Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Revit Scarab H2O Kışlık Eldiven kullanan var mı? alternatifler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu ediveni almayı düşünüyorum. kullananlar memnun mu? alternatif ne olabilir?
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/Revit-Kislik-Motosiklet-Eldiveni-Scarab-H2O-Siyah_13065.html?gclid=Cj0KEQiAkdajBRCJ_7_j6sCck7w BEiQAppb2i93zsIskddAjr1NyHDtUx5Qsq7zQr7gNPu8rayTx0 gsaAjHl8P8HAQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    tam o yumruk kısmındakı dumduz parcaya uyuz oluyorum . revıtın yurt dısında carver ve boxer dıye kıslık ıkı modelı var onlar cok guzel ama daha tr ye gelmedı.

bahsettiğin modellerin bileği lastikli gibi cırt yok sanki. düz parçaya şekil şemal itibariyle mi ayar oluyorsun yoksa kullanımda sıkıntı mı yaratır

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    o paraya elcik ısıtma taktırırsın ellerin hiçbir şekilde üşümez. bence düşünün eldivene 180 lira vermek mantıksız takım elbise satıyorlar o paraya

Ellerimin üstü usuyor . Elcik ısıtma para etmez. Usumeden ziyade güvenlik açısından dirayetli bir ürün arıyorum. Elimde mont+bellik+dizlik+ruzgar geçirmez yelek+dandik kask+dandik eldiven var. Dandik kaska çözüm olarak caberg tourmax alacağım. Ancak eldiven hosaf.

Motosikleti
    ustu dumduz ya yumruk yapınca dırenc yapar dıye dusunuyorum .. ben bugunku havada motor surdum sadece ellerım usudu oda ıyı bır eldıvenım olmadıgı ıcın kıslık vexo aldım resmen cop o kadar hıssıs ve kaba bır eldıvenkı motoru ben mı suruyorum baskasımı bellı degıl o yuzden revıt strıker yazlık eldıvenım var onun ıcıne polar ıc eldıven gıyıyorum ama 60 70 kmh uzerı eller usuyor, tabii ıslanmadıgı surece ıslanınca kısa mesafeler bıle cıle oluyor. elcık ısıtma dedıgın gıbı ıcını elın sıcak tutar ama dısardan usume olur gıbıme gelıyor

Revit striker çok şekil eldiven .

Motosikleti
    cok sekıl ve cok guzel cıplak elle kullanamıyorum okadar alıstım yanı sankı elımın bır parcası o yuzden vaz gecemıyorum ınan bugun dechatlona gıdıp ıc eldıven aldım ona ragmen hala rahat ve hıslı kullanımı vardı. yazlık olarak hıc dusunme ve al derım. zaten yukarda bahsettıgım boxer ve carver modelı strıkere cok benzıyo oyuzden onlarda rahattır dıye dusunuyorum .

Ne kadardır kullanıyorsun eldiveni bozulma vs var mi

Motosikleti
    bu yaz aldım ılk gunku gıbı degıl tabı ama herhangı bır dıkıs atma veya form bozuklugu olmadı 5 aydır kullanıyorum 6000 km falan yaptım ve hep elımdeydı fazla ıslatmasam belkı omru daha uzun olur ama bakalım ne kadar daha kullanıcam guvensem alıexpressten sıparıs verıcem revıt boxer i ama bı turlu guvenemıyorum sahte mahte gonderırler dıye.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ducati'nin collection ürünlerinde Revit-Spidi gibi markalara yaptırıyor. Eldivenleri Revit, tulumları Dainese, ceketler Spidi vs...
    Kısacası Revit iyi bir marka fakat gösterdiğiniz ürün orta seviye bir üründür. Hatta Revit'in yaptığı bazı eldiven modellerinde dokunmatik telefon kullanabilme özelliği oluyor.
    hkn34 ve Sj's bunu beğendiler.

aynı özellik benim eldivende de var
    mehmetenis bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Ne diye eldivene o kadar para verirsiniz ki .. Bu eldiveni 2 senedir kullanıyorum kar kış yağmur ayaz her şartta kullandım çok mmenunum.. mutluluğu uzakta aramayın.. bence bu yeterli

mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diye eldivene o kadar para verirsiniz ki .. Bu eldiveni 2 senedir kullanıyorum kar kış yağmur ayaz her şartta kullandım çok mmenunum.. mutluluğu uzakta aramayın.. bence bu yeterli

http://i.hizliresim.com/ynYOWL.jpg
    aslında haklısın bır eldıvene bu kadar cok para vermek ısraf gıbı gelıyor banada o yuzden 60 tl ye vexo aldım ama hıc memnun degılım scoyko da almıstım oda nıspeten ucuz du 90 tl ıdı onuda kullanamadım ucuz etın yahnısı pahalı oluyor tabı alısma meselesı bu ama kalıtelı urun kalıtelı surus verıyor rahatlık verıyor ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati'nin collection ürünlerinde Revit-Spidi gibi markalara yaptırıyor. Eldivenleri Revit, tulumları Dainese, ceketler Spidi vs...
    Kısacası Revit iyi bir marka fakat gösterdiğiniz ürün orta seviye bir üründür. Hatta Revit'in yaptığı bazı eldiven modellerinde dokunmatik telefon kullanabilme özelliği oluyor.
    sayın glock sızın zevkınıze ve tecrubenıze guvendıgım ıcın bır soru sormak ıstıyorum sızce ne alalım kıslık eldıven olarak benım aradıgım en onemlı ozellık kaba ve hıssız olmaması varmı bı marka ve model tavsıyenız tesekkurler...
    glock bunu beğendi.

Knox Zero2 Outdry kullaniyorum. Tavsiye ederim.

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Merhabalar,
    2007 de Hiç Tanımadığım bi kurye arkadaşın tavsiyesiyle, yolda görüp sorarak gidip aldığım Richa NASA eldiven beni yıllarca memnun etti.
    Geçen sene artık yırtılmalar ve deformasyon oldu fakat onun kadar rahat eldiven görmedim
    2 ay önce bende araştırmaya girdim.O eldiven den birkaç bayi dışında satan bulamayıp bulduklarımda da abi stok kalmadı gelecek bekliyoruz cevabını alınca mecburen başka marka aldım.
    Aklım hala o eldivende kaldı ama Alpinestars dan da memnunun.
    ALPINESTARS VALPARAISO DRYSTAR 350 tl civarında.
    Richa NASA 180TL gibi satılıyordu.

bilgine...

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Özen motor revitin mümessiliydi galiba aynı yerden bende kappa marka eldiven aldım hem tipi güzel hemde kış kullanımı benim çok hoşuma gitti fakat yazın kullanmak imkansız elleri adeta haşlıyor.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında haklısın bır eldıvene bu kadar cok para vermek ısraf gıbı gelıyor banada o yuzden 60 tl ye vexo aldım ama hıc memnun degılım scoyko da almıstım oda nıspeten ucuz du 90 tl ıdı onuda kullanamadım ucuz etın yahnısı pahalı oluyor tabı alısma meselesı bu ama kalıtelı urun kalıtelı surus verıyor rahatlık verıyor ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

sayın glock sızın zevkınıze ve tecrubenıze guvendıgım ıcın bır soru sormak ıstıyorum sızce ne alalım kıslık eldıven olarak benım aradıgım en onemlı ozellık kaba ve hıssız olmaması varmı bı marka ve model tavsıyenız tesekkurler...
    Demek istediğinizi anlıyorum ve genellikle bu özellikler aranıyor... Revit'in yapmış olduğu neopren kumaştan bir eldiveni vardı tamamen windstopper ve üst kemikleri korumak için muştamsı bir kabuğuda vardı ve çok düz-sade bir modeldi ayrıca iphone kullanabilme özelliğide vardı. Göztepe Ducati'de bulabilirsiniz bahsettiğim modeli fakat dainese ürünlerinede bakılabilir. Bu arada geç cevap yazdım kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Bahsettiğim eldiven;

hkn34 ve Sj's bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    eldiven çok ama çok önemli bence dahada fazla verilmeli çünkü elciği freni tutan en hayati bölge ve usumede vucudun uc noktası yani vucut çok üsüyünce kalbi beyni organları korumak için elden ayaktan vs yerlerden vaz gecer.donan bir el ile frene hızlı tepkime veremezsiniz.

üç sene önce bu eldiveni almıştım hala çok memnun bir şekilde kullanmaktayım .3 sene sonra sadece belli bir yerinde dikiş attı onuda en kısa zamanda terziye 2 dkkada diktiricem
    http://www.motomaxonlineshop.com/dif...ldiven-pmu3171

çok soğuk yerlerde nasıl olur bilemem ama bizim yaşadığımız yerde çok iyi

ne google da bir foto ne de youtube da tek bir video var bu eldivenle ilgili. sır gibi eldiven. mağaza olsa yakınımda basıp gidicem. o da yok.acaba bunla uğraşmayıp revit striker mi alsam??? nette 155 tl ye kadar buldum. koskoca forumda bu naneyi kullanan kimse de yok anlaşılan

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)