Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda CBR125r Türkiye'ye gelmeyecek dedi bayi doğru mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.Honda bayisine mesaj attım elinizde CBR125r var mı diye,gelen cevap şu şekilde''CBR 125 R elimizde yoktur ve bundan sonraki yıllarda CBR 125 R Türkiye'ye gelmeyecektir. Şuan sadece son stoklar satılıyor . Elimizde yok .''böyle dedi ne kadar doğru bilginizi yazarsanız sevinirim.

İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o fiyata getireceklerse gelmesin bence. 125lik motora 8480 vermenin değeceğini düşünmüyorum.

tabuzbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125r 2014
    Sonuncusunu ben aldım

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata getireceklerse gelmesin bence. 125lik motora 8480 vermenin değeceğini düşünmüyorum.
    Evet fiyatı bu yıl baya arttı.Ne olacak bakalım.

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Cbr ellerinde nasıl olmaz.2014 modeli çıkmış ve halen satıştayken.En azından bizim burada eskişehir honda yetkili bayisi özmertte bir tane duruyor vitrinde.

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr ellerinde nasıl olmaz.2014 modeli çıkmış ve halen satıştayken.En azından bizim burada eskişehir honda yetkili bayisi özmertte bir tane duruyor vitrinde.
    Evet bende anlamadım nasıl elinde olmadığını. Tamam diyelim ona peki Bundan sonraki yıllarda Türkiye'ye gelmemesi ne mantık. Arkadaşlar bu işi iyi bilenlerden cevap bekliyorum.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sen alıcımısın bakıcımı hacı ,kusura bakma da alacaksan bundan sonra gelecek gelmeyecek seni ne enterese eder ?.Gelmezse karalarmı bağlayaksın ,varsın gelmesin ki napıcan stokmu yapıcan

Yok arkadaş alıcıyızda satmıyor adam burda bir tane bayi var ve bu. Adam hem gelmeyecek hem de satmıyorum diyor sıkıntı burda. Nasıl honda bayisi o zaman.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Diğer bayileride ara yaa içime kurt düştü bak şimdi
    AliBaba f.t. bunu beğendi.

Motosikleti
    Sportster Iron883
    izmirdeki bayiyle 2 ay önce konuşmuştum cbr 125 r seneye üretilmicek zarar ediliyo dedi yani aynı şeyi ben de duydum bitti herelde cbr 125 r lar

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    Anes motora 2 tane gelicek önümüzdeki haftalarda stoklarımızda olacak bilginize.

Alıntı Burak Süyün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirdeki bayiyle 2 ay önce konuşmuştum cbr 125 r seneye üretilmicek zarar ediliyo dedi yani aynı şeyi ben de duydum bitti herelde cbr 125 r lar
    O zaman doğru olabilir.

cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Meydan yamahaya mı kaldı yani ?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Burak Süyün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıken cbr125 lerin 2015 te cbr250 gibi çift farlı makyajlanıp devam etmesi gerekiyor. Zarar edilmesi ve üretimden kalkması bana mantıklı gelmiyor. Çok sallamasyon bir laf gibi bu

Avrupada 125cc ehliyet yasası olduğu için 125cc racing üretmeye mecbur hop diye 250cc alıp başlıyamassın. 125cc üretilmek zorunda
    viper17 bunu beğendi.

cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Acaba üretilmeyecek mi Türkiye'ye mi gelmeyecek ??

İstanbul Beylikdüzündeki Bayi de aynısını söylemişti. Aynı modelin 250 cc ile çok fiyat farkı olmadığından dolayı tüketiciler tercih etmiyormuş. Mantıklı geldi bana da.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr250 nin ilk çıktığı fiyata cbr125 satmaya çalışırsan böyle olur. şuanki 250 fiyatına hiç değinmek istemiyorum.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Arkadaş cbr250 aldı fuar dan 2-3 hafta sonra. Aldığı yere, yeni kasa gelecek söylentileri var, doğru mu demiş....
    Onlarda kesinlikle gelmeyecek demiş, sonuç ortada. Hala sövüyor..

Bayilerin hepsi mi böyle bilmiyorum, elinde ki malı satmak için yalan söyleyenler de oluyor..

250 lilikte baya uçtu fiyat 125 de öyle bakalım nolacak durumlar merakla bekliyorum.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250 nin ilk çıktığı fiyata cbr125 satmaya çalışırsan böyle olur. şuanki 250 fiyatına hiç değinmek istemiyorum.
    Ben son kasa cbr125 i Türkiyeye gelen ilk partiden 5600'e plaka dahil aldım. pazarlık etmeye bile tenelzül etmedim. 5.500 desem de verecekti.

CBr250 8.500 plaka dahildi

Alıntı Safahat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 lilikte baya uçtu fiyat 125 de öyle bakalım nolacak durumlar merakla bekliyorum.
    Valla sıfır ve ikinci el araba fiyatlarına bakınca Motosiklet fiyatlarının artık ne kadar abese iştikal ettikleri belli oluyor.

Sıfır cbr 125 ve en hesaplısından korumalar bile 10.000 i geçiyor, Motosiklete başlamak bu kadar pahalı olmamalı.

CBR125 1000 tl CBR250 ise en az 1500 tl bedelinin üstünde, fahiş fiyatlı şuan. Satışları düşşün iyice kışın showroom ları motosiklet kaynasın stokları patlasın elde akıllanacaklar.

Anlaşılan şuanda işleirne gelen bi yalan içerisindeler, CBR 125 gelmeyecek, CBR250 veya cbf150 verelim abime elimizdekileri satalım ayagındalar
    Safahat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)