Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

pcx 150 ile 2014 yzf 125 takas yapayım mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    2014 pcx 150 mi 2014 yzf125 le takas yapma fikri girdi beynimin kıvrımlarında dolaşıp duruyor

rahat mı battı otur totonun üstüne mi dersiniz yoksa takas yapayım mı?yorumlarınızı bekliyorum.

Not:%50 artçılı %40 artçısız kullanıyorum motoru .(3 tip insan vardır sayı saymayı bilenler ve bilmeyenler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yzf harika motor. yeni kasayi anlatmaya gerek yok zaten. cc olarak pek bi fark hissedeceğini düşünmüyorum. oturus pozisyonuna alışırim dersen takas yap. hangi renk ile takas yapacaksın?

Motosikleti
    kırmızı hocam. pişman olmaktan korkuyorum açıkçası ybr kullandım bi ara ama pcx e de çok alıştım. kararsız kaldım çok

sürüş bakımından bilmem ama fiyat bakımından siz karlı çıkacaksınız gibi arada baya fark var nedne böyle bir takasa giriyor onu düşünmek lazım. yzf 125 i barkın abi tanıtmış berki izlemişsinizdir ama ben yinede atim http://www.youtube.com/watch?v=HseA7I43Z18

valla ben barkin in o yzf tanıtımına hiç mi hiç katılmıyorum.. madem yzf videosunu izliyorsunuz bi de cbr videosunu izleyin derim. yzf ye gitmiyor, sesi çıkmıyor diyor da sanırım görüntüsüne öyle kapılmış ki yorumladığı motoru 4silindir motor zannediyor. yzf de elbette ses olmaz. gitmiyor dediği motor 135-140 yapıyor ne yapsın 180mi yapsın yzf? tek silindir motordan sırf tipi on numara diye r6 sesi mi çıksın. yzf 125cc nin piçi olmuş gelen giden eleştiriyor. valla kimse kusura bakmasın o harika tasarım, harika şasi, yeni kasada ki ters ön çatal..
    sevgili altın elbiseli cbr ye biniyor aman bir övmeler bir göklere sığdıramamalar filan. bir zamanlar yzf ye o para verilir mi diyorlardı şimdi cbr de merak etmeyin aynı para oldu neyine güveniyorsa.. yzf nin tek suçu çok güzel bir motor olması. nedense hep 600-1000 cc motorlar ile kıyaslaniyor.
    rebirth, Ahmetbahadır ve Maslak bunu beğendiler.

Motosikleti
    şimdi 2 videosunu da izledim yzf yi gömmüş aynı hondayı öve öve bitirememiş. fiyat pahalı belki biraz ama tasarım on numara yav
    Maslak bunu beğendi.

Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi 2 videosunu da izledim yzf yi gömmüş aynı hondayı öve öve bitirememiş. fiyat pahalı belki biraz ama tasarım on numara yav
    altın elbiseli nin boyu yanılmıyorsam 183 filan. yzf o boyu dahi kurtarıyor. bi de cbr ye bindiğindeki komediyi seyret

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

valla bi aksilik olmazsa ben yarın race blue almaya gidiyorum 14 model kardeşim :-)
    bizim burada bi arkadaşta yzf var sağolsun verdi bi kullandım ben altın elbiseliye hiç mi hiç katılmıyorum yzf konusunda
    Maslak bunu beğendi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    2 tane yzf verseler pcxime degişmem :D

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    2014 pcx 150 mi 2014 yzf125 le takas yapma fikri girdi beynimin kıvrımlarında dolaşıp duruyor

rahat mı battı otur totonun üstüne mi dersiniz yoksa takas yapayım mı?yorumlarınızı bekliyorum.

Not:%50 artçılı %40 artçısız kullanıyorum motoru .(3 tip insan vardır sayı saymayı bilenler ve bilmeyenler
    Yzf R125 başlığına bekleriz sizi de.Bende 2014 kırmızı modeli var ve en güzel yanını söylemek gerekirse kırmızı ışıkta yanında duran araçlar hayran hayran bakıyor ya o zaman pahabiçilemez.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    rahat mı battı derler. pcx in rahatlığını konforunu pratikliğini bulamazsınız. şehiriçi tabi ki pcx düşünmen hata bence.

Motosikleti
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altın elbiseli nin boyu yanılmıyorsam 183 filan. yzf o boyu dahi kurtarıyor. bi de cbr ye bindiğindeki komediyi seyret

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

valla bi aksilik olmazsa ben yarın race blue almaya gidiyorum 14 model kardeşim :-)
    bizim burada bi arkadaşta yzf var sağolsun verdi bi kullandım ben altın elbiseliye hiç mi hiç katılmıyorum yzf konusunda
    şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kardeşim

şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kardeşim
    çok teşekkür ederim kardeşim daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L

PCX 150 den sonra YZF125 kesmez takas düşünüyorsan 250lik bir şeyler bakmalısın. Birde %50 artçılı kullanıyorum demişsin yzf125 te artçının halini bir görsen... bu kadar yatık pozisyonda kullanılan bir motor şehir içi işkence olabilir.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Kullandım. Yzf pismanliktir.bel ağrısı hatta fıtığıdır.dönme kabiliyeti gidon aralığı dardır sahibi bile şehir içinde kullanamadigini söyledi

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bence değiştirme, yzf'nin sürüşü rahatsız ve zor. pcx gibi rahat bir modelden sonra pişman olabilirsin.

Motosikleti
    işte illa dürtüyo.şehir içinde az kullanırım aslında.genelde 30 km işe gidiş dönüş..bazen de 70 km mesafede izmire gideriz hanımla (İzmir TİRE'liyim).bilemedim valla

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    o motorda artçı yalan olur benden söylemesi

ayrıca 125'lik motoru şehir içnde kullanmayacaksın da nerede kullanacaksın

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Vitesli ve Racing motorda inip skutere binince allahım ne oluyor demiştim denge ve küçük tekerden dolayı.pcx denemedim ama ben yzfden yanayım
    -----
    dibindibibinot:artçıyı unut ya da iyi bi arka süspansiyon ayarı seni %50 için idare eder artarda. Şekil de şekil zaten ;)
    Dikkat yazdıklarım Yorumdr, bencedir .;)

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yzf125 kullanmadım gidişini duruşunu bilmem lakin rus manita gibi namussuz biblo(250lik olaydı iyiydi)

Motosikleti
    kafamda deli sorular

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)