Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilinçsiz motosiklet kullanicilari

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Bu gün İskenderun'da fener CAD. Güzergahında ilerlerken yine bir CB 125 e kullanıcısı kırmızı da bekliyordu ayakliginin açık olduğunu fark ettim ki CB 125ler de ayaklık açıkken vitese atınca stop eder sanırım devre dışı kalmis yada bırakılmış neyse yanastim hocam ayaklık açık dedim bilerek bıraktım dedi alaycı bir tavırla peki öyle diyorsanız dedim yoluma devam ettim. Bu nasıl bir cahilliktir arkadaş giderken de kapattı ayakligi sanki kotu bir şey söyledik adama, bu insanlara anlam vermek zor.
    qezgin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buna kendini beğenmişlik ukalalık denir.Belki hayatını bile kurtarmış olabilirsin

sen yinede gördüğünde uyarmaya devam et

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Üstat sen doğru olanı yapmışsın.Bence espiri yapmış.Canını sıkma vesvese yapma.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ben her kırmızıda eşşek gibi beklerken ,vızır vızır basıp giden burger king çalışanlarından nefret ediyorum .Bugün hanım arkamda olmasa basıp azına sıçıcaktım .1 2 olur da yok her zaman aynı manzara.Ev bu tostçuların yakınında her kavşak da bir yavşaklık yapılıyor zoruma gidiyor açıkcası.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Ben de bir gün uzun yola çıkmıştım ve tam şehrin çıkışında devam ederken zeki bir arkadaş kask koluna takmış motorla yardırmış gidiyor. Yanaştım yanına ve onun kaskını işaret ederek başına takmasını işaret ettim devam ettim adam da trene bakar gibi bakıyordu
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Ukala Herif, Kendini beğenmiş.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Ayaklık müşürü deniliyordu sanırım o dalgametroya.
    Bozulup da devredışı kalmışsa bir şey diyemeyeceğim ancak bile bile devredışı bırakan insan bunu neden yapar anlamış değilim.
    Soruyorum çünkü bilerek devredışı bırakan kişiler gördüm.

MOTO71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    ben soyleyim bugun edirneye gittim gelirken yağmura yakalandım ve müşür yağmur aldıkça istop etmeye başladı bildiğin sinir hastası oldum o yağmurun altında gelde iptal ettirme

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün İskenderun'da fener CAD. Güzergahında ilerlerken yine bir CB 125 e kullanıcısı kırmızı da bekliyordu ayakliginin açık olduğunu fark ettim ki CB 125ler de ayaklık açıkken vitese atınca stop eder sanırım devre dışı kalmis yada bırakılmış neyse yanastim hocam ayaklık açık dedim bilerek bıraktım dedi alaycı bir tavırla peki öyle diyorsanız dedim yoluma devam ettim. Bu nasıl bir cahilliktir arkadaş giderken de kapattı ayakligi sanki kotu bir şey söyledik adama, bu insanlara anlam vermek zor.
    Sen insanlığın gereğini yapmışın kardeş.Hangi akla hizmet ederek ayaklığı bilerek açmış anlamadım,inandırıcı da gelmedi bilerek açmış olması. alaycı tavrı da aşağılık kompleksinin olduğunu gösteriyor, tıpkı yol vermemek için bizi sıkıştırmaya çalışan araba sürücülerinde olduğu gibi.
    Benim motorda müşürü var, dalgınlığıma gelse bile stop ediyor fakat başka bi durum olsa birinin beni güvenliğim dolayısı ile ikaz etmesi çok çok memnun ederdi beni.
    Hatta geçen hafta gece 1.30 sularında Alsancakta gezerken yanıma bi motorcu geldi, "kardeş mp3 playerin cebinden çıkmış kablosu tutuyor düşecek falan dedi, çok teşekkür ettim, hatta biraz birlikte gezdik sohbet ettik, çay ısmarlamak istedi. Yani insan gibi davrandık birbirimize.
    Ben de o arkadaş beni ikaz ettiğinde alaycı bi tavırla ' bilerek çıkardım cebimden' mi deseydim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)