Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

hussardan r1`e...

Motovento
    REKLAM ALANI
    asugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 CBR 954 RR
    tamam arkadaşlar,siz haklısınız.bugun gıdıp motoru almaktan vazgectıgımı soyluyorum ve paramı geri alıyorum.sonra ne mi yaparım,belli olmaz.belkı bi kross motor alıp anamur-silifke falan yaparım,belkı amerikaya gıdıp ordan herkese kaşının üstünde gözün var konulu mailler atarım,yada motoru alıp 300le bı duvara gırerımki,arkadaşlar tatlı yiyebilsin...
    ”Ölene kadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şimdi seni Manavgata Davet edip GSX-R600'ın arkasına atıp korkudan beyaz kesilene dek elimden geleni yapardımda görünen o ki ne laftan anlıyorsun ne iyi niyetten ne dostluktan ne abilikten/kardeşlikten sırf indikten sonra ölüme ne kadar yakın olduğunu görüp korkudan titrediğin halde sen bunu ''Aman Süpermiş Ucunda Ölüm Olsada Alacağım'' diye beyninde komutlandırıp ilk gördüğün arabanın bagajına veya duvara yapışma katsayını arttırırsın.Ne halt yiyorsan ye..Yine söylüyorum baklavadan başkasına elimi sürmem Madem R1 Alacaksın ''R1'i vardı adam irmik helvası yaptırmış'' dedirtme gelişin karizma oldu gidişinde öyle olsun. (DELLENDİM)

Ayrica Sana Tarih: 25 Kasım Perşembe Saat 12:56 da Yazdığım bir post'u okutmak istiyorum.Konu Honda VFR ile ilgiliydi.Tam 9 Aydır MZ 125 SX Kullanıp 15.000 Yol yapıp ondan sonra GSX-R600 e geçtiğimin ve bunu gayet bilinçli bir şekilde yaptığımın belgesidir.Belki biraz olsun üstündeki ASİ ÇOCUK izlenimi kalkar(Sanmıyorum ama Neyse.Bu konuda yazacağım son mesaj budur.NOKTA)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Hahaha Kingston'un şu Honda Kini ne zaman sona erecek sabırla bekliyorum Honda VFR Honda'nın Altın Çocugu olarak bilinir Nokta. Bundan 6 ay önce hayatımda daha önce hiç vitesli motora binmemiş cebime biriktirdiğim tüm parayı doldurmuş antalyadaki motorcuları gezerken bir adamda VFR 750 Gördüm.Sanırım 93-95 modeldi tam hatırlamıyorum.Kırmızı bişi.Hemen yanındada şu an kullandığım Sıfırdan farksız MZ 125 SX.Tabi benim aklım gösterişte hızda önce VFR'yi sordum.Adamın ilk söylediğini aynen yazıyorum: Kaç Kilosun?Ayrıca kaç km deneyimin var? 85/Hiç Vitesli motora binmedim?.Adam: Tamam o zaman motorla birlikte ölcülerini arkadasa ver tabutunu 2 rekatta hazırlayıp ücretsiz veririz.Gülüşmeler Filan.O cümleden sonra vazgeçip MZ 125 SX almıştım.Memnun muyum?Evet kesinlikle!Fakat gel gör ki 13.500 Km deneyiminden sonra ulan keşke şimdi VFR olsaydı dediğimde olmuyor değil.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    ya bırakın alsın arkadaşımız ilk asfaltla öpüşme tecrübesini her zaman göremiyoruz topix açılmış olur , ya ne kafanıza takıyosunuz başkasını kardeşim değil abim değil biz elimizden geleni yaptık gerisi boş nede olsa almış bir kere geri dönüş yok
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    adam pahalı yoldan intihar etmeye çalışıyo abi ellemeyin
    racing racing ve racing.............

karışmayın arkadaşa.
    bir nevi ötanazi hakkıdır bu.

Ötenazi kelimesi Latince'de güzel ölüm anlamına geliyor. Yunanca'da ise ‘euthanasia’ sözcüğü parçalara ayrıldığında eu (iyi) ve thanatos (ölüm) demek. Günümüzde ötenazi denilince acısız ölüm anlaşılıyor. Ötenazinin serbest olduğu ülkelerde kanun ötenaziyi; bir kişinin yaşamına, kendi isteği üzerine, bir başka kişi tarafından son verilmesi eylemi şeklinde tanımlıyor..

Yasaya göre ötenazi nasıl yapılıyor

Ötenazi isteyen hastanın 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Bilinçli ve kendi iradesiyle ve birkac defa ötenazi istemesi şart koşuluyor. Hastaya ötenazi yapılabilmesi için, fiziki veya psikolojik açıdan, tıbbi olarak sürekli ve dayanılmaz acı çekiyor olması, hastalık sürecinde çaresiz bir aşamada bulunması gerekiyor.

Ötenazi yapacak doktorun hastayla derinlemesine görüşmesi, sağlık durumu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olması, ötenaziden baska bir çare kalmadığına hastayla yapılan görüşmeler sonucu bir karar vermesi gerekiyor... Hastanın ötenazi talebinde bulunmasıyla uygulanması arasında en az bir ay geçmesi şartı da yasada yer alan maddeler arasında.

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı asugba adlı üyeden alıntı
    ..........belkı amerikaya gıdıp ordan herkese kaşının üstünde gözün var konulu mailler atarım,........
    Kardesim, ben boyle bir elestiri, boyle agir bir genelleme hakedecek bir sey yazmadim sana... ne sana ne kimseye.

Alay da etmedim, asagilamadim da, kasinin ustunde gozun var da demedim.

Bildigimi yazdim... Hatta "oglum olsan daha fazlasini yazmazdim" da dedim... En son "Allaha emanet ol" deyip olayi kapatim, kendi tarafimdan. Daha ne istiyorsun anlamadim...

akurai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki xf 650
    açıkçası dd abimiz sevdiğim ve tecrübesinden dlayı saygı duyduğum bir abimizdir. ben onun hiç bir şekilde sana ve bu sitedeki insanlara şekil yapma veya aşağolama gibi bir misyon üstlendiğini tahmin etmiyorum. Asugba kardeşim biliyorsunki burası motosiklet camiasının buluşma ve çeşitli konularda forum açıp onun üstünde tartışma portalıdır eğer eleştirilmeyi ve büyüklerinin doğrularından yararlanıp onları gururlandırmıyacaksan sen bu sitenin macına varamamışsın!!
    istiyorsan sana ve r1 ine ait özel, güzel ve şekil bir sayfa açalım ve sen senin gibiblerle takılorada burda ki abilerimizin ve bilgiya ihtiyacı olan bizim şevkimizi kırma!
    sana ve r1 ne mutluluklar diler bir yastıkta kocamanızı dilerim!
    unutmaki burada önemli olan hangi marka motorunun olması değil, adam gibi adam olman ve herkes sana bundan dolayı puan verecek r1 inden dolayı değil!
    kal sağlıcakla!
    Herkese kazasız belasız güvenli sürüşler diliyorum...

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Çok ilginçtir bu tartışmalar çok yapıldı ve sanırımda yapılacak...
    Ama benim düşüncem şu herkesin özgür iradesi vardır ve istediğini yapabilir...
    Şu anda TR de sen scooter kullanıyordun R1 alamazsın diye kanun yok.(Yakında olacak ama şu anda değil.)O yüzden kimse arkadaşın üstüne bu şekilde gitmesin.
    Kimi insanlar vardır hayatı boyunca 500cc üzeri motor kullanamaz...
    Kimileri vardır 25 yaşında 1300cc ile ortalıkta şov yapar.Bu kabiliyet meselesidir..
    Şimdi birisi 125 cc den inip 600 cc ye binince virajda yatamıyor diye bu arkadaşımız R1 almasın mı? Belkide 5-10 yıllık motorculardan daha iyi hakkını verecek makinenin bırakında bunun kararını kendi versin...Kimseyide eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın...
    Biri Beni Durdursun !!!!!

