Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hayat tecrübesi ve motosiklet tecrübesine güvenen arkadaşlardan tavsiye bekliyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kişi bineceğinizi göz önüne alırsak, sıfırları yok ama ikinci el temiz bir enjeksiyonlu CBF 600 ya da CBF 1000 F diyeceğim.Yaklaşık 9 yıldır CBF serisi motosikletleri kullanıyorum. (500, 600, 1000 A, 1000 F) Hiç arıza yaşamadım. Şu an kullandığım CBF 1000 F'im 4. CBF'm.
    Çok rahat edeceğini söyleyebilirim.(Nacizane tavsiyemdir.)
    hocam konu dışı olacak ama waweden memnunmusun özelden cevaplarsan iyi olur
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam konu dışı olacak ama waweden memnunmusun özelden cevaplarsan iyi olur
    Buradan yazmamda bir sakınca yok sanırım.
    Evet, çok memnunum. Arı gibi çalışan, az yakan bir motosiklet. Şehir içi için yaratılmış. İnce yapısı sayesinde çok kullanışlı. şu an 6.000 km.deyim, (1,5 yılı geçti) gören sıfır sanıyor. (Özellikle yıkadığım zaman.)
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan yazmamda bir sakınca yok sanırım.
    Evet, çok memnunum. Arı gibi çalışan, az yakan bir motosiklet. Şehir içi için yaratılmış. İnce yapısı sayesinde çok kullanışlı. şu an 6.000 km.deyim, (1,5 yılı geçti) gören sıfır sanıyor. (Özellikle yıkadığım zaman.)
    çok teşekürler hocam bende temiz bitane bulsam kapıcam yoksa wing go düşünüyorum

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım hocam çokta tarz meselesi yapmıyorum açıkcası yani sağlam bişe olduğu sürece 2 tekerlekli şuan elimin altında deneyebileceğim v-strom yok ama fikir vermesi açısından nc bulabilirim turlamak için ...
    NC ile V STROM'u ayn kefeye koyma yanlız. NC cidden az yakıyor V-STROM'a göre. Ama uzun yolda sıkıyor insanı. İzmir'de isen denemen için benim V-STROM'u verebilirim. biraz kullanırsın.
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)