Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yapmayın bunu artık yeter YAP MA YIN !!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumda en başlından beri yazıldı herkes her zaman söylüyor ride yapılıyor onlarca video makale ve hala kask kullanmadan yollardasınız !
    Bugün çalıştığım dükkanın hemen köşesinde motorlu arkadaş traktöre çarptı koştuk baktık. Kafa da kask yok şort sıfır kol atlet dilini zor bela dışarı çıkarttık nefes alabilmesi için kol ve bacak kırılmış dedi 112 deki doktor ve hemşire beyin ne durumda bilmiyorum. Arkadaşlar ne olur yapmayın şunu! Cidden artık ne benim nede diğer arkadaşlarımın eminim ki gönlü el vermiyor bu durumlara.
    Kaza sonucunu bilmemiyorum telaşeden fotograf vs de çekemedim ama üstüm başım kan oldu yardım edeceğim diye canın sağolsun ben yine üst baş alırımda sen hayatını kaybedersen annen baban eşin ne durumda olacak düşündünmü! ( konuyu yanlış yerede açtıysam af ola ama bugun yemin ettim kaskız babama bişi olsa elimi sürmeyeceğim!)
    Cronos, cousinecruis, wampaa ve 19 diğerleri bunu beğendiler..
    Kasksız gezen babam olsa yüzüne bakmam !
    Bizim evde son lafı ben söylerim ' Peki Hanım'

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kaskları anca kollarına takarlar . Bugünde bi tane fazer'cı gördüm kafasında güneş gözlüğü , dirseğinde de kask geziyordu öyle ...
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

yüreğim kaldırmıyor sabahtan akşama belkı 200 tane motor geçiyor kapımın onunden 10 tane kasklı adam yok !
    APALA bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ben izmir ve bodrumda kasklı bir insan göremedim yoktu nerdeyse tatilimde bunu gördüm. Harbiyede çalışıyorum Cumhuriyet caddesini bilen bilir iş çıkışı 7 gibi caddede arkadaşı beklıyorum trafik var birsürü motor geçiyor scooter çogu ve hiçbirşey yok ustlerınde kaskta yok. Hatta bir transalp gordum 40 yaşlarında biri ondada hiçbir ekipman yoktu. birtek kırmızı bir ducatide mont kask ve eldiven vardı bu milletin kafası hiç çalışmıyor çok cahiller gerçekten, ben motoru daha almadım ehliyeti bekliyorum full ekipmanım odamda duruyor karşımda..
    supporter ve ozwizard bunu beğendiler.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Biz 3 yıl motor hayali kurup 1.5 yıl önceden ehliyet+kas+ekipman alalım gel görki baba rızası alamadığım için alamıyorum.(yaş 21)
    Adamdaki lükse bak kask takmıyor.Kedi ya 9 canı var Gerçi sadece kaskda yetmiyor...
    Motor sürenler çok şanslısınız kıymetini bilin ve gerekirse yemeyin ekipman alın.
    supporter ve ozwizard bunu beğendiler.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    suppoter, isim " tedarikçi " avatarda bir elde silah diğerinde " yeşillik " değişik yaklaşım hani... dikkatimi çekti! neyse biz konumuza dönelim;

bırak gözüm isteyen istediği gibi gezsin. evrim diye birşey var:
    zayıf bireyler yaşamdan erken elenir giderler, sağlam bedeni ya da daha akıllı olanların genleri gelecek kuşaklara aktarılır. Dolayısı ile bir süre sonra kasksız adem görmeyeceğiz sonucuna varırız.
    boş ver sen " yeşile " devam...
    supporter, wampaa, depicci ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz 3 yıl motor hayali kurup 1.5 yıl önceden ehliyet+kas+ekipman alalım gel görki baba rızası alamadığım için alamıyorum.(yaş 21)
    Adamdaki lükse bak kask takmıyor.Kedi ya 9 canı var Gerçi sadece kaskda yetmiyor...
    Motor sürenler çok şanslısınız kıymetini bilin ve gerekirse yemeyin ekipman alın.
    Benim babamda razı değildi motosiklet almama , yaş ( 24 ) Bende ondan habersiz gittim aldım , motoru aldığım 3. günden sonra oturup konuştum babamla . İlkten şaşırdı sonra birşey demedi , dikkatli sür diyor Şuan herhangi bir sorun yok çok şükür .
    supporter bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dilimiz de tüy bitti

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    suppoter, isim " tedarikçi " avatarda bir elde silah diğerinde " yeşillik " değişik yaklaşım hani... dikkatimi çekti! neyse biz konumuza dönelim;

zayıf bireyler yaşamdan erken elenir giderler, sağlam bedeni ya da daha akıllı olanların genleri gelecek kuşaklara aktarılır. Dolayısı ile bir süre sonra kasksız adem görmeyeceğiz sonucuna varırız.
    supporter bunu beğendi.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D film karakteri o ''Leon''
    supporter ve mithrelios bunu beğendiler.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Ee abisi kask takarsa kızlar nasıl tanıyacak onu ? Şeffaf kask ürettilerde takmadılar mı
    Korumalıkları giymeyi seviyorum, yakıştığını düşünüyorum. Güvende hissettiriyor insana. Birçok kişi eleştiriyor gerçi sanki 600lük, ne gerek var bu kadar, altındaki motor belli falan diye. Kıskanıyorlar mı acaba diyorum içimden
    supporter, tr_select, mete_han ve 19 diğerleri bunu beğendiler..

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee abisi kask takarsa kızlar nasıl tanıyacak onu ? Şeffaf kask ürettilerde takmadılar mı
    Korumalıkları giymeyi seviyorum, yakıştığını düşünüyorum. Güvende hissettiriyor insana. Birçok kişi eleştiriyor gerçi sanki 600lük, ne gerek var bu kadar, altındaki motor belli falan diye. Kıskanıyorlar mı acaba diyorum içimden
    http://i.hizliresim.com/59lb5L.jpg
    Şu üstündekinden bendemi alsam ya, ağzıma ediyo dainese sıcakta.
    Memnunmusun ?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O elde saksı- silah gezen eleman gelmiş geçmş en iyi filmlerden birinin baş karakteri. Leon amcama laf attırmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babayın tükkan adresi falan varsa kıstıralım onu bir yerde ? Olmaz bu böyle diyelim. Yada benim yaptığım gibi yap, motoru al kapının önüne gel kornaya bas, atla baba 2 tur atalım meydanda de.
    supporter ve just4techno bunu beğendiler.

asla yüze ateş etme. Hedefi teşhis edemezlerse ödemede yapmazlar . filimdeki bir replik ise ve şimdi dusununce evet kask mask yalan ödeme yapmaz diyor baba leon
    Zuzuuw ve kemboo bunu beğendiler.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    supporter ve kemboo bunu beğendiler.

yapma bunu yapma bunu

Burantay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    katır
    kendi canını düşünmeyen adamı ben niye düşüneyim de canımı sıkayım... kendi canını düşünmeyen adam için sizde canınızı sıkmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

http://i.hizliresim.com/59lb5L.jpg

hocam senin kaskın markası ne.. çok şekil duruyorsun maşallah
    supporter bunu beğendi.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı OFG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu üstündekinden bendemi alsam ya, ağzıma ediyo dainese sıcakta.
    Memnunmusun ?
    Sıcakta çok iyi oluyor ben memnunum ama asfaltta ne kadar korur bilemem Bak şimdi ne buldum. Benim üstümdekiyle bunun ne farkı var yahu
    http://www.motosuperstore.net/Scoyco...t,PR-1796.html

Ben bunun 2 katı fiyatına aldım

Kask Fox V1 Matte Black

cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Sıcakta çok iyi oluyor ben memnunum ama asfaltta ne kadar korur bilemem
    İşte o konu meçhul :D
    Her serseri motorcu olabilir ama her motorcu serseri değildir.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskları anca kollarına takarlar . Bugünde bi tane fazer'cı gördüm kafasında güneş gözlüğü , dirseğinde de kask geziyordu öyle ...
    dirsek önemli kardeş dirsek önemli.... kafa tın tın o yüzden promlem yok ama dirsek kafadan daha önemli
    Ezio41 ve supporter bunu beğendiler.
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)