Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr 125r 2014 gelmeyecek mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 650f 2016
    Arkadaşlarım abilerim hepinize iyi günler dilerim bu yılın şubat ayında ehliyetimi aldım sonunda cbr 125r almaya karar verdim kesinlikle 0 almak istiyorum ve bu modelde kararlıyım lütfen 2.el al veya şu modeli al gibi öneriler sunmayın çünkü sorunum o değil sorunum şu İzmir Karşıyaka'da ikamet ediyorum Honda Yükseliş var burada orası mayıs ortasında 2014 cbr 125r gelecek demişti 1 hafta önce aradım bana haziran ortasında geleceğini söyledi sonra izmir'de olan başka honda bayilerini aradım 1 tanesi ne zaman geleceğinin belli olmadığını geri kalan 2 tanesi 2014 cbr 125in türkiyeye gelmeyeceğini söyledi şu sıralar İzmir'de bayiden 0 cbr 125r 2014 modelini alan varsa bayi ismini söylerse çok mutlu olurum birde sorum şu gerçekten dedikleri gibi 2014 modeli getirilmiyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

yok mu bilgisi olan ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Arkadaşlar hiç mi bilen yok gerçekten bunu öğrenmek benim için çok önemli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Slang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    İstanbuldan yada başka yerden getirtirme şansın varmı onu sor honda bayiye.Veyahut sen burdan al plakayı halledebiliyosan izmirden hallet.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Aynı şey benim de aklıma takıldı. Gelir diye düşünüyorum inşallah ama henüz değil belki seneye ama bi araştırmak lazım. Hondanın Türkiye distribütörü kimdir bilen varsa arayip soralım
    AliBaba f.t. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650f 2016
    honda yükseliş dışında hepsi gelmeyecek dedi honda yükselişte başka yerden getirmeyi sorduğumda gemiden haziranda inecek şuan hiç bir yerde yok haziran başında gemi geliyor haziran ortasında elimizde olur dedi ama işte diğer bayilerin gelmeyecek demesi kafamı kurcalıyor

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    neden kafan karışıyorki diğer bayiler gelmeyecek dediyse demekki o bayilere gelmeyecektir, yükseliş haziran dediyse bekleyeceksin o zamana kadar güzel kardeşim.

Dalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Daytona 250CC 6c
    Alıntı Gunsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarım abilerim hepinize iyi günler dilerim bu yılın şubat ayında ehliyetimi aldım sonunda cbr 125r almaya karar verdim kesinlikle 0 almak istiyorum ve bu modelde kararlıyım lütfen 2.el al veya şu modeli al gibi öneriler sunmayın çünkü sorunum o değil sorunum şu İzmir Karşıyaka'da ikamet ediyorum Honda Yükseliş var burada orası mayıs ortasında 2014 cbr 125r gelecek demişti 1 hafta önce aradım bana haziran ortasında geleceğini söyledi sonra izmir'de olan başka honda bayilerini aradım 1 tanesi ne zaman geleceğinin belli olmadığını geri kalan 2 tanesi 2014 cbr 125in türkiyeye gelmeyeceğini söyledi şu sıralar İzmir'de bayiden 0 cbr 125r 2014 modelini alan varsa bayi ismini söylerse çok mutlu olurum birde sorum şu gerçekten dedikleri gibi 2014 modeli getirilmiyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

yok mu bilgisi olan ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Arkadaşlar hiç mi bilen yok gerçekten bunu öğrenmek benim için çok önemli
    Bende bu konuda sıkıntılıyım. Benim açtığım konuyuda inceleyip bazı sorularına yanıt bulabilirsin....

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ir-sorunu.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)