Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Swift R 170

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Asya swift R170 modeli bayiden aldığım broşürde var fakat internet sitesinde böyle bir motor yok. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı yada bu motor hakkında resim ve bilgi edinmek istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7

Motosikleti
    çelik 100 cc cup ( modifiye )
    işine karışmak gibi olmasın ama bu motora 3400 veriyorsan 100 daha kat 200cc arora asr 180-19 al bundan daha tipli ve her bakımdan güçlü ben de sipariş verdim nasipse 1 2 haftadan gelecek tabi karar senin
    motor sonsuz bir aşktır...

Bu gönderdiğin Swift 150 , benim bahsettiğim ise broşürde olup internet sitesinde olmayan swift R170 ,
    Aroraya göre Asya markası daha iyidir diye düşünüyorum. Ama özellikleri güzel duruyor o arora modelinin ,

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    Alıntı TvsEskişehir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gönderdiğin Swift 150 , benim bahsettiğim ise broşürde olup internet sitesinde olmayan swift R170 ,
    Aroraya göre Asya markası daha iyidir diye düşünüyorum. Ama özellikleri güzel duruyor o arora modelinin ,
    belki yeni olduğu içindir
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Motosikleti
    çelik 100 cc cup ( modifiye )
    bir Honda- Apache- Japon markası olmadıktan sonra hepsi aynı geri kalan sana kalmış kullanımına bakar burada Çin motorlarını kötülemiyorum ben 3 sene çelik kullandım sorsan adını bilmezler Çin malının hakikisi derler ama tam 4 kere kaza geçirdim bagalit hariç hiç sorun çıkarttığını hatırlamam

Yani tabiki onlarin yeri baska ama çinleri de ezmeyelim , çoğu kisiler motora çin le basliyor

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bir yıldır kullanıyorum. asyanın şu ana kadarki en sorunsuz makinesi bence. 13000 km deyim 2 kere yolda kaldım birinde benzin bitti birinde teker patladı. gücü kuvvetide gayet yerinde, arka dişliyi küçültmeme rağmen yokuşta apache den cbf ten daha iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)