Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ATV ye scooter motoru takmak ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba bir sorum olucak. Elimde 70cc Yuki marka ATV var. Bu makineye 150 cc scooter motoru takmayi düşünuyorum eğer mümkünse. Bu mümkün müdür değil midir sizin fikrinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer bu işi yapabileceksen bununda cevabını biliyorsundur sanırım hocam olabilir ama zaman ve para lazım bence

Yok ben ne birşey biliyorum ne de böyle birşey yapabilirim Eğer mümkünse bi ustayla konuşup fiyat vs alıcam. Tabi değer mi değmez mi o da tartışılır. Bu arada yazdım ama bu iş basit bir iş mi yoksa çok zahmetli bir iş mi hiç bilmiyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Bence o masrafa 150 ya da 200 cclik atv alın daha iyi olur eliniz alet tutmadıktan sonra bu işler geröekten büyük para tutuyor dışarda yaptırınca ve çok da sağlıklı olmayabilir şaseye uyar mı bağlanır mı bilmem ne
    serseric bunu beğendi.

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o masrafa 150 ya da 200 cclik atv alın daha iyi olur eliniz alet tutmadıktan sonra bu işler geröekten büyük para tutuyor dışarda yaptırınca ve çok da sağlıklı olmayabilir şaseye uyar mı bağlanır mı bilmem ne
    Evet öyle yapıcam ama elimdekini de değerlendirmek istiyorum çürümesin alet :D

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Motoru sökün atölyeye koyun onunla biraz oynayın uğraşın azıcık internetten araştırma yapın belki birazcık motorun nasıl çalıştığını tekniğini falan öğrenebilirsiniz kitaplar falan da var sanırım ama İngilizce oluyo genellikle
    yiwotxxx bunu beğendi.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Olabilir ama zor olur gibi varyator kayışına zincir uydurup motor blogunuda uygun bi şekilde monte etmek lazım ama asil sıkıntı motor blogunu uyarlamak olur galiba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler