Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KANUNİ LEOPARD AHKKINDA BİLGİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    drgokmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj DOMINAR 400 UG
    SA HERKEZE İYİ AKŞAMLAR BÜTCEM KISITLI SADECE EV İŞ ARASI BİR MOTOR ALMAK İSTİYORUM VE GEZERKEN KANUNİ MOTORA DENK GELDİM BURADA KISA BİR SOHPETTEN SONRA ORDAKİ ARKADAŞIMIZ BANA

LEOPARD MODEL OLAN BU MOTORU ÖNERDİ BU MTOR HAKKINDA BAN YARDIMCI LURUSUNUZ KANUNİ İYİ BİR MOTOR MARKASIMIDIR SRUN ÇIKARTIRMI SERVİSİ İYİMİDİR BİLGİSİ KULLANMIŞ OLANLAR YRUM YAPARLARSA ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKÜR EDRİM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Ben 3 yıl kanuni ronny scooter kullandım bana sorun çıkarmadı ama tavsiye etmem gerçekten kalite bekleme motordan. Şimdi bu leopard dediğin motora baktımda 4094 lira liste fiyatı var ben şahsen 4binlirayı hayatta gidip kanuniye vermezdim.Evden işe işten eve diye düşünme bence olayı 300 400 herneyse daha ver Yamaha ybr 125 al hem iyidir seni motordan bezdirmez , hemde elinden fazla zarar etmeden kolay çıkarırsın

Motosikleti
    bajaj DOMINAR 400 UG
    COK TESEKUR EDERİM BENDE BİRAZ ARAŞTIRDIM YORUMLAR SIKINTILI GELDİ DEDİĞİNİZ GİBİ KARARSIZ KALMAKTANSA AZDAHA BÜTCE AYIRIP BAŞKA MAİNELER BAKICAM OLMAZSA İLGİNİZE TEŞEKÜRLER

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs apache lere bakmanızı öneririm

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    2.el ybr 125,cbf 150,tvs apache,yada sıfır cb 125 alabilirsin bunlara bütcen yettikten sonra bosver leoparı çitayı...

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    Kardeşim eğer 4000 tl varsa Ybr cbr ve Apache tarzı motorlar bak. Arkadaşlar söylemiş zaten. Çinlinin derdiyle ugrasacagina Japonun borcuyla uğraş

Edit:Amacım Çinli motorları kötülemek değil bende bir Çinli ile başlamıştım sadece bütçeye göre motor tavsiyesi

Motosikleti
    bajaj DOMINAR 400 UG
    İLGİNİZE TEŞEKÜR EDRİM SANIRIM BENDE BİRAZDAHA BÜTCE AYIRICAM BEKLEMEKTE FAYDA VAR SANIRIM KISMETSE YAKINDA LICAM HAYIRLISILA İŞALLAH TEKRAR TEŞEKÜRLER HERKEZE SAOLUN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)