Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeşilköy sahil yolundaki virajda fiskiyeye DİKKAT

Motovento
    REKLAM ALANI
    onr ayaztuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaslar selam, dün aksam besiktas tan cıkıp sahil yolundan beylikdüzü tarafına giderken yasilköy havuzlu kavsaga gelmeden haritada isaretledigim virajda adamlar cimleri sulama ayana yolu fena sulamıslar, hemde kap karanlık, benim hızım allahtan yavastı ve son anda farkettim hic panik yapmadan girdim ayaklarım titredi biraz kızlı olsaydım hic şansım yoktu. Sizi bilgilendirmek istedim Aman DİKKAT edin o bölgede

Saygılar...

[IMG][/IMG]
    reverse, loop, linkinpark20 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    elinize sağlık

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel paylaşım ve bilgilendirme..Teşekkürler...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Geçen gun arabayla gece 3de silivriden m.köye, dönüştede 5 gibi sahilden dondum. Nerdeyse her ilçe her köşede fıskiye ile sulamalar yapılıyordu ve cogu yol ıslaktı. Dikkatli olmak lazım

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gun arabayla gece 3de silivriden m.köye, dönüştede 5 gibi sahilden dondum. Nerdeyse her ilçe her köşede fıskiye ile sulamalar yapılıyordu ve cogu yol ıslaktı. Dikkatli olmak lazım
    Evet cogu yerde sulama oluyo ama bu bahsettim yerde hic yolu görmüyosun kapkaranlık ve kendini birden virajda suyun icinde buluyosun yavaslama şansın bile yok

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Her akşam saat 9.00'da işten çıkıp o yoldan gidiyorum. Burayı kullanacak arkadaşların viraja girmeden sol şeride geçip havuzlu alt geçide girene kadar mümkün olduğunca sol şeritten gitmesini şiddetle tavsiye ederim.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

belediyeye telefon açsaydınız.. bu fiskiyeyi ya düzeltirsiniz yada kırarım kaçtane arkadaşım öldü sizin yüzünüzden diye bağırsaydın..

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı to1ga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belediyeye telefon açsaydınız.. bu fiskiyeyi ya düzeltirsiniz yada kırarım kaçtane arkadaşım öldü sizin yüzünüzden diye bağırsaydın..
    Ne belediyesi abicim yıllardır bütün motorsikletciler olarak bunun savasını veriyoruz kampanyalar imzalar toplanıyo insanlar ölüyo adamların umrunda degil.

e ozaman bizde kasklarımızla plakalarımızı sokup fışkıyeleri teker teker kırarız ? zor bişeymi ki ? insanı ille suça teşvik ediyorlarsa suçu işleriz

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Belediyedeki duyarli ustun gorev bilincine sahip yetkilileri yetistiren annelerin anneler gununu kutlariz...

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bu orta refüjdeki sulama işinede deli oluyorum, 2 arkadaş scoterle gece eve gidiyoruz.Eskişehirde bir kaç clubun önünde durmadan sulama var.Motosiklet en az 50 metre ötede ,ben motordan 20 metre ötede arkadaş başka yönde 20 metre ötede bulduk kendimizi.Şükür sıyrık bile yoktu.Lakin öyle bir sırt üstü düştümki 10 sn nefes yok cigerlerimde konusamadım .Dedim ölüm böyle oluyor herhalde.Yani diyeceğim odurki yeşilinize de suyunuzada sokacam arkadaş.
    Maslak bunu beğendi.

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    sadece yeşilköy mü dün akşam baltalimanından beylikdüzüne sahil yolundan geldim bütün bağlantı noktaları maşallah yolları yıkıyorlar bi mail atın oturduğunuz semtin belediyesine zor değil sesimizi duyurmaz isek çok kayıplarımız olur daha allah muhafaza ...
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Birileri ölüp motorsiklet camiası da ayaklanıp yol kapatmadıkça ne dilekçeler nede şikayetler bi işe yarar aea bişey söylemişti park ve bahçeler müdürlüğü çimleri insanlardan daha çok seviyor diye.

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    insan hayatının değeri yok ki türkiyede daha yeni iki kardeşimiz abimiz katledildi şanlıurfada nasıl altyapı dan önce yollar evler yapılıyorsa çimleri suladıktan sonra giderini düşünmüyorlar burası türkiye kimse buna dur demezse bundan yıllar sonra da burası türkiye olur böyle deriz ne yazık ki :(
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yaz günü üstte tutalım zaten su kıtlığı var ülkede o çimleri sulasan ne olur sulamasan kurusa ne olur kime faydası var sanki

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Sahil yoluna gerçekten dikkat ben bugün arabayla camımda açıktı resmen içdış yıkama yaptı hayret bişe ya

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bu sulama muhabbeti yoldaki en tehlikeli şey.
    her şeye denetim yapıp ceza yazdıranlar bunu görmez ama. yol kenarlarına daha az bakım isteyen bitkiler ekilip sulamayı da insan gibi yapsalar
    kimse para kazanamayacak çünkü.mesela çiçekli duvarlar öreceklerine mesela sarmaşık gibi enfes bir bitki var doğada. ama kullanmazlar . bu zihniyet için bitki bir canlı değil bir üründür çünkü.
    e- 5 üzerinde de bir çok yerde yola su sızıyor. ve tehlike yaratıyor.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Yesilkoye giderke sahil yolundan bakirkoye giristeki sagli sollu fiskiyeler hem yolu hem cimleri hemde yagmur gibi tepemize tepemize yagiyor dar ve keskin ve yokus asagi bir viraj ikinci tali yol bakirkoye girerken dikkat edin.her aksam fiskiyeler dolu .

Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Geçen gün aynı yere ben de denk geldim. Hayır orada aydınlatma gerçekten sıfır benim farlar gerçi zaten göstermiyor ama uzunları yaksam dahi net bir görüş açısı yakalıyamıyorum orada. Olabildiğince yavaş ve eğer araç yoksa sol şeridi kullanıyorum sol şeridin baya iç kısmına girerseniz o yolda havuzdan kurtulabiliyorsunuz. O yola çıkacak arkadaşlar için iyi bir bilgilendirme olmuş konuyu açan arkadaşa teşekkürler!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)