Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bi yardım edebilirsek :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar iyi akşamlar 250 cc Hyosung GT 250R yada Kawasaki 250, düşünüyorum yardım edecek arkadaşlardan tek ricam marka takıntısı yapmadan artı ve eksileriyle birlikte yazabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Ben HYO GT 250R'ı ustama sormuştum, onu alırsan seni kapıdan içeri sokmam evladına bırakırsın motoru diye takılmıştı :D Muhabbetin şaka yana bu tabii biraz detayına indiğimde çok fazla sorunları olduğundan bahsetti. Öteki için diyebileceğim bir şey yok.

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    hyosung kötü demiyorum güzel motor kalitesiz değil kaliteli ancak kawa nerde hyosung nerde birisi renault birisi merseles... hız olarak ninjada hyodan aşağı kalmaz 2side çift silindir 2side torklu motor ama madem bütçen var kawasaki varken hyosungu düşünme bile

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung kötü demiyorum güzel motor kalitesiz değil kaliteli ancak kawa nerde hyosung nerde birisi renault birisi merseles... hız olarak ninjada hyodan aşağı kalmaz 2side çift silindir 2side torklu motor ama madem bütçen var kawasaki varken hyosungu düşünme bile
    benden
    +1
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX-10R 2011
    Bizim motosiklet kulübünde ninja 250 de var gt250rde vardı. Gt250r nin beyinde bir problem vardı. Sahibi aylarca parça bekledi. Sonra benzin pompasıyla alakalı bir problem daha çıktı. (Daha tamir olalı 1-2 hafta oluyordu) bir kaç ay daha beklediler benzin pompası geldi. Tamir edilecek vs derken toplam 1 seneye yakın zaman geçti. Motorun sahibi en sonunda kendine araba aldı. Motosikletide çokta düşük bir fiyata sattı. Bak iyi olanıda vardır elbet yok demiyorum ama ben şahit olduğumu anlatıyorum.

Birde Japonlardan örnek vereyim
    Kuryeci arkadaşlar geliyor. Cbf150 , ybr 125 kullananlar mesela. Ben o motosikletlerde sorun çıktığını pek görmedim. 150 cc motorla 250-300 bin km yapıyorlar. Ciddiyim ; sadece yağ değişimi, hidrolik yağı değişimi, balata vs. motosikletlerinin yapılması gereken düzenli bakımları için geliyorlar.

Kawasaki olsun , 3-5 fazla olsun. Emin ol hak ediyor. Hangi motoru alırsan al hiçbir sorun yaşamazsın inşallah.

Not: Kawasakininde yedek parçası hem pahalıdır hemde Türkiyede bulunmaz. Tabi siparişle kapına kadar getiriyorlar ama cidden çok pahalı. O stickerlar bile 200-250 lira haberin olsun. Koruma takozu taktır.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Kawasaki evladiyelik ama yeni kasa tek silindir gelicegi icin sanirim 250ccnin uretimi bitti, parca fiyatlari pahali ve bulunmuyo ama guzel makine , hyoda guzel ama durmuyo hayirlisi olsun

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hyosung kötü değil. Lakin servisleri adamı kanser eder Tecrübe ile sabittir.

Vaktini ayırıp cevap veren abilerime,kardeşlerime,ROMALILARA :D teşekkür ediyorum,bu kadar tecrübeli adamı dinlemeyip fanteziye girmicem,kawasaki arayışlarına başlıyorum inceden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)