Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bayan Erkek ekipman tanıtımı. Göz atmak isteyenler buyursun

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200

TANITIMLAR

Bell kask esimin eski kaski naked motosiklette kullanim icin daha iyiymiş kendisi fazer kullanirken bunu kullaniyordu ama 600rra gecinceki yorumu goruş acisini daralttigi yonunde cami gayet kalin ve iceriye ses gecirmeyen bir kaskmis kendileri birazda agirmiş ama rahat bi kaskmis genel olarak memnunmuş

Agv buda esimin yeni kaski uzerinde ter bazi varmiş ama kopmuş hava delikleri cikartilip takilan cinsten pek pratik degil gorus acisi ve hafifligi guzel carbon fiber oldugundan vizoru silerken cok cabuk soyulma yapti ve vizor kilidinin tam orta yerde olmasi acip kapatirken biraz dikkat dagiticive acikken o kilit tam ortaya geldigi icin biraz zor oluyormuş

Venom buda benim eski kaskim yorumlayacak kadar takmadim bikac kez en fazla kullanmisimdir fikir olsun

Arai chaser v suan kullandigim kaskim gayet rahat bi kask vizorun ustunde kucuk hava delikleri bunalim gelince baya ise yariyor ,vizor kilidi bozuldu acikcasi ona kizdim islev goruyor ama bazen sıkıntı cikartiyor iceriye tamemen ses almiyor diyemem ama yinede iyi buhar oluyor ilk kapatinca ama cabucak kendiliginden gidiyor

Yedek eski kask venom 1-2 kez takmistim s beden ama kalibi buyuk kafamda cok oynuyordu buda boyle duruyor simdilik fikir olsun

Benim ceketim herseyi iyi guzel siyah olmasindan dolayi cabucak kirlenmiyor icinde fermuarli bir bolme var oraya sirt koruma yerlestirilebiliyor yan fermuarlar var biraz daraltilabiliyor ve omuz korumalari cikabiliyor ama korumalar cikartilabilir oldugun giyerken filan ters donuyor birseyler oluyor sinir oldugum bir durum buda

Esimin ceketi bundan memnun gayet ama goruntusune aldanip bunu al bunu al dedim aldi ammmaaaaaa beyaz yerler feci kir tutuyor hicbisekildede yikanmiyor korumalar cikarilmiyor islak mendille oturup citile citile anca cikiyor ama yinede teeertemiz olmuyor oldugu kadar iste o yonden cok kotu bu ceketinde daraltma ayarlari var

Sirtligim iki parca yerine tek kullanmak istiyordum ama benim gibi ufak tefek bi kiz icin bulmak kolay olmadi dainesen sirtliklarinda biraz esnek olanlar vardi aslinda onlar daha rahattir muhtemelen bu odun gibi ama yinede alisinca rahatsiz etmedi

Esimin korumalari bunlardanda memnun ancak bellik bazen kayiyormuş yani tam sirtlik kadar sabit degilmiş

Dizliklllerrrr bunlari begenerek almistim ama bikac ayda sökulmeye basladi hicbisekilde düsmedigim halde deforme oldu hic tavsiye etmiyorum cok dayaniksiz biseymiş -.-

Eldivenlerimmm ellerim kucucuk oldugundan bunu bile bulmak zor oldu yazlik olarak guzel serce parmak ve alt taraftada korumalari var fakat sogukta giyildiginde tam bir eziyet eldiveni cikarsaniz daha az usur elleriniz okadar soyliyeyim

Kiş eldivenim 2 eldiven bulmustum bana gore biri buydu oburu korumasiz ama puf puftu muhtemelen daha sicak tutardi ama his kaybi olmasin dedim korumasida var dedim bunu aldim 45 dakika kadar su geciyormuyormus dakika tutmadim ama hemen gecirmiyor sicak tutmaya gelince coook basarili degil idare eder

Esimin eldivenleri dibim dustu ama ellerimeeeee olmadilar baya kiskandim yazlik ama gayet saglam guzel ve rahatlarrrrmiş
    beko12345, ssates, kamandes ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el kask satılmamalı, alınmamalı. sadece aldım, denedim olmadı, mağaza geri almıyor durumu kasklar satılmalı.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el kask satılmamalı, alınmamalı. sadece aldım, denedim olmadı, mağaza geri almıyor durumu kasklar satılmalı.
    Satmiyorum zaten tanittim
    redlion999 bunu beğendi.

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmiyorum zaten tanittim
    ben tüm konuyu okumadan yazmıştım. bu konu için geçerli olmasada, konuya bakanların aklında olsun o zaman.

Motosikleti
    DUKE 200
    ben tüm konuyu okumadan yazmıştım. bu konu için geçerli olmasada, konuya bakanların aklında olsun o zaman.
    Basligi tanitim diye duzeltebilseydim keske

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Arai hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim?

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arai hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim?
    Kask biraz agir 1440 +-50 ama kafada herhangi bir rahatsiz ediciligi yok ve cok rahat iceriye tamamen ses gecirmiyor diyemem biraz geciriyor ama beni rahatsiz edecek boyutta olmadi dediggim gibi vizor kilidi biraz sıkıntı cikartti onun disinda problem yasamadim kaskla ozelliklesormak istediginiz varsa sorun fikrim varsa soylerim
    beko12345 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten başka bir konuda da silinmeyen resim için niye silindi resmim diyordun
    Çok mu çalıştırıyorlar bu ara?
    MetinK., efendy06, EldekiDebryj ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten başka bir konuda da silinmeyen resim için niye silindi resmim diyordun
    Çok mu çalıştırıyorlar bu ara?
    o resim silinmişti. sonra geri geldi. final haftası, günde 20 bardak kahve içiyorum.
    efendy06 bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Benimde bir sorum olacak. Kullandığınız Dainese montların kışlık içliği var mı ? Soğuk havalarda üşütüyor mu ?
    EldekiDebryj bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Ellerineze sağlık güzel bir anlatım olmuş agv karbon kaskını sorucam size şu açıklamanızı tam anlayamadım,

"Agv buda esimin yeni kaski uzerinde ter bazi varmiş ama kopmuş hava delikleri cikartilip takilan cinsten pek pratik degil gorus acisi ve hafifligi guzel carbon fiber oldugundan vizoru silerken cok cabuk soyulma yapti ve vizor kilidinin tam orta yerde olmasi acip kapatirken biraz dikkat dagiticive acikken o kilit tam ortaya geldigi icin biraz zor oluyormuş"

Ter Bezi nedir ve neden kopmuş?

Kask vizörü temizlerken veya silerken kaskın üzerinden soyulma mı yapıyor yani eşiniz kaskın vizörünü silerken vizörün dışına çıkıp kask kabuğuna geliyor ve o bölüm mü soyuluyor?

Vizör kilidi derken vizörü açıp kapamaya yarayan çıkıntıdan bahsediyorsunuz herhalde ve vizör açıkken ne zor oluyormuş tam anlayamadım.

Bunların haricinde kask vizörü buhar yapıyor mu,sessiz mi,kaç kg ve intercom takmak için kulaklık yerleri müsait mi.
    Bunları cevaplarsanız güzel olur

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerineze sağlık güzel bir anlatım olmuş agv karbon kaskını sorucam size şu açıklamanızı tam anlayamadım,

"Agv buda esimin yeni kaski uzerinde ter bazi varmiş ama kopmuş hava delikleri cikartilip takilan cinsten pek pratik degil gorus acisi ve hafifligi guzel carbon fiber oldugundan vizoru silerken cok cabuk soyulma yapti ve vizor kilidinin tam orta yerde olmasi acip kapatirken biraz dikkat dagiticive acikken o kilit tam ortaya geldigi icin biraz zor oluyormuş"

Kask vizörü temizlerken veya silerken kaskın üzerinden soyulma mı yapıyor yani eşiniz kaskın vizörünü silerken vizörün dışına çıkıp kask kabuğuna geliyor ve o bölüm mü soyuluyor?

Vizör kilidi derken vizörü açıp kapamaya yarayan çıkıntıdan bahsediyorsunuz herhalde ve vizör açıkken ne zor oluyormuş tam anlayamadım.

Bunların haricinde kask vizörü buhar yapıyor mu,sessiz mi,kaç kg ve intercom takmak için kulaklık yerleri müsait mi.
    Tez bezi ickisimda kaski taktiginda alnina denk gelen bir bez saglam birsey degilmiş ve soyulmaya gelince kask kabugu soyulmuyor tabiki vizorun yani camin kendisinde garip soyulmalar oldu bende ilk kez o kaskta gordum oyle bisey ama cok hafif bir kask karbon fiber oldugu icin 1275 gr+-50 pinlock var ama takmiyor oyuzden buhar yapiyor bende kullanmiyorum ama benim arai okadar buhar yapmiyor kulaklik yeri var biz takmadik ama esim oturtulur diyor cok rahatmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde bir sorum olacak. Kullandığınız Dainese montların kışlık içliği var mı ? Soğuk havalarda üşütüyor mu ?
    Kişlik icligi yok onu kendimiz giyiyoruz ona ragmen cokta usudugumu soyleyemem ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vizor kilidinide sormussun orayi gecmisim evet o kapatmaya yarayan sey asiri ruzgarda kendiliginden pat diye acilmiyor bu kilit sayesinde diger tanittigim kasklarda bu kilit yok agv de bu kilit tam ortada yer aliyor ve vizoru actiginda kilit icin olan yer tam ortada kaliyor gozunun onunde oyuzden vizor acikken o sekilde kullanmak tam onune denk geldigi icin rahatsiz oluyormuş benim arai kaskimin kilidi yanda bulunuyor ve cok kucucuk oyle bi avantaji var ama cabuk bozuldu bozuldu derken yine iş goruyor ama bazen tam kapanmadigi oluyor gormek istersen ayrintili resim yayimlarim bir ara

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Forumda 2110 adet mesajınız bulunuyo.. Üslubunuz biraz alaycı ve samimi-komik olduğu için geçen profilinizi incelemiştim.. Mesaj adetinizi görünce oha lan nasıl yaptı demiştim.. Şimdi anladım meğersem forumda ki konuları okumadan direk mesaj yazıyormuşsunuz

@EldekiDebryj

Elinize sağlık.. Siz bir akımın öncüsü oldunuz.. Diğer forumdaşlardan da aynı hareketi bekliyoruz..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    pantolon eksik tez zamanda tamamlarsınız umarım,he bide bot göremedim...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Tanıtım güzel, bell kaskın aynısı bendede var fakat düşürdüm ufak tefek kırıkları var m5x alıcam sanırım. Sizin kaskın yanak kısımlarındada kırık mı var benmı yanlış goruyorum?

Sırtlık aynısı var bencede türünün fiyatına göre tek örneği gayet sağlam ve herkesin kullanması gereken bir ekipman takmayı asla ihmal etmeyin.

Bot yok sanırım, en kısa zamanda bot alın kendinize ayakta önemlidir

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    ''Forumda 2110 adet mesajınız bulunuyo.. Üslubunuz biraz alaycı ve samimi-komik olduğu için geçen profilinizi incelemiştim.. Mesaj adetinizi görünce oha lan nasıl yaptı demiştim.. Şimdi anladım meğersem forumda ki konuları okumadan direk mesaj yazıyormuşsunuz ''

İlginç tespit!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

incaroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R 2012 - VFR 800A 2008
    deri ceketleri temizlemek çok basit. sakın deterjan ve türevlerini kullanmayın ömrünü yersiniz.
    yapılması çok basit elinize vazelin ve pamuk alıyorsunuz. ve deri ceketinizi bununla siliyorsunuz. hafif hafif oğuşturarak sileceksiniz.
    sizde göreceksiniz ki temizlenmeye başlıyacak. Ayrıca kış aylarında kullanmayan arkadaşlar içinde aynı işlemi yapıp o şekilde asılarak kapalı güneş görmeyen yerde bekletilmesi önerilmektedir. vazelin deriyi besliyormuş.
    not: ben denedim sonuç mükemmel..

Bilginize.
    EldekiDebryj, aquarist4 ve saykokan bunu beğendiler.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Bu nasıl tanıtım gardaşşş bence artistlik yapmışın bize :D

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Eşiniz de foruma üye mi?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Ekipmanlarınız çok şık umarım hiçbirzaman asfalta görmezler ve güzezl sürüşlerde kullanırsınız. Eşlerin bu şekilde uyumlu olması da çok güzel.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)