Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MG King Kullanıcıları Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 KT
    - Arkadaşlar mondial 150 mg king hakkında şuanda kullanan kişilerden yorum bekliyorum, sitesinde gözüktüğü gibi özelliklerine göre çok cazip bir fiyatı var, mondial 100 mg prince 150 mg king den daha pahalı. Bu iki motorunda kullanıcılarından performans,titresim ve yakıt hakında detaylı bilgi almak istiyorum satın almak istesem hangisi fiyatına göre daha iyi performans veriyor, lütfen kullanan arkadaşlar görüşlerini yazsınlar şimdiden teşekkürler.

- Mondial 150 MG King : http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model_detay&cl=touring&l=150MGKING&i=499

- Mondial 100 MG Prince : http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model_detay&cl=touring&l=100MGPRINCE&i=487

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Bu motorları hiçmi kullanan yok koca forumda veya bi bilgisi olan :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    King gerçekten fiyat olarak çok uygun neden acaba?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    YBR
    abi almayın şöyle çinleri 5000 km'den sonra herkez satıyor motor kötü çünkü binilcek gibi değil. Eğer maddi durumun yok bunu alabilirim diyosan pek dicek bişeyim yok tabi, amma velakin taksitle alıcam dersen üzülürüm taksitle çin malı alınmaz. Git motosiklet mağazaları 2. el orjinal markaları satıyor ölüsünü al yine onlardan al taksitle.. Benimde ilk motorum çinliydi fazla kullanmadan sattım lifan discovery.di yorumlara kandım aldım motoru hiçte öyle değilmiş bayırdı 2 kişi kalkış yapamıyor 150lik motor bu senin alcağından anlattıklarımdan daha kötü bir motor. İstesem şuan çin malı 0 bir motor alırım ama biraz daha bekliyorum orjinal marka alıcam çinden canım yandığı için )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)