Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asyadan Cbr 125'e yükseltmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı akşamlar. Forumda ne zaman görsem sinirim bozulurdu 'abi scooterden sıkıldım motor büyüteyim mi?' gibi başlıklar ama bu sefer bana da lazım oldu
    Bu konuyu açma sebebim kendi aklımda ki sorulardan ziyade ailemin aklında ki soru işaretlerinden kaynaklanıyor.Netice de izinleri ve maddi destekleri olmadan olmuyor Cbr bu kadar istememde ki sebep en azından asya dan daha güzel bir duruşu var ve bir cizgisi olan motor, neticede aradaki 5 beygir uçak kaldıracak değil gücünde değilim ben.Şekil önemli biliyorsunuz motorculuğun kanında artistlikte var, olmalı da
    Neyse sadede geleyim bu konuya yapılan yorumları ailemle birlikte okuyacağım ve ona göre karar verecekler. 1500 km yaptım asya da , kask, mont , eldiven 3'lüsünde hiç vazgeçmedim duruma göre korumalı pantalonu da giyiyorum, ehliyetim de hafta emniyetten alacağım, yapı olarak risk almam genelde scooterde bile araba gibi giden biriyim bu makinayı almalı mıyım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    para ne kadar var kardeşim

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para ne kadar var kardeşim
    5000 liram var. İşte ortalam 2500 lira açığım var.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    2 sene 150'lik scooter kullandım 4 sene ara verdim, 2 ay önce cbr 125 aldım. İlk vitesli tecrübem 2 gün sonra vites, kullanış çözdüm. Korkuyorsan gerek yok öğrenmesi zor değil. CBR 125'in bana göre en güzel özelliği hata kabul eden bir motor. Vites geçişleri debriyajı güzel sıkıntı yaşamazsın korkma.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68199713/detay önerebilirim uydurma şu motor bile (4 vites) 3300 liraysa http://honda.com.tr/motosiklet/commu...-125-ace/fiyat bajaj iyi seçim olacaktır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)