Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bayan cbr 125 hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba cbr 125 almak istiyorum ama boyum 1.58 ve 50 kiloyum sıkıntı yaratırmı yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.. Ayrıca 2011-2012-2013 madelleri arasında sele yükseklik farkı varmı kaç model almalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim boy 1.67 kilo da size yakın. Ayağım tamamen yere değmiyor. Parmak uçlarında da değil biraz daha basabiliyorum yere. Ama 1.58 boy için sıkıntı olabilir. Ayrıca ilk motorunuz olacaksa baya ter döktürür size...

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 188 boyla bile iki ayağımı tam basamıyorum yere,125 cc için net bişey diyemiyorum 250cc kullanıcısıyım

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bence skuter alin.
    kalafatoglu bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 188 boyla bile iki ayağımı tam basamıyorum yere,125 cc için net bişey diyemiyorum 250cc kullanıcısıyım
    Höğğ nasıl basamıyorsun ya ? Amuda bile kalkman lazım

Bence bir terslik var osuruk ağbe
    ercan41 bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Ramzey cupla başladım 100lük cbrye aşık olmuş durumdayım bu tarz boyuma uygun başka motorda görmedim açıkçası oyüzden ayağımın bişekilde yere değmesi gerekiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

scooter almam teşekkürler.

Motosikleti
    Apache *11
    https://www.facebook.com/photo.php?v...017250&fref=nf

Fazla dert etmeyin bence sağlam bir eğitimle aşılmayacak dert yoktur.

Önemli olan yapabilir misiniz
    selsa bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

:D hahh aynen böyle olucam sanırım peki modeller arası sele yüksekliği değişirmi 2013 modelde 79cm diye biliyorum yada selenin boyunu indirme gibi bişi oluomuş cbrde mümkünmü?

Kilonuz bakımından sorun olmaz cbr125 çok ağır bir motor değil zaten. Lakin boyunuz biraz sıkıntılı acemi biri için. Ümit vermek istemem, gidip üstüne oturup kendiniz karar vermelisiniz bence... tek ayağınızla tutabilirsiniz motoru ama tecrubenizi bilmediğim için yorum yapamıyorum...

Abi cbr250, 125ten çok az daha alçaktı sanırsam. O boyla iki ayak nasıl tam basmıyor ben de merak ettim :D şu konuyu enine boyuna konuşmamız lazım

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kadınsındır sen
    bsongoz, khayyam ve Potenza bunu beğendiler.

cbr 250 dahamı alçak ozaman 250 alıyorum niye daha önce söylemiyosunuz

Tam basmıyor dediysem ayaklarımı düz bir şekilde yere koyamıyorum yani ) 2 ayağımı da yere basmaya kalksam topuklarım hafif havada kalıyor

Motosikleti
    Apache *11
    Tam basmıyor dediysem ayaklarımı düz bir şekilde yere koyamıyorum yani ) 2 ayağımı da yere basmaya kalksam topuklarım hafif havada kalıyor
    Tek derdin o olsun be abi , ben üstünde bile duramıyorum sanarsın kızgın boğa

Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek derdin o olsun be abi , ben üstünde bile duramıyorum sanarsın kızgın boğa
    O değilde dün şileden gelirken cbr250 kullanan kadınla kapıştık yolda,ben 2 kişiydim gerçi ama kafa kafaya girdik virajlara,hatun hakkını verdi valla helal olsun. onun yüzünden kurtköy sapağını kaçırıp ümraniyeye girdim
    kngsze bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    bayii ye gidin deneyin en temizi o olur

Alıntı DarkLady adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 dahamı alçak ozaman 250 alıyorum niye daha önce söylemiyosunuz
    Para sorununuz yok sanırım :D siz de bunu önceden söyleseniz biz direk eğitim alın derdik.. Ayrıca çok bir fark yok aralarında. Cbr125 793mm, cbr250 780mm sele yüksekliği olarak.
    Ben de bu ikilime düştüm cbr125 mi cbr250 mi diye ( bir zamandan sonra kesmez diye düşündüm). Gittim ikisini de denedim. Ve sonuç olarak mondial drift aldım... koruma demirini de taktırdım mutlu mesut biniyorum... Bence siz de commuter bir motor bulun. Debriyaj olayını iyice kapın sonra cbr'a geçin...

Cbr'da ayağınız boşluğa gelirse ve acemi döneminizde denk gelirse, anaaağğğ gidiyo motor serzenişleri içinde motorun yana yatması muhtemel )
    kemboo bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu ikilime düştüm cbr125 mi cbr250 mi diye ( bir zamandan sonra kesmez diye düşündüm). Gittim ikisini de denedim. Ve sonuç olarak mondial drift aldım...
    güzel kafa yaşıyomuşsun..
    xismailaydin, Levent. ve tinerci bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kafa yaşıyomuşsun..
    Ayrıntılı şekilde açıklarsam görüntüye bakıp bu motorların hayalini kurdum çoğu acemi gibi. Gidip denediğimde ise daha benim harcım olmadığını ve olası bir kazada fazlasıyla masraf açacağını düşündüm. Ve küçük bir ilçede yaşadığım için Honda servisi maalesef yoktu. Bu yüzden mondiale yöneldim. Düşüp kalkarım acemiliğimi atarım sonra da istediğim motoru alırım düşüncesiyle... Zan altında bırakmayayım kimseyi yoksa yanlış anlaşılabiliyoruz
    ronnytechno ve selsa bunu beğendiler.

48mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wing-Go
    belki şu görüntü yardımcı olur

İlk motorum değil 100lük kullanıyorum zaten şuanda.. Beni en çok görüntüsü çekiyo supersportların 600lük,1000lik kullanmak benim harcım değil diyebilirim 125lik motorun hakkından gelirim kendime güveniyorum bitek ayaklarım hiç değmezse yere orda var problem.Ama gerekirse seleyi indirmenin yolunu bulucam kurtulamaz elimden

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)