Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Öğrenci kardeşinize yardım !

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar abilerim kardeşlerim ben 19 yaşıma girdim a2 ehliyetimide aldım bu sene Allah nasip ederse üniversiteye başlayacağım.
    Aklımda birkaç model var ancak kararsızım bütçem 3500 max 4000 TL bana hangi tür motosikleti tavsiye edersiniz çanakkale içinde okula gidip geleceğim ara sıra oraya buraya gidip geleceğim 2 ayda bir tekirdağa gideceğim... Beni üzmeyecek yolda bırakmayacak nasıl motosikletler tavsiye edersiniz önceden scooter kullanmışlığım var yaklasık 5 yıldır arabada kullanıyorum yani vitesli motorda sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum...
    Aklımda olan modeller CB125E ybr 125 ybr 125 ESD bu tür motosikletlere bakıyorum ancak fiyatlar biraz uçuk nisan mayıs gibi almayı planlıyorum
    tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için...

Allah kaza bela vermesin tekeriniz düz bassın inşallah.
    AttilaXtreme ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    temiz ikinci el bulursan ybr her işini görür öğrenci dostu az yakar parçası uygun ve kanıtlanmış motordur Arjantin mi Brezilyalı mı ne çocuğun teki 2006 model ybr ile dünya turu yapıyor düşün model yılı yanlış olabilir :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Ama eski ybr yani Brezilya üretimiydi sanırım
    Karakılıç ve mehmetenis bunu beğendiler.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    CB 125 ACE bak, sıfırı 3300 TL, bir de Bajaj Discovery var o fiyatlara sıfır ama tabii malzemen vardır diye düşünüyorum
    Karakılıç ve mehmetenis bunu beğendiler.

CB 125 ACE baktım abi ancak pek bir bilgim yok o motor hakkında bilgin varsa anlatabilirmisin?

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    öncelikle nisan-mayısa daha 6-7 ay var, fuara gider bakarsın belki de yeni modeller çıkmış olur. Şu andan bir karar vermene pek gerek yok. Zaten bu fiyat seviyelerinde ne alsan aşağı yukarı birbirine benziyecektir. Hızı, ivmelenmesi, yakıtı, amortisörü vb 3 aşağı 5 yukarı aynı olacaktır.

Bunun haricinde benim önerim, Japonlardan sapmamak olur. Eminim Bajaj'ın, Kymco'nun, Sym'in vb de çok güzel motosikletleri vardır ama Japon firmaları gibi kendilerini uzun zaman dilimleri içinde ispatlamış markalar olmadığından ben tam güvenemiyorum. Bu durumda bütçeyi biraz artırıp güzel bir YBR 125 almak çok iyi olabilir.
    Ertugyigit bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    motorum satılıktır, aradığın özelliklere uyucağını düşünüyorum. http://www.sahibinden.com/174617926
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Bana kalırsa da ybr125 çok pratik,kullanışlı ve çok yaygın olarak kullanılan kendini ispat etmiş motor. Sürücü kursunda onu kullanmıştım. Deneme şansın olur zamanında var hepsine binip kendin test etmen daha mantıklı (sele yük,gidon açısı vb.) En azından bilmesende kullanımlarından karşılaştırma yapacağın bilgi edinirsin.
    mehmetenis ve Ertugyigit bunu beğendiler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Karakılıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar abilerim kardeşlerim ben 19 yaşıma girdim a2 ehliyetimide aldım bu sene Allah nasip ederse üniversiteye başlayacağım.
    Aklımda birkaç model var ancak kararsızım bütçem 3500 max 4000 TL bana hangi tür motosikleti tavsiye edersiniz çanakkale içinde okula gidip geleceğim ara sıra oraya buraya gidip geleceğim 2 ayda bir tekirdağa gideceğim... Beni üzmeyecek yolda bırakmayacak nasıl motosikletler tavsiye edersiniz önceden scooter kullanmışlığım var yaklasık 5 yıldır arabada kullanıyorum yani vitesli motorda sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum...
    Aklımda olan modeller CB125E ybr 125 ybr 125 ESD bu tür motosikletlere bakıyorum ancak fiyatlar biraz uçuk nisan mayıs gibi almayı planlıyorum
    tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için...

Allah kaza bela vermesin tekeriniz düz bassın inşallah.
    İyi dileklerin için çok teşekkürler.
    Boy kilo kilometre olarak tecrübeni yazarsan daha sağlıklı öneride bulunmamıza yardımcı olursun.
    mehmetenis bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    HONDA cbf 150
    4000 tl ye 2012 bir temiz cbf 150 al keyfine bak!

Atilla abi yaşım 19 1.75 boyunda 85 kiloyum yaklasık 5000 kilometre kadar scooter deneyimim var yaptıgım en uzun yol tek kontakta 100 kilometreyi geçmez çoğunluk şehir içi oraya buraya gidip gelmekle geçti 5 yıldır araba kullanıyorum vitesli motosiklette kullandım ama scooter kadar tecrübem yok...

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ace in frenleri ikisi de kampana ve ben çok güvenli olduğunu düşünmüyorum ybr de ace de bindim ybr bi nebze daha sağlam gelmişti bana , evet ace ler kullanması gerçekten çok kolay ybr den az titreşimli geldi bana ama ybr daha sağlam önde disk fren ve yamaha ayrı bir kalite dediğim gibi dünyayı gezen var ybr ile

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Atilla abi yaşım 19 1.75 boyunda 85 kiloyum yaklasık 5000 kilometre kadar scooter deneyimim var yaptıgım en uzun yol tek kontakta 100 kilometreyi geçmez çoğunluk şehir içi oraya buraya gidip gelmekle geçti 5 yıldır araba kullanıyorum vitesli motosiklette kullandım ama scooter kadar tecrübem yok...
    Bajaj Boxer

Atilla abi motosikleti beğendim benim öyle şekilde şukulda hevesim yok beni taşısın istediğim yere getirsin yeter benim için hızıda pek aramam 80-90ı geçmem abi ancak bu model yeni bir model bunun bakımını normal bir motorcu ustası yapabilirmi abi illaki servisemi gideceğiz bakımı için yedek parçası için bilgin varsa biraz bilgi verirmisin abi bu ne malıdır nedir ne değildir?
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Atilla abi motosikleti beğendim benim öyle şekilde şukulda hevesim yok beni taşısın istediğim yere getirsin yeter benim için hızıda pek aramam 80-90ı geçmem abi ancak bu model yeni bir model bunun bakımını normal bir motorcu ustası yapabilirmi abi illaki servisemi gideceğiz bakımı için yedek parçası için bilgin varsa biraz bilgi verirmisin abi bu ne malıdır nedir ne değildir?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-79.html
    Karakılıç bunu beğendi.

çok teşekkür ederim abi...
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Konu günceldir..!

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı ahmetttttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 tl ye 2012 bir temiz cbf 150 al keyfine bak!
    Ahmeti dinle bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)