Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Xmax 250 mi xciting 250 ri mi? (Her yer siyah her yer karanlık)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Like 125
    Merhaba öncelikle forum cahili biri olarak yanlış yerden konu açtıysam veya eksik bilgi verdiysem affediniz.Adım Berk ve Bodrumda yaşıyorum,motosikletle burada tanıştım ve arabadan indim tabi.. bunda buradaki motosiklet kullanım fazlalığı ve sokakların dar oluşu önemli etkendir.Şu an Like 125 aldım ama yaklasık 1 sene içinde hemen buyuk bir maxi istemeye basladm.X max250 ve xciting 250ri arasında gercekten cok kararsızım.Öncelikle şunu belirtmek isterim ki alış amacım uzun yola şehirler arası seyahat olacak.Mevcut motorumdan lastiklerim City grip takmama ragmen amortisörü hariç çok memnunum.Sizden ricam ki eminim bu sitede birçok üstad vardır;deneyim seviyeme ve kullanım amacıma yönelik olarak tavsiyede bulunursanız memnun olurum..

Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    xmax 250 yeni kasa görüntü olarak muhteşem. şehirler arasını geçtim avrupa turu yapanlar vardı.

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    bence tercihlerin arasına burgman ına ekleyebilirsin bi incele derim http://motosiklet.suzuki.com.tr/modeller/scooter/yeni-burgman-200.aspx

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    tabiki xmax bende fiddle ı satıp alma düşüncesi içine girdim. ama bajajda düşünüyorum bir yandan vitesli motosikleti de denemek istiyorum
    Fabrika çıkışı city grip lastikler ve dijital göstergeler yeni hali çok etkileyici xmax in

Anahtar teslim 12.150 tl
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Like 125
    Hızlı yanıtlarınız için tesekkur ederim arkadaslar.Haklısınız yeni Xmax gercekten havalınacak gibi duruyor ve şimdiden sıra var ayrıca ABS secenegı de guzel ama bakım masrafları ve uzun yolda yorma,bacak mesafesi(boyum 1.80) beni düşündürüyor.Bu arada limitim yetse tabi ki Burgman alırdım ama 200 modeli de cok ufak..Sanırım ikisini de tur atmadan anlayamam,eğer öyle bi secenek varsa..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler