Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yok artık cbr250 gene zamlanmış 13000:s

Motovento
    REKLAM ALANI
    94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Ne kadar entresansınız arkadaşlar sanki ortak motora gireceksiniz toplanıp.İsteyen istediği motoru alsın istediği parayı versin veya vermesin.Bir de burada konuşanların çoğu ne cbr500r ne ninja 300 ne de cbr250 kullanmamış bile.Belki kullanınca sevmeyeceksin veya aşık olacaksın.Youtube videoları izleyip izleyip klavye başına geçiliyor yapmayın etmeyin.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    eskiden millet dolar alırdı..artık honda alıyor.. daha karlı...
    Shrieker ve 585858 bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gelsin gelsin 2 elleri değerleniyor herkesin işine geliyor Hondanın zam yapması

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar entresansınız arkadaşlar sanki ortak motora gireceksiniz toplanıp.İsteyen istediği motoru alsın istediği parayı versin veya vermesin.Bir de burada konuşanların çoğu ne cbr500r ne ninja 300 ne de cbr250 kullanmamış bile.Belki kullanınca sevmeyeceksin veya aşık olacaksın.Youtube videoları izleyip izleyip klavye başına geçiliyor yapmayın etmeyin.
    +1 sözün bittiği yer
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz zaten 13.000 tlye alan salaktır avanaktır demiyoruzki sadece fiyattan şikayet ediyoruz, adamın parası vardır alır bize ne ? keyfi bilir ama durduk yere euroda düşmüşken hondanın fiyat artırması saçmalık.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Yapılacak en iyi protesto bu motoru düşünecekler listesinden silmek ve almamaktır artık aa niye böyle zam yapmışlar çok ayıp demek çok saçma almazsın olur biter.Benim eleştirdiğim; konu başka yerlere kaymış şurada bi tane ninja 300 sahibi göremiyorum ama hala bu motor hakkında atıp tutuluyor birileri binmişcesine savunurken diğerleri de kötülüyor.Şu altın elbiseli adamın en takdir ettiğim yönü ön yargısı ne olursa olsun binmediği motor hakkında yorum yapmıyor, olması gereken de bu.

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    bugün bayiye gidip sordum haftaya çift farın gelmesini bekliyoruz dediler. Fiyatı 13.500 tl anahtar teslim dendi. Ancak 6 adet geldiğini ve 3 tanesinin satıldığını söylediler.

Bildiğim kadarı ile cbr300 o çünkü yurt dışı sitesinde de gözükmüyor..Yakınımdaki bir bayiye gitmiştim geçenlerde yeni açılmış koliler vardı 2014 ürün ve akesuar katalogları biraz karıştırdım göremedim doğrusu..Belki bayi size sehven cbr500 ile ilgili bilgi vermiş olabilir...

Motosikleti
    Cbr250r
    Bayiler cift far icin siparis almaya baslamislarmi ? Eminmisin ?

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    Hakikaten çok sinirlendim bu zamlardan sonra iyice :@ Bune anasını satim kur düşüyor adamlar fiyat yükseltiyor ha bile :S

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat konusunda kawa'da süttün çıkmış akkaşık değil. 300 cc motorun 17 bin lira olması fazla bana, bende onu vereceğime 3 daha koyar 500 cc daha güçlü bi makine alırım diyorum.
    Ninja 300 tamamen haksız ÖTV mağduru %8 ÖTV'li fiyatını yazdım. 13.500 TL gibi falan oluyor. Bana sorarsan gene fazla. Ama 17k kadar da fazla değil.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    13500 12-13 olmuş dıger 250lıklerın yanında muazzam olurdu ve yok satardı dıyorum ben. ama o da hayal

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir çinli alınır trafik tecrübesi edilir öldüm parasına satılır sonra gidilir 600 cc harbi motor alınır. honda tamamen uçmuş.
    bence bu cümle olayın finalidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Birde hala bajaja kan kusuyoruz pahalı diye.
    250 cc honda 13000 ise,
    adamlar 200 cc motorlarına 7000 demesin mi?
    Ne diyecekti yani, 1000 Tl mi?
    Gider çifter çifter motorlar alınır yahu 13000 TL ye... PEEEHH
    viper17 ve Shrieker bunu beğendiler.

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Yok hatta o sırada 1 kişi daha aradı ve onada 2014 kasa 250r hakkında aynı bilgiler verildi. Bayide 2 farklı kişiyle görüştüm ikiside aynı bilgileri verdi 3 tane satıldı 3 tane kaldı her renginden bir tane kaldı dendi. Haftaya arayın elimize gelmiş olursa gelip görün dendi. Bir gideceğim haftaya zaten yakında resim çekerim. Ancak başka bir bayi daha vardı geçen hafta da oraya uğradım defalarca motor aldığımız ve tanıdığımız olan bayidir kendisi bize 1 ay sonra falan dedi. Bence eski kasası kötüydü maