiği için değiştirdim. Yeni gelen kot un korumaları aynı impactec marka. Fakat çok sert. Şekil mekil almıyor sanki donmuş gibi. Hayatımda hiç böyle koruma görmedim ne montta ne birinde.

Pazartesi arıyıp öğrenicem durumu fakat böyle olmaması gerekiyor dimi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

güncel arkadaşlar.
    bu yarz korumaların kıvamı kimyasal yapısından dolayı ortam ısısına göre değişiyor. sıcak ortamda yumuşak, soğukta sert olurlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)