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    bende 115 lik nouvo kullanıyorum hergün yenib ri fikir şimdilerde aprilia RSV 1000 diyordum ama olmaz abi ya ters o nire bu nire....

bu sebeble en iyisi makul olmak lazım hayat allah izin verirse daha uzun inşallah

GS500 e bir binelim çözelim sonra yine xjr1200-veya1300

racing sadece güzel ama kendimi üstünde hiç hayal edemiyorum....
    The Power of Dreams

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    biz sadece dikkat dedik olay büyüdü gitdi be
    iyi madem şu olayı dinle :
    komşumuzun teyzesinin oğlu R1 almış ve dediklerine göre arkadaş hiç yavaş kullanmıyormuş ve en son gün rahmetli bizim abinin yanına gitmiş abimizin dediğine göre her zaman uğrarmış yanına o gün sanki gitmek istemedi ama çıktı gitdi arkadaşları ile dedi. burda akseki yolu var bilen bilir güzel yoldur ama tehlikeli virajlarıda vardır ordan dönerken bu arkadaşlarından önce çıkmış ve arkadaşlarıda onu kendilerinden önce çıktı diye düşünüp eve gitmişler ama ailesi aramış arkadaşları aramış ortada yok
    jandarmaya haber vermişler jandarma tahmin edilen viraj bulmuş kendisini yaklaşık 40-50 metrelik bir uçurumdan düşmüş motordan 60m. ilerde cesedini bulmuşlar. komşumuz inanamamış anlatırken bile dolmuş adam bizimkilere.(bu olayı ateşde bahsetmişti daha önce)
    ve bunu anlatmamda ki sebeb böyle arkadaşlar yüzünden piyasada motorcular kendini bilmeyen serseriler ve hatda motorlar tehlikeli şeytan icadları olarak kabul ediliyor ve eve her gidişimde çok sevdiğim motorları bırakıp araba almam konusunda nasip dinlemek zorunda kalıyorum
    biz sadece burda tecrübe ve dikkat konusunda yazdık ama olay büyüdü herkezin kendi iradesi var umarım iyi olur senin için
    ERASER WİLL COME BACK

SradCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HzL olan HerŸeY !
    Kimsenin kimseye karışma hakkı yoktur,ikaz yapılır ya da dosthane bir dilde bildirilir hepsi bu olmalı,sonuçta herkez kendinden sorumludur !
    İsteyen R1 de alır Hayabusa'da burada kimsenin şevkini kırmaya hakkınız yok sayın otoriteler
    SuZi ForEveR !

asugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 CBR 954 RR
    sagol sradcan ya,nerdesın kuzen.yalnız bıraktın bizi.yazılanlar hevesımı kıramaz ama moralimi va sinirimi bozuyor.yok 30 km uzakta cesedi bulunmus,yok 8 sene sonra bulabilmişler,yok devenin arka sol ayagı.uyarı yapılırda kardesim,el insaf.motoru almadan 63 parcaya bölündüm yani.ya ateş,baklava yemen için ölmem gerekmiyor.sen gel,ısmarlamayan adidir,hemde bülbül yuvası...buarada,buluşmaya az kaldı srad,satmadın dime motoru.ben bu hafta içi 1 günlügüne alıcam makinayı,görüşürüz inşallah..
    ”Ölene kadar...

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    SradCaN, ve asugba

Alıntı Donald_Duck adlı üyeden alıntı
    ............Heves kirma meselesine gelince... Ben hevsinizi (cogul yaziyorum dikkat) kirmaya degil, dilim dondugunce "hevesinize yon vermeye" calisiyorum. Motor almayin, binmeyin, soyle tehlikeli bilmemne degil tecrubenize -size-uygun model, uygun boy ve ozelliklerde motor secin diye yaziyorum bunlari.
    Burasi buzdolabi yada dikis makinesi forumu degil ki... degil mi?......
    Yazdim yukarda ... on kere tekrarlatmayin. Okuma yazmaniz var degil mi

mali301 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor dagclk av
    hayırlı olsun bende allah kısmet ederse temmuzda mz 301 den büyük bi motora gececem ben fazla bilmiyorum büyük motorları siz neyi tavsiye edersiniz arkadaşlar
    ATLA MOTORUNA YšREG˜N˜N G™TšRDšGš YERE G˜T AMA ARKANA ASLA BAKMA.......

sino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mali301 adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun bende allah kısmet ederse temmuzda mz 301 den büyük bi motora gececem ben fazla bilmiyorum büyük motorları siz neyi tavsiye edersiniz arkadaşlar
    Ne tipden tavsiye istiyorsun Racingmi istiyorsun yoksa enduro tipimi yoksa naked bike tipimi olsun !!

Sen secmen lazim hangi tip sana tavsiyeler otomatikman gelir merak etme...
    [img]http://www.smiley-channel.de/grafiken/smiley/fahrzeug/smiley-channel.de_fahrzeug064.gif[/img]

Racing Sinandan sevgiler,saygilar........

sino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SradCaN adlı üyeden alıntı
    sino, hayatta olmayacak dıye bırsey yok !
    Ha sen veya dıger arkadaslar ıkaz eder eywallah ona dıyecek lafım yok,ama sen gıdıpte ondan baslama etme . . .
    Yasaklar her zaman cezbeder. . .
    Ben ılk motor olarak GSXR750 de motor kullanmayı ogrendım , sız neden bahsedıyorsunus . . .
    Debrıyajı kavramam 1 bucuk saatımı aldı ve sonra donusler ıcın ıkı haftamı verdım ve sonuctan gayet memnunum. . .
    Arkadas R1 alır Hayabusa alır orasını bılemem ama ınsanoglunun yapamayacagı sey yoktur ben de dıkkat etmesı gerekenlerı soyledım, kımsenın lafıyla işe kalkmassa ona buna hava atma cabasında olmassa,R1 de kullanır daha otesınıde...
    Ayrıca her ınsanın kendıne gore kabılıyetı ve dusuncesı var bırakın o karar versın buna. . .
    Onun gene bır avantajı var , iki tekerleklı bır motor kullanma tecrubesı var , bende o da yok. . .
    Bır yıldır motor kullanıyorum bır tane kazam var ondada 8/7 karsı taraf suclu,ben sadece kask takmadıgım ıcın 1 puan yedım. . .
    Motoru ıkı uc kere yere dusurmuslugum vardır o da malum eskı makıne yenı jenerasyon hafıf makınelerden deıl o kadar da olacak hangı motorcuyum dıyen dusmemıstır. . ?
    O yusden lutfen bu tarz yaklasımla gelen arkadasları Katıyetle olmas Şıddetle karsı cıkarıs gıbılerınden yaklasmayın,gonul işi bu engellenemez !
    @Sradcan

Sen simdi bedava avukatmi oldun asugba arkadasin???
    Kardesim sen beni yanlis anlamaya durmadan devam ediyorsun !!!! Tabiki sürebilir kimse bir sey demez ama o zaman gelip buraya
    HUSSARDAN R1'e yazmasin dimi...Kimseye sormasin dimi ???
    Niye soruluyor....NEDEN anlamadim ben bunu...?????

Madem soruldu bizim düsüncemizi duyma nezaketininde olman lazim degilmi???

Ben sahsen öbür arkadaslar gibi sert karismadigim halde sen bana cok sert cikismayi kendine ödev edindin galiba...bunu anlamiyorum.belkide öbür forumda senin srad gsxr in kabak lastiginde cikan iplerin tehlikeli durum oldugunu sana yazdim diye galiba.....O yüzden bana kizdiysan sana bir sey söylemiyorum tamammi?

Burada anlatilan konuyu siz anlamak istemiyorsunuz dostum..

Tabiki asugba arkadasim R1 alir ve rahat rahat sürer kimse ona sürme
    diyemez ....Ama burada endise edenler var..!!!
    Tamam bende ölürsün ,ötenazi bileti gibi laflarida sevmiyorum ama herkese kendin gibi düsünmez yada düsünemez!!

Ben olsam kimseye gelip sormazdim alirdim R1 i sürerdim ....

@asugba kardesim,

Ben senin zevkini en iyi anliyanlardanim..Yanlis anlama ama bari hemen R1 ile baslamasaydin bir 600 lük Racingde bu isi cok cok iyi görürdü!!
    Tabiki sen istedigini sürebilirsin ama o zaman kimseye sorma daha iyi edersin !! Degilmi dostum???

Alsaydin R1'ini buraya yazi yazsaydin yeni aldim R1 i diye kimseye daha önceden Hussar sürdügünü yazmasaydin !!Bence bu daha iyi olurdu!!

Kimsede sana niye hussardan sonra R1 aldin demezdi!

Neyse kapatayim burada yinede R1 alirsan kazasiz ,belasiz, zevkli sürüsler dilerim sana!
    [img]http://www.smiley-channel.de/grafiken/smiley/fahrzeug/smiley-channel.de_fahrzeug064.gif[/img]

Racing Sinandan sevgiler,saygilar........

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler