Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

beklenen 250cc enduro...

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar mondial diye bir motosiklet yoktur mondial ordan burdan motosiklet getirip mondial adıyla satar. Üzerinde her mondial yazan motora çöp gözüyle bakmamalıyız. Bu motorun gerçek markası zongshendir. Mondial sadece ahmedin mehmedin motorunu getirip satar.
    Ahmanamra, cenkito, sherrnova ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Hor kullanırsan tabiki çok sorun çıkartır bazı modellerde birkaç kronik sorun var diye almayın dememek lazım şimdi yani orta bütçeli halkın dostu sonuçta herkez honda alacak yamahaya binecek diye birşey yok forumda sık dolaşmaya başladım hep hondalar yamahalar çalınıyor haberlerini görüyorum en azından çin malı olanlara bakmıyor millet o şansı var.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mondial diye bir motosiklet yoktur mondial ordan burdan motosiklet getirip mondial adıyla satar. Üzerinde her mondial yazan motora çöp gözüyle bakmamalıyız. Bu motorun gerçek markası zongshendir. Mondial sadece ahmedin mehmedin motorunu getirip satar.
    sen aynı motorların yurtdışında farkı isimlerle piyasaya sürülmüş olan versiyonlarına bir bak aradaki kalite farkını gör

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial belanı elleyim. Çeken bilir bu tenekeleri. Almayın olm almayın.
    olur mu hocam bu sitede 8 - 10 bin TL arası bi fiyata çıkarsa davullu zurnalı düğün yapıp halay çekecek adam çok

Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hor kullanırsan tabiki çok sorun çıkartır bazı modellerde birkaç kronik sorun var diye almayın dememek lazım şimdi yani orta bütçeli halkın dostu sonuçta herkez honda alacak yamahaya binecek diye birşey yok forumda sık dolaşmaya başladım hep hondalar yamahalar çalınıyor haberlerini görüyorum en azından çin malı olanlara bakmıyor millet o şansı var.
    enduro ve cross motorlar hor kullanıma uygun üretilen motorlardır, hor kullanımda dağılıyorsa kalitesiz demektir
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur mu hocam bu sitede 8 - 10 bin TL arasý bi fiyata çýkarsa davullu zurnalý düðün yapýp halay çekecek adam çok
    Bana mondial eşeğin kuyruğunu tutturdu bi kere şimdi kulak tutamam. Bu mondial savunanlar artık "Gaz yesin yeter" diyecekler. Kardeşim benimde suan ki motorum maalesef mondial hiç bilmesem havaya sallasam tamam ama hakediyo baba.
    tuna_tour ve ahmetkorkmaz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana mondial eşeğin kuyruğunu tutturdu bi kere şimdi kulak tutamam. Bu mondial savunanlar artık "Gaz yesin yeter" diyecekler. Kardeşim benimde suan ki motorum maalesef mondial hiç bilmesem havaya sallasam tamam ama hakediyo baba.
    sen hem motordan anlama hem hor kullan sonra burda kötüle
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Düşük sele , yüksek gidon , rüzgar camı tam istediğim gibi Honda getirse böyle bir şey 14-15.000 tl fiyat çekse o paraya 2 el fz6 fazer , cbr 600 , cbf600 , cbr 600 f , dl 650 v strom , versys , cbf 500 , xl 700 transalp , f 650 gs , xj 6 alırım diyenlerle dolacak forum örnek vtr 250 http://www.motosiklet.net/forum/yeni...nulmustur.html
    namk bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha geçmişte olan çin malı cross enduro tarzı modellerde atlayıp zıplayınca ortadan 2 'ye ayrılma gibi kronik problemleri vardı

Umarım mondial kaliteli bir motosiklet getirmiştir.
    kronik problemi kes :D :D
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu motor gelsin hemen mondial fiti fiti 250 modeli kullanicilari basligi acilir, sonra motor duayenleri dokulur hemen ben aldim cok memnunum 150 km oldu daha hic problem cikarmadi motorda hic tecrubem yok ama herkese tavsiye ederim ... site 3 gunluk motor uzmanlarindan yikiliyo
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial rx3i
    geçen sene bu model gelir diye fuara gitmiştim incelerim diye. bakalım bu senede gelmezse bajaj alıcam gibi. bekliyoruz...

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8-9 binden aşağı olmaz.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    ben motoru zaten geçtim, adım gibi eminim ki beş para etmez. zira markası mondial olan onlarca model içinden beş para edenine henüz rastlamadık. benim gözüme mototun topcase ve yan çantaları çarptı. ne işe yarayacak acaba o evrak çantasından bozma çantalar? motorda üç tane çanta var ama motoru park ettikten sonra kask elimizde gezeceğiz, hahahahhaha. tam komedi dünyası bu mondial yahu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene bu model gelir diye fuara gitmiştim incelerim diye. bakalım bu senede gelmezse bajaj alıcam gibi. bekliyoruz...
    bence hiç bekleme git al bajaj'ı paşa paşa kullan. bajaj ve mondial kıyas kabul edecek markalar değilken bu motoru beklemenin manası olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8-9 binden aşağı olmaz.
    2000 liraya verirlerse alınabilir. en azından motorun sorunları ile boğuşurken, bir servisten çıkıp ötekine giderken amaaan ne yapalım, 2000 liralık motorda bu kadar olur diyebiliriz.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    sahibindende ilanları var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6474213/detay/

8,500 tl hayırlı olsun
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı orhan0911 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibindende ilanları var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6474213/detay/

8,500 tl hayırlı olsun
    bir gülme geldi nedense?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru zaten geçtim, adım gibi eminim ki beş para etmez. zira markası mondial olan onlarca model içinden beş para edenine henüz rastlamadık. benim gözüme mototun topcase ve yan çantaları çarptı. ne işe yarayacak acaba o evrak çantasından bozma çantalar? motorda üç tane çanta var ama motoru park ettikten sonra kask elimizde gezeceğiz, hahahahhaha. tam komedi dünyası bu mondial yahu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

bence hiç bekleme git al bajaj'ı paşa paşa kullan. bajaj ve mondial kıyas kabul edecek markalar değilken bu motoru beklemenin manası olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

2000 liraya verirlerse alınabilir. en azından motorun sorunları ile boğuşurken, bir servisten çıkıp ötekine giderken amaaan ne yapalım, 2000 liralık motorda bu kadar olur diyebiliriz.
    Aaaa olurmu Mondial Drift var, çok kaliteli ama Cbf150,ybr125 ile kıyas lanıyor,,, Çin li eski çinli değil artık yolda giderken ortadan 2 ye ayrılmıyor,eksozu yola düşmüyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaaa olurmu Mondial Drift var, çok kaliteli ama Cbf150,ybr125 ile kıyas lanıyor,,, Çin li eski çinli değil artık yolda giderken ortadan 2 ye ayrılmıyor,eksozu yola düşmüyor...
    250 lik enduro alınacaksa 2.el tertemiz KLX250s,CRF250l'ler var.....10 tane 0.km Zongişeng'i mezara koyar... Bir de vatandaş 8,5 normal yazmış...Hey gidi cahil milletim benim....8,5 ver 2 yıl sonra 4'e satama...
    hakanuygun bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlana dublex lastik yazmış birde.. Tel janta tubeless ha, 8 bin liralık motorda, tövbeler olsun

Motosikleti
    8 binse kacmaz bu motor aslinda 20 bin olsa hic kacmaz helal olsun mondiale turk insanini iyi taniyo ahahahah )))

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Hava soğutmalı galiba

8000 civarı olacak gibi soylentiler var.
    Ayrıca megelli motoru takılmış diyenlerde var

Motosikleti
    Hayabusa
    Para verilip alınacak bir şey degil. Safi görüntü motor. Tam bizim insanimiza göre, görüntü iyiyse sorun değil, bastır parayı al.
    dyavol-77 ve mbuyuk bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Motorcu Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava soğutmalı galiba

8000 civarı olacak gibi soylentiler var.
    Ayrıca megelli motoru takılmış diyenlerde var
    Yani hem rezink hem gezik....
    The Power of The Dreams.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Mondial olmasaydı iyiydi, ilk günler görüntüsü güzel oluyor, sonra'ki günler devamlı vida sıkmaya uğraştığınız için görüntü artık pek umrunuzda olmuyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)