Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda grom alıyorum. Son sözleriniz..

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Uzun araştırmalarım sonucunda Honda msx125(grom) almaya karar verdim. Herhalde 4-5 güne almaya gidicez. Motoru dağda kullanıcam. -derken yol toprak ve kısmen bozuk.- Ara sıra arazi denemesi de yapıcam. Sizden son sözlerinizi ve tavsiyelerinizi rica edicem. Bu arada ufak bir de sorum olucak. Bu motora uygun off road lastik bulabilir miyim? Ön arka fiyatı ne kadar olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

O motor araziye gelmez diyenler için yazayım yaklaşık 1 ay bindikten sonra başarabilirsem geri İstanbula kargoluycam. Yani asıl orda kullanıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dağda, toprakta kullanmak için yanlış bir seçim olur.
    Kendileri tam bir şehir veledidir
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Onayı verdim gitti

Öyle de durum biraz da bunu gerektiriyor. İlk motorum olucağı için boyle bir tercih yaptım. Selesinin alçak olması 170 boyum için çok ideal. Dediğim gibi mümkün olursa İstanbula kargoluycam orda binicem asıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:37 ----------

Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onayı verdim gitti
    Evet bir adım daha yaklaştım almaya. Bir kaç kişi daha yazsin da kuru kuruya almayayim bari. :D

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı yiwotxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle de durum biraz da bunu gerektiriyor. İlk motorum olucağı için boyle bir tercih yaptım. Selesinin alçak olması 170 boyum için çok ideal. Dediğim gibi mümkün olursa İstanbula kargoluycam orda binicem asıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:37 ----------

Evet bir adım daha yaklaştım almaya. Bir kaç kişi daha yazsin da kuru kuruya almayayim bari. :D
    Hocam grom çok sevilen bir motor. Fiyatı ve küçük tekerleri sorun etmemişsiniz anladığım kadarıyla, o yüzden gönül rahatlığıyla alın derim.
    Hee küçük teker demişken o motorla arazi biraz sıkıntı olabilir.. Girmemekte fayda var.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    arazi ve toprak yol için zaten gereken cevaplar verilmiş benim bildiğim ise türkiyede çok tutulduğudur son kulislere göre yok satıyor 2. eli ne olur ilerde bilemem (al veya alma diyemem )

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Vitesli motorlarda küçük lastik,yeni başlayanlar için sıkıntı yaratabilir. Gidon açısı geniş olduğundan hızlı ve dar dönüşlerde dikkatli olunmalı. Onun haricinde çok tutulmuş ülkemizde. Şahsen hiç beğenmedim. Ama zevk meselesi tabi. Hoşuna gittiyse marka ve fiyat avantajı var. Alınabilir.
    Fiyat avantajı derken; gittikçe pahalandığı için hemen almak avantajlı demek istedim.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Bence çok hoş motor ama araziye girmez çok alçak olması sebebiyle ve ilk motor olarak çok mantıklı değil 2 kişi sığmazsınız bu motora , bu motor ancak ben tek kişi yaşarım ordan oraya giderim şehiriçinde ve zaten büyük yol motorum var diyenlerin ikinci motoru olarak kullanışlı daha çok , ben de almayı planlıyordum ama iki kişi kullanacağım için sığmadığımı gördüm zaten sırt çantası takınca artçı binemiyor :D

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu alet bisiklet gibi kaldırırıp asansore sıgarmı acaba

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Dün ışıklarda beklerken beyaz grom yanaştı yanıma. Küçük ufacık bişey. Sahibine sordum ''Nasıldır? '' diye ''Daha rodajdayız ama çok zevkli, fare gibi'' dedi. Yeşil ışık yandığında fırladı gitti.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Hayırlı olsun

Boyum 1.70 ve altı olsa alacağım ilk motor olurdu

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dostum aslinda sana uygun motor Kawasaki KX85

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Aldıktan sonra bol bol fotoğraf ve video bekliyoruzzz acayip sevimli çok hoşuma gitti bu motor ya valla çok hoş duruyor

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Motordan anlamam sadece binerim, bence al benim çok hoşuma gidiyor, imkan olsa oynamak için alırım.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Son sözleri söyleme konusunda çok başarısızım böyle durumlara çok iyi değilim aslında nasıl desem bilemedim.

Valla motor bebek gibi benim çok hoşuma gitti garajımda olsun isterdim.

Sana da hayırlı olsun gülü gülü gullan
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    bu motoru alacak arkadaşlara tek tavsiyem motoru resimlerden değil canlısını ortaya koyup incelemeleri. küçük olduğunu biliyordum ama görünce şaşırdım. bu kadar küçük olduğunu hiç tahmin etmemiştim.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Madem canın gromcuk çekmiş al hadi al. Fiyatı neydi bunun. Yamaha mt125 i getirmiş 10 bin liraymis. Yakın fiyatta yakınsa mt125 diyecektim.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bazı arkadaşlar toprakta dağ da taşta kullanılmaz demiş lakin tam aksine ormancı arkadaşlar var lastikleri değiştirdiler dağda bayırda kullanıyorlar motorun alt bölüm yüksekliği sanıldığı kadar alçak değil bu arada

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Grom yani msx 125 fiyatı 7200 tl üstüne 2700 tl daha koyup mt 125 almak daha mantıklı bence sonuçta 15 beygir 135 km son hız , grom 9 mu 8 beygir mi ne , son hız 100 anca 110 otoyolda biraz zorlayabilir sollamak falan

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler