Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar Birkaç Soru sorucağım Motor Kullanan Herkez Yardımcı Olabilirmi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurlumoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar Abilerim 16 yaşımı doldurdum 17 den gün alıyorum biliyorsunuzki motor yaı 1 ocak ta 18 e çekilecek bi sene daha beklemem gerekecek bi motor alıp 16 cc lik yavaş yavaş alışmam sizce nası olur tanıdıklarımın hepsi biliyor yardımcı olacak çok arkadaşım var ancak bisikleti senelerdir kullanıyorum hertarafa gidip gelirken sahil yolunda gidip geliyorum düzenli olarak denge konusumda nasıl bir sorunum olur motoru üstüme yapmak için babamın notere gelmesi yeterlidir diye biliyorum motoru alırsam trafiğe çıkmayı düşünmüyorum mahalle bölgesinde sürmeyi düşünüyorum almayı düşündüğüm motor KANUNİ RACER 200 Nasıl bi motordur titreşimi nasıldır kullananlar görmüş olan bilen herkes bi yorumda bulunursa sevinirim nasıl problemler ile karşılaşabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Bünyeni bilmiyorum ama racer ağır motor dengede zorlayabilir seni kardeşim

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    KANUNİ RACER 200 seni sanayı ustanla kanka parçacıyla panpa güzergahtaki esnafla dost, Ve pratik bi tamirci yapar

Dün Sabit gittiğim ustadan alıntıdır. Müşteriden gelen vardı bindim tip var gibi ama aman dedi yeteri kadar gelip gidiyosun

Bilmem anlatabildimmi.
    imtarky, geocitys, ugurlumoto ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Seinfeld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mcx Roadracer
    Motor konusunda yorum yapmayacağım ama, önce ehliyet, güvenlik ekipmanları kardeşim. Ne kendini yak ne aileni
    mehmetenis bunu beğendi.

hocam çokmu sıkıntılı bi motor diyosun onun yerine verceğiniz tavsiye motor ne olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KANUNİ RACER 200 seni sanayı ustanla kanka parçacıyla panpa güzergahtaki esnafla dost, Ve pratik bi tamirci yapar

Dün Sabit gittiğim ustadan alıntıdır. Müşteriden gelen vardı bindim tip var gibi ama aman dedi yeteri kadar gelip gidiyosun

Bilmem anlatabildimmi.
    hocam çokmu sıkıntılı bi motor diyosun onun yerine verceğiniz tavsiye motor ne olabilir

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı ugurlumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Kaç paran var,
    Tarzın ne ?
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

[QUOTE=Adventure58;3443806]Kaç paran var,
    Tarzın ne ?[/QUOTEhocam super suportları baya seviyorum elimde 2500 filan var honda cbr 125 r nasıl hocam paramı 1,2 ay sabredip onlaramı baksam]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Kaç paran var,
    Tarzın ne ?
    hocam super suportları baya seviyorum elimde 2500 filan var honda cbr 125 r nasıl hocam paramı 1,2 ay sabredip onlaramı baksam

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Bİldiğim kadarıyla 1 ocaktan itibaren stajer ehliyet dönemi geliyor.Bu sayede bizi ilgilendiren bölüm yani motor 3 sınıfa ayrılıyor A1 A2 ve A senin için bu iyi bir gelişme çünkü A1 alabilmen için 1 ocağı beklemen lazım yani Yaş sınırı 17 den 16 ya iniyor.Busayede 1 ocaktan itibaren ehliyete hak kazanıcaksın. Benim bildiğim kadarıyla yasa bu yanlış biliyorsam affola

Motosikleti
    haojue 135S
    [QUOTE=ugurlumoto;3444292]
    Kaç paran var,
    Tarzın ne ?[/QUOTEhocam super suportları baya seviyorum elimde 2500 filan var honda cbr 125 r nasıl hocam paramı 1,2 ay sabredip onlaramı baksam]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

hocam super suportları baya seviyorum elimde 2500 filan var honda cbr 125 r nasıl hocam paramı 1,2 ay sabredip onlaramı baksam
    Baaşlangıç için cbr 125 iyidir ama çok para ya
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150

Bilmem anlatabildimmi.
    Ibretlik tespit bravooo

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    [QUOTE=ugurlumoto;3444292]
    Kaç paran var,

cbr125,racer 200....bunların hiçbirisi SüperSport değil....SS 600cc'den itibaren'dir...
    The Power of The Dreams.

[QUOTE=dyavol-77;3444388]

cbr125,racer 200....bunların hiçbirisi SüperSport değil....SS 600cc'den itibaren'dir...
    İnternet Sitelerinden yanlış bilgi aktarımlşarı diyelim o zaman peki bunların gruubu ne olarak geçmektedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

[QUOTE=Adventure58;3444348]

Baaşlangıç için cbr 125 iyidir ama çok para ya
    hocam 2006,2007 modelleri 3,4 bine var sizce ne yapayım yani ben bi kere alırım 3,5 sene almam büyük ihtimalle birde herkezden scooterla başla diye bir duyum aldım

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kişisel görüşüm, mahallede sürme asıl...

Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kişisel görüşüm, mahallede sürme asıl...
    Nedenki Yavaş yavaş alışsam daha iyi olmazmı mahallede

emre186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni BS125
    bahsi geçen paraya anca ikinci el temiz bulabilirsen 125cc cbr alabilirsin bir ustaya kontrol ettirip tabii ki. Ama insan olan yerde acemice vitesli kullanma dostum :D
    mortingen şıtraze olmamak için koruyucu ekipmansız yola çıkmayın..

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Sayende kanuni'nin ss motor ürettiğini öğrenmiş oldum. Bence ehliyet yaşını bekle, hem o arada para da biriktirmiş olursun ve daha iyi bir motosiklet alırsın kendine.

Alıntı 12680 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayende kanuni'nin ss motor ürettiğini öğrenmiş oldum. Bence ehliyet yaşını bekle, hem o arada para da biriktirmiş olursun ve daha iyi bir motosiklet alırsın kendine.
    valla motor konusunda net bir bilgim olmadığından yanlıs anlama olmasın :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler