Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu ilanlara dikkat - XF 250 Cross balancer

Motovento
    REKLAM ALANI
    yvzipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Herkese merhaba,
    Nette dolaşırken iki ilan dikkatimi çekti, dikkatli olmakta fayda var..
    Kazasız belasız keyifli sürüşler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...64261124/detay

diğeri

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63209845/detay
    loop bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    90sdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r25 koleksiyonluk
    rebitek bunu beğendi.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Şu şu yuzden dikkat etmelisiniz deseniz nefis olur. 2. postta iki farkli ilan acilmis ikisi de ayni ilan icerigine sahip, neye dikkat etmeliyim yani burda? Km mi oynanmis, pertten mi toplanmis, kazasi var da yok mu deniyor. Bi zahmet bunlari de belirtirseniz, tadindan yenmez..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İlan sınırından dolayı iki ayrı hesaptan aynı ilan açılmış.
    İlkinde de durum aynı gibi , ilkinde artı olarak ruhsatını çıkarmamış , faturası vardır muhtemelen alıcak adamın adına ruhsat plaka çıkarılabilir demiş.
    İkisinde de elle tutulur negatif birşey yok aslında. (benim gördüğüm)

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    aynen arkadaşlar.. iki ilan aynı fotoyu kullanmış olabilir fakat motorlar farklı olabilir.
    son iki ilan ise aynı kişiye ait aynı motor ilanı..

sorun nerde anlayamadım..

Yinede aynı resmin ve özelliklerin yazılması, kuşkulanmak için yeter sebeb

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Acayüp yazdi yukarda ilan sinirindan dolayi 2 hesaptan 2 ilan acmis. Nedir yani, o zaman harley sekmesine herhangi bi motora t gidon takip custom chopper yazanlari da buraya koyup dikkat diyelim..

Sınırın'dan dolayı iki ayrı hesaptan ilan açmayı,başkasına ait resmi kullanmayı takdir edip, parlak zeka ürünü bir davranış, zekice, pratik zeka diye'mi değerlendirelim?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Gorup gecersin, biter. Neyine dikkat edelim, olmadi sikayet et.. Bu sekilde her ilani buraya tasirsan bilgi kirliliginden baska bisey degil. Sahibindende boyle sacma sapan binlerce ilan var..

Bana gercek problemlerle gel, km azaltilmis de. Kazasi var yazilmamis de..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Nispeten haklısın, ancak konuyu açan kişi hasassiyetle, motosiklet ile ilgili bir bilgi paylaşmış, bu durmun doğrudan muhatabı sen değilsin, bende değilim, ancak cumhura açık bir platform burası.

Bu modellere heves edip alma niyetinde olanlara böyle extrem durumlar ile karşılaşabilirsiniz diye açılmış bir başlık olarak değerlendirmek gerek, çıkan sonuç kimseyi peşinen yargılamamak, ancak polyanna gibi safça yaklaşmamak gerek, başlığı açan arkadaşa hasassiyetin'den dolayı teşekkür ederim.

Motosikleti
    cawa
    Bu ne paranoya yaw.
    Sanki motoru kargoyla alıcaksınız. Gidip görmeden bakmadan sahibi ile konuşmadan ilandaki resme bakıp kargo adresi gönderiyormuş gibi korkmaya gerek yok.
    Ben ilan sahibi olsam hiç de yumuşak davranmam , adam birşey yapmış gibi ismi ile cismi ile ilan edilmiş.
    Dikkat edin ne demek . Çalıntı olabilir , bir dümen olabilir vs vs .

Herhalde kimse bu konuya bakıp bu motorların kaçırılmayacak kadar güzel olduğu fikrine varmıyor.

Bir arkadaş elle tutulur verilerle neden dikkat edilmesi gerektiğini belirterek konu açıyor onu anlıyoruzda , bu konu ya anlamsız yada yeterince açıklama olmadığından anlaşılmıyor yada ben salağım.

Motosikleti
    Cb125e
    Arkadaşlar, iş yerimden bir arkadaşımın verdiği ilanı (otomobil) kopyalamışlar. Fiyatı düşük tutup insanlardan kaparo toplamışlar. Sonrasında, arkadaşım savcılık vs. biraz uğramıştı. Kendi bir zarar görmedi ancak 2-3 kişi verdiği kaparo üstüne bir bardak su içtiler.

Hazır konu açılmışken paylaşmak istedim. Bu ilanlar geçerlidir, değildir bilemiyorum.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    cawa
    Alıntı CelalOgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, iş yerimden bir arkadaşımın verdiği ilanı (otomobil) kopyalamışlar. Fiyatı düşük tutup insanlardan kaparo toplamışlar. Sonrasında, arkadaşım savcılık vs. biraz uğramıştı. Kendi bir zarar görmedi ancak 2-3 kişi verdiği kaparo üstüne bir bardak su içtiler.

Hazır konu açılmışken paylaşmak istedim. Bu ilanlar geçerlidir, değildir bilemiyorum.
    İşte bu yüzden gidip yerinde görmek lazım. Telefonda pazarlık yapıp kaparo gönderilirken her türlü riski aldığınızı kabulleniyorsunuz zaten.
    Bu adamlar bu ilanları açtıkları için dolandırıcı değil , insanlar her önüne gelene güvenip para göndermekten çekinmedikleri için dolandırıcı oluyorlar.
    Silivri ilanı doğru olan ilan. REsim silivrideki ilana ait. Diğerinde telefona ulaşılamıyor , daha sonra bir daha arayacağım.

Fake ilan açıp fiyatları düşük tutup aklınca piyasayı düşürmeye çalışanlarda var , kendi açtığı ilanı örnek gösteriyor bak adam daha ucuza satıyor diyerekten.

Sonuç itibari ile alcağınız malı gördükten sonra kim ne ilanı açarsa açsın sıkıntı yaşama ihtimaliniz düşer .

Aslına bakılırsa her ilana dikkat etmek lazım. Neredeyse 10 motordan 9 unda km ile oynanmış , benim gözümde şerefsizliğin dik alası .
    kngsze ve Linwelin bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı CelalOgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o sekilde magduriyetlerde olabilir ancak bu baslıktaki ikinci ilanı veren arkadas belki temsili resim olarak (belirtmeli idi)

baska ilanın resminide kullanmıs olabilir.bence de buyutulecek bişey yok
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Gormedigin motora kapora vermek neymis ya piyasayi dusurmek icin acanlar da en az km dusurenler kadar serefsiz ama onlar da direk dikkat cekiyor, bakiyosun tum ilanlar 7-8bin civari, 5bine kazasiz, acil satilik diye ilan koyulmus, saka misin be adam diyip geciyorum
    kngsze bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gormedigin motora kapora vermek neymis ya piyasayi dusurmek icin acanlar da en az km dusurenler kadar serefsiz ama onlar da direk dikkat cekiyor, bakiyosun tum ilanlar 7-8bin civari, 5bine kazasiz, acil satilik diye ilan koyulmus, saka misin be adam diyip geciyorum
    Hocam herkes senin benim gibi gülüp geçmiyor.
    Bizzat şahit oldum mahallemizdeki kanı bozuklar yaparken.
    İnternet kafe de işlerimi hallederken yan tarafta gülüşüyorlardı'enayiye bak looo'diye.
    Şimdi olsa ne yaparım bilmiyorum ama o zaman küfürü basıp bisikletle kaçmıştım.
    Yaşım 15 dü
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    sahibinden'in ilan açma sınırı yüzünden bendede 2-3 üyelik mevcut. bu sebeple olabilir. ama km vs bilgileri hatalı tutmuyor orda bit yeniği var.

yvzipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Merhaba,
    Bu ilanlardaki resimler aynı motora ait.
    İlanlardan biri Bursa diğeri Silivri.
    Biri 2014 model diğeri 2013, km felanda hali ile farklı
    Farklı şehirlerden ilan vererek satmaya çalışmak normal ama km ve model yılı aynı olsa kimse kuşku içinde kalmaz en azından.
    Selametle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)