Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

honda cb 125 ace nasıl bir motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    arkadaşlar merhaba kısmetse gerçek bir motorsiklete geçmeyi düşünüyorum kafamda daha doğrusu babamın kafasında cb 125 ace var fiyatı gayet uygun geldi ama benim gönlüm wingo dan yana cb de benzin göstergesi bile yok ve wingo nun avantajı vergi olmaması ama 125 cc için ne kadar vergi veriyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

kullanan yokmudur ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yaşadığım ilçede , çok nadiren görüyorum 1 yahut 2-3 adettir toplasan, ancak titan efsanesi zamanında ve sonrası yer gök titan idi tıpkı Mz füryası zamanı gibi, özetle Kral öldü , yaşasın yeni Kral ( Çinko )

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Bildiğim kadarıyla sorunsuz bir motor.Arkadaşımın oğlu kullanıyor Bayağı uzun yol yapmışlığı var.Vergisi de yıllık 100 tl civarı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı tezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla sorunsuz bir motor.Arkadaşımın oğlu kullanıyor Bayağı uzun yol yapmışlığı var.Vergisi de yıllık 100 tl civarı.
    azmış düşünmeye başladım

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    benim kursta kullandığım motordu, kursun sonuna doğru epey güçsüz gelmeye başlamıştı. Malzeme kalitesi fiyatıyla orantılı, aslında her özelliği fiyatıyla orantılı ama öndeki tamburlu fren başarısız ve biraz çabuk devredışı kalıyor.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    İlk kullandıgım eğitim motoru sadece hız göstergesi var. Güzel 70 80 gider yakmaz honda kalitesinde biryerden biryere sağlam şekilde götürür.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bende kursta ace kullanmıştım.Benim boyum 1.81 kilom 115 beni yokuşta falan çekiyordu.Sağlam bir motor ama ben beğenmedim.Direksiyon sınavınada ace ile girdim.Benim altımda bisiklet gibi duruyordu.Kursun diğer motoru cbf di o biraz daha iyiydi.Ama herkesin motor seçerken ki kriterleri farklıdır.Ace sadece temel bir motorsiklet.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    250 cc motorlarda aynı 102 tl senelik vergisi var paranız varsa daha iyi motorlara bakın illa 125 derseniz yamaha ybr daha iyi

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Vergiden korkmayın.
    125 te kral YBR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Çok kararsızım :(

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Tork yok, fren desen hak getire onde arkada kampana. YBR al

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    ybr 125 al kardeşim rahat eder huzurlu olursun kullananlar çok memnun.

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr 125 ile cb 125 ace arasında 1,5-2 bin lira fark var. o kadar farkı göze alıyorsanız cbf 150 var. falan var filan var. Var oğlu var
    ama bütçe cb 125 ace civarıysa wing go daha iyi bir tercih olur. Vergiden dolayı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    EĞER CUB alacaksan çinli bak hem ucuz hemde aynı işi görür
    ama 125 cc vitesli alacaksan ybr bak honda nın hiçbir 125 cc ybr kadar sağlam konforlu değil

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşımda var o'soyledikleri honda kalitesi diye birşey göremedim çok zorlamaya gelmez 70-80km hız üzerine çıkarsan traşa bağlar cbf150 alabilirsen daha iyi ybr'yi bilmiyorum ama daha sağlam görüntü var

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Anladığım kadarı ile fiyatı uygun diye honda ace baban tarafından seçilmiş..
    ikna edebilirsen.. cbf 150, olmadı ybr 125 aldır.. Bu fiyat civarı birşey bakıyorsan.. Hemen git salkano wolf al bir tane bak keyfine..Daha kalıplı, göstergeleri yerli yerinde sıkıntısı olmayan hoş bir motosiklet..

Buyur bak 1-2 de fotoğraf koyayım....

Bu da arkadan bir görünüş

honda wingo ile kıyaslama yapmam.. aynı segment değiller.. tipi özellikleri hoş bir model.. Benim imkanım olsa her tür motosikletten birer tane alırdım..
    tinerci bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Ben Ace kullanıcısıyım öğrenci için bire bir her işimi görüyor her yere gidiyoruz

Az yakıyor memnunum ama aklımda hiç yar-otomatik wingo olmadı çünkü debrajı öğrenmek istedim öğrendimde

Vites geçişide iyi geçip geçmediğini anlıyorsun

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bu yorumu çok dikkatli bir şekilde oku!!!

ben sürücü kursu sahibi ve motosiklet eğitmeniyim. 1 seneden fazla oldu cb 125 ace kullanıyoruz kursta. kalitesi honda kalitesi. bütün çin malı motorlardan kaliteli kesinlikle. gaz fren debriyaj vs çok çok yumuşak. ön fren kampana ama sıkıntı yaratmıyor. bezin göstergesi vs yok ama olan özellikleri sorunsuz çalışıyor. misal, çinlilerde kağıt üzerinde bir sürü özellik var. vites göstergesi devir göstergesi vs. ama bunlar çok çabuk bozuluyor. hondanın motorları ise az ama kaliteli özellik koyuyor motoruna bilmem anlatabildim mi. hadi bunlar görünen şeyler. görünmeyen şeyler de var. mesela motorun içi ve şanzuman. çin mallarının hiçbiri 100bin kmyi geçemez ve şanzumanları hep sorunludur. oysa hondanın motoru saat gibi çalışıyor, şanzumanı da yumuşacık çok rahat geçiyor. parasını kesinlikle hak eden bir motor honda ace. bugü o paraya bi motor alcak olsam ya honda alırım yada salcano wolf-lifan emisol-motoran cbs 150 balancer alırım. bunları da araştırdım çok güzel motorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Bu kadar alıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Bumu daha az yakar wingo mu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bugün 125 cc alacak olsam YBR, bütçem az olursa da Salcano Wolf alırım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)