Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcu dayanışması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    bayramın birinci günü cbf ile bağcılardan yola çıkıp babaeskiye gidiyodum belki bilirsiniz bu bakırköy sahilden giderken florya yoluna girmeden ışıklar var 10 mtre geçtm yola çıkmadan bi sigara içiyim diye sağa çektm tam 15 dkika içinde yanıma 3 motor geldi biri spacy biri tam modelini çözemedm ama mt-07 olabilir biride transalp ikisi benzinim mi bitti diye geldi son gelen caseli çantalıydı galiba oda arıza var diye düşünüp geldi bi sıkıntı olmadığını söyledm o an öyle bi mutlu oldum ki anlatamam iyiki varsınız abiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araba sürücülerin hasetle motosiklet sürücülerini hedef aldığı bir trafikte her motorcu zor durumda olan motorcuya yardım etmelidir

Tartışma önleyici not: Araba sürücüsünden kastettiğim "O paraya motor mu alınır, arabam bu kadar yakıyor" tarzı zihniyetli, sıkışık trafikte yanından motosikletin akıp gitmesine kin duyan sürücüler. Zaten motosiklete kini olmayan araba sürücülerinin motosikletle bir bağlantıları vardır illaki.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Bu durumları EMPATİ (karşındaki kişiyi kendi yerine koymak) kurarak düşünmek lazım,

bu ne demek oluyor?
    demekkı sende artık en azından kenarda duran bır motorcuya yanaşıp selam verıp en azından yarım litre veya 1 litre benzin verebilirsın,
    belki herkes TAMİRCİ değil fakat HERKESTE EN AZINDAN 0.5 litre benzin çıkacaktır en yakın benzınlıge kadar,,,

emin ol nasıl mutlu olduysan sen durdukça karşındakide mutlu olacaktır belkide arkadaş edinmiş olacaksın,,,
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yaw yıllardır onlarca belki yüzlerce motorcuya yardımım dokunmuştur . Geçende yolda kaldım bir Allahın kulu geçmedi iyimi
    Bundan sonra takım çantası , yedek benzin ve takfiye kablosu taşımayı bırakıyorum. Hep başkasının işine yaradı bu zamana kadar .

ben bi mont alıcam yazlık biraz araştırdım ama ne diyosunuz şuna ? http://www.motosikletaksesuarlari.co...yah_13134.html

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    kötü örneğide ben vereyim;

Ben Ankara'nın en işlek yerinde kaza yaptım belkide 15 dk dan fazla kaldırım da oturup ambulans bekledim. yanımdan geçen hiç bir motorcu durupta yardımcı olmadı.. :(
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bende Antalyadan gelirken çoğu ss el sallamalar korna çalmalar selam vermeler tanımıyorum etmiyorum ama kanım ısınıyor böyle motorculara

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı osmansahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bi mont alıcam yazlık biraz araştırdım ama ne diyosunuz şuna ? http://www.motosikletaksesuarlari.co...yah_13134.html
    O montun siyah renginden ben nisan ayında aldım kaliteli bi mont file olduğu içinde üfül üfül ama biraz serın havada içinde tişört varsa üşüyosun olumsuz yanıda sırt koruması yok

Ahanda buda montun siyahı Belki konu dısına çıktık ama arkadaş sormuş sonuçta buda motorcu dayanışması
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw yıllardır onlarca belki yüzlerce motorcuya yardımım dokunmuştur . Geçende yolda kaldım bir Allahın kulu geçmedi iyimi
    Bundan sonra takım çantası , yedek benzin ve takfiye kablosu taşımayı bırakıyorum. Hep başkasının işine yaradı bu zamana kadar .
    Sen dogru yoldan sasma.
    En son hava alaninda avadanliklari sermis servis veriyordun. Bisver sadaka yerine gecer

"KAZASIZ SURUSLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cıbırı satın almaya giderken kartal çıkışında önümdeki çinli scooter arıza yaptı,acelem olmasına rağmen durdum çantadaki alet edevatı çıkarıp koltuğu söktüm gaz teli çıkmış takıp çalıştırdım gönderdim. Birde adam servise gidiyormuş

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen dogru yoldan sasma.
    En son hava alaninda avadanliklari sermis servis veriyordun. Bisver sadaka yerine gecer

"KAZASIZ SURUSLER"
    Sen nerden gördün yaw o kalabalıkta çalıştırdık ama adamın motoru onunda işi görüldü .
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Motorcu her daim yardım etmeye hazırdır araba sürücülerden farkı budur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)