Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza , sakatlık ve toplu taşıma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Geleneksel düşüşlerimin en kötüsünü gerekleştirdikten sonra ( http://www.motosiklet.net/forum/kaza...-yuzlesme.html ) kız arkadaşıma kazayı söylemedim nasılsa bir güne toparlarım diye ama öyle olmadı şişlik devam etti.Cumartesi akşamı gidecektim , çıkışa yakın baktım hafif acısada vites atabilecek gibiyim , sonra yağmur başladı dedim şansımı zorlamayayım metrobüsle uzun çayıra gittim , oradan o üst geçitlerden geçtim yer işaretleri yetersiz , metrobüs zaten bir jungle , taksiye bindim.

Sakallı bir taksici , oraya gitmem bu saatte trafik vardır dedi , dedim bak ayağım sakat motordan düştüm deyip asıl gideceğim net yeri verdim (alttan dolaşmak mümkün ilerledik) taksiciye giydirdim yolda bir kaç sefer gerçekten sürekli sakat olsak yanmışız vs vs diye inerken pamuk gibiydi ama bu yinede şehrin koşuşturmasının bizi insanlıktan uzaklaştırdığı gerçeğini değiştirmiyor.

Akşam kız arkadaşım ayağımı yıkadı (ilaç kullanmadığım için) zeytin yağı ile ovup sardı dinlenince iyi oldu , üzerine pek basmadım , dinlendim bu gün evde kedinin maması olmadığı için dönmeye karar verdim yine otobüs , metrobüs ,otobüs bir yolculuk yaptım.Sonuç Milton'un bir şiirinde Şeytan'ın ağzından söylediği gibi "I'd better reign in Hell , Then Serve in Heaven - Cennette Hizmet edeceğime , Cehennemde Hükmederim" veya başka deyişle toplu taşımada sürüneceğime motordan düşerim
    natila, abeciMotoru, ellaksakir ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD VS KTM
    bro kaza yaptığında ayağını yıkayıp zeytinyağıyla ovan bi sevgilin varsa bence asıl harekete geçmen gereken oncelıklı konu bu. tum forumdaşların huzurunda sana teklifimi ediyim.

ONUNLA EVLENİR MİSİN

ALYEDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı pelevenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bro kaza yaptığında ayağını yıkayıp zeytinyağıyla ovan bi sevgilin varsa bence asıl harekete geçmen gereken oncelıklı konu bu. tum forumdaşların huzurunda sana teklifimi ediyim.

ONUNLA EVLENİR MİSİN
    hahahahayyt

çok güldüm haa
    pelevenk bunu beğendi.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı pelevenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ONUNLA EVLENİR MİSİN
    Adam haklı mgora

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kız arkadaşına bir motor hediye etmelisin, bu onu hak ediyor...

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Evlilik ön yargısı olan birisi olsam da bu yorumu çok tuttum :D

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    Gerçekten kız arkadaşına söylemek istememen ve onun da ayağını ovması çok iyimiş evlen bence de

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Usta yanlış anlama herkes kız arkadaşınla ilgili yorum yapıyor ama kendisi de övgüleri hak ediyor. Birbirinizin kıymetini bilin

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ))) bence kız arkadasın sana motoru yasaklıcak sağlığın açısından yada bence o sana bunu demeden önce ileri surus teknıklerı derslerı al cok ısıne yarar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)