Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Regal raptor 250 daytona

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı espana91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilip bilmeden yapılan yorumlar dolmuş yine. kardes ben regal raptor spyder kullanıyorum daytona kullanan da bi çok arkadaşım var kafan karışmasın iyi bakarsan motoruna hiç problem çıkarmaz. gücünü merak ettiysen ben 140-150 km hız gorebildim rodajdan sonra en fazla. ama torku iyidir kalkışında çekişinde hiç sıkıntı yaşamazsın. ben 75 kgym kız arkadaşımla beraber tepe tepe geziyoruz daha tek sıkıntı yaratmadı. gir raptorriders.net e oku. ögrenilebilecek tüm bilgiler var. yakışı iyi bir rodajla 3.5 - 3.7 lt 100 km de. e şekil diyosan zaten çok anlatılacak bişey yok yakışıklı makina. son zamanlarda fiyatları iyi arttı 1 2 sene once net tercihti.
    sizin motor kaç cc acaba?
    yakıt konusunda bir an duraksadım çünkü?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

250 cc spyder benım kullandığım

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    250cc ye göre biraz fazla harcıyor.Benim 200 cc motor 100km de 2.5 yakıyor,50 cc fazlası 3.5 lt yakıyorsa ciddi farkdır yani,hadi 3 lt olsun oda kabul edilebilir bir rakam olabilirdi.350cc olsaydı bişey diyemezdim ancak.

senın motor tek silindir spyder çift silindir arada ağırlık farkı boyut farkı var bundan daha az yakamaz bence

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc ye göre biraz fazla harcıyor.Benim 200 cc motor 100km de 2.5 yakıyor,50 cc fazlası 3.5 lt yakıyorsa ciddi farkdır yani,hadi 3 lt olsun oda kabul edilebilir bir rakam olabilirdi.350cc olsaydı bişey diyemezdim ancak.
    Ağırlık farkı var, silindir farkı var, kuba sl 110, belki çok zorlarsan 120 ile gidebiliyor, regalin klasiği ile 140 gördüm. Superlight'ın top speedi ile uzun süreli seyir yapılabiliyor regalle.Daytona ile Afyondan Ankaraya 120 sabit hız ile gittim. Hiçbir sıkıntı da yaşamadım. Haliyle yakıyor biraz. Bu arada bildiğim kadarı ile daytona ve spyder modelinde 250 cc ile 350 cc aynı yakıt sarfiyatına sahip sayılır.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Artık Yok...
    her şey iyi güzelde şanzıman sıkıntısı bakii.. hadi garantiden halletin nereye kadar garanti bittimi bir süre sonra takılan yeni şanzımanda arıza yapıcak çünkü şanzımanda iyileştirme adına yapılan bir şey yok..

sıkıntılı parça arıza yapınca yerine yeni sıfır sıkıntılı parça takıyorlar ama yeni takılan parçada sıkıntılı oda bir süre sonra bozulucak.
    ilanları okuyun regalde çok ilanda şanzıman değişmişdir şanzıman tamir görmüşdür yada 800-900 tl masraf yapılıp motor sıfırlanmış elden geçmişdir diye ibareler var sahibindende..

kendi regalin formuna girin orda bile sorunlar ve problemler diye bir bölüm var bütün sayfalarda sadece nerdeyse tek sorun şanzıman her kes şanzımandan sesgeliyor,şanzıman arıza yaptı , şanzıman şöyle oldu şanzımana böyle oldu diye konular açmış..

arkadaşlar daytona 250 modelinin arkada süspansiyonu yok mu ? süspansiyon işini lastiğe mi bırakmışlar? net bir bilgiye ulaşamadım bir türlü. yardımcı olursanız sevinirim.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Bence al bir Yamaha Virago bak keyfine kardeşim

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı corethanrose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar daytona 250 modelinin arkada süspansiyonu yok mu ? süspansiyon işini lastiğe mi bırakmışlar? net bir bilgiye ulaşamadım bir türlü. yardımcı olursanız sevinirim.
    Arkada tek süspansiyon var ama çok sert. En yumuşağı bile rahatsız. Selede rahatsız.

Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence al bir Yamaha Virago bak keyfine kardeşim
    İyi demişsin de modeller ve fiyatı ortada. 15 yaşında bir alete 15.000 TL vermek ne kadar mantıklı? Her ne kadar Yamaha bile olsa. Hyosung GV 250-650 alırım daha iyi.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkada tek süspansiyon var ama çok sert. En yumuşağı bile rahatsız. Selede rahatsız.

İyi demişsin de modeller ve fiyatı ortada. 15 yaşında bir alete 15.000 TL vermek ne kadar mantıklı? Her ne kadar Yamaha bile olsa. Hyosung GV 250-650 alırım daha iyi.
    15.000 hangi modeli kaç cc bahsediyorsun bilmiyorum ama 6000tl den başlıyor 15 yaşında olanları dostum.Yakın bir aile dostum da var eğer sever bakarsan motoruna km ve yaşı sorun değil chopper alan adam satmak için değil binmek için yıllarca alır genel de benim bildiğim. Bu aile dostum izmir istanbul arası defalarca gidip geldi o motorla. Param var binmek için de alcam diyorsan zaten indian al ozaman

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.000 hangi modeli kaç cc bahsediyorsun bilmiyorum ama 6000tl den başlıyor 15 yaşında olanları dostum.Yakın bir aile dostum da var eğer sever bakarsan motoruna km ve yaşı sorun değil chopper alan adam satmak için değil binmek için yıllarca alır genel de benim bildiğim. Bu aile dostum izmir istanbul arası defalarca gidip geldi o motorla. Param var binmek için de alcam diyorsan zaten indian al ozaman
    6000 tl olanlar ortalama 15-20 yaşında. Her ne kadar iyi baksanda motorun belli bir ömrü var. O kadar yaşlı motor almak pek akıl işi değil. Eyw kız gibi bakanlar vardır ancak hangisine güvenebilirsin. O kadar yaşlı motor alıcaksan dosttan alman lazım.
    Kısaca ben;

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler