Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

4Riders deri mont yardım istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax ve +Rider ürünleri 5(yazıyla beş) para etmez.

Derisi kalın değildir, üstü kaplamadır, altı sentetiktir. Kullanmadım ama kesin öyledir. Çünkü deri diye aldığım eldivenin her yeri soyuldu.

Tekrar ediyorum, motomax ve +Rider ürünlerinden uzak dur.
    son derece katılıyorum
    gelişmiş ülkeler makine üretir teknoloji üretir, gelişmemiş ülkeler insan üretir
    2013 YAMAHA YBR125-NIKON D7000
    Elinde çekiç olan herşeyi çivi zanneder, insan yediğine dönüşür, yaşadığı yer gibi düşünür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-armor-komple-ust-govde-koruma-pmu1732
    peki ya bu altına kazak giydiğim deri montun içine sığarmı sanırım tek başına kullanılmıyor ?

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Lütfen yardım edin

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    4riders Motomax'in konyada ürettirdiği bir markadır. Yerli malıdır. F/P oranı gayet yüksek bir markadır. İthal malların tekstiline bu paraları vermektense 4riders çok daha mantıklıdır.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4riders Motomax'in konyada ürettirdiği bir markadır. Yerli malıdır. F/P oranı gayet yüksek bir markadır. İthal malların tekstiline bu paraları vermektense 4riders çok daha mantıklıdır.
    yardımınız için çok teşekkürler. herkesten yorumunu bekliyorum
    mehmetenis bunu beğendi.

Alıntı sahin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-armor-komple-ust-govde-koruma-pmu1732
    peki ya bu altına kazak giydiğim deri montun içine sığarmı sanırım tek başına kullanılmıyor ?
    bende de normal deri mont var.Armor alıp içine giymeyi düşünüyordum ancak armor deri ceket hoşuma gitti.Normal armor'lar asfaltta eriyeceği için üzerine deri giymeniz daha sağlıklı olur sürtünme açısından.Kazak olayını da denemek lazım açıkçası.

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    kazak olayını şunun için söyledim deri montum motosiklet için değil standart yani . içine bu armor u giysem sanırım sığar hemde koruma sağlar
    böylece yazında fileli olduğundan montsuz direk thsirt giyerim diye
    hemde çok ucuz geldi fiyatı

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Arkadaşlar yok mu şu montu kullanan Allah aşkına

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    kendim kullanmıyorum ama geçenlerde tanımadığım bir arkadaşın üstünde gördüm aynı montu çok hoşuma gitti.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı eymen312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardımınız için çok teşekkürler. herkesten yorumunu bekliyorum
    Ben bugün 4riders armor deri ceketi motomax Şirinevler'den 450 TL aldım, gayet güzel bir ürün, dikişleri güzel, fermuarların kalitesi gayet güzel sorunsuzca açılıp kapanıyor.Kalıpları dar bana normalde XL beden olur iken bu modelde 2XL almak zorunda kaldım, Bu arada montlar Hindistan'da üretiliyormuş bilginize.

İzlenimlerim,
    Soğuk havalarda içine muhakkak neoplen yelek giymek gerekiyor, deri olması rüzgarı ve yağmuru geçirmemesini sağlıyor ama sıcak tutmuyor cepleri küçük sigara telefon anahtarlık ruhsatı koyduğunuzda şişme yapıyor, ceket ağır 2mm dana derisinden yapılmış, korumaları insana güven veriyor, yalnız derisi yeni olduğundan kask takıldığında ki kask takmadan yola çıkmayalım boyun kısmı kaska sürtüyor,
    bu arada boyun kısmı v şeklinde tasarlandığından dolayı o bölgeden rüzgar alıyor,
    Ben ürünü beğendim tavsiye ederim

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    aklıma bişey takıldı fiyatı çok cazip demişsin de. bu fiyata icon un montları var. daha başka bir sürü 4riders tan daha iyi markanın daha iyi montları var. hörgüce mi takıldın acaba?

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklıma bişey takıldı fiyatı çok cazip demişsin de. bu fiyata icon un montları var. daha başka bir sürü 4riders tan daha iyi markanın daha iyi montları var. hörgüce mi takıldın acaba?
    Kim fiyat cazip dedi ben fiyattan bahsetmedim

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Montu geçen pazar kızıltoprak motomax'dan aldım. İki gündür kullanıyorum. Allah korumalarını denettirmesin ama sırt korumasının kalitesi hoşuma gitti içime sindi. tech90 nın ürettiği en 1621-1 kullanmışlar omuz ve dirseklerde. Fuarda revit- alpinestar tekstil ceketlerini inceleyip kullandığım prohell'den farkının olmadığını görünce deriye yöneldim. Şu an için dainese-spidi-alpinstar fiyatları benim çok üzerimde olduğu için bunu tercih ettim. Kışın kullanacak arkadaşlar almasın kollarda termal içlik yok yelek gibi yapmışlar. Göğüsten kesinlikle soğuk ve hava almıyor ama kolları biraz soğukta üşütebilir, yazın da bayram ettirir. kalıpları biraz büyük ben m beden giyiyorum bunda m bedende korumalar tam oturmadı s beden aldım. Kolları çok geniş tutmuşlar eldivenin içine sokarken biraz bükmek gerekiyo o da deri olduğu için kıvırdığınız yeri acıtabiliyor. Zamanla kullandıkça eklerim olumlu olumsuz bilgileri.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Ben geçen aldım fuar nedeni ile tüm ürünlerde yüzde 20 indirim vardı 800 küsür lira idi bu mont 600 e bıraktı adam derisi ağırlığı vs harika orj dana derisi kokusu üstünde ayrıca komple knoxun bel den sırta boyna kadar olan korumalığınıda takabiliyorsun hiç rahatsıZlık vermiyo . Nasipse bu ay sonuda motoruma kavuştum mu tamamdır bu iş

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Başlık eski ama, google üzerinde araştırma yapınca bu başlığa getirdiği için yazmak istedim. 4riders neo'yu 1 senedir kullanıyorum, geçen kışı kendisiyle geçirdim, gayet memnunum, eksi derecelerde dahi üşütmedi. Sıkıntı olabilecek tek yanı, bir miktar ağır olması
    Deri mont içinde hafif olmasını zaten beklemeyeceğimden zamanla alıştım. Soruları olan kişilere yardımcı olabilirim. Çay sözüne İstabul içi gelip gösterebilirim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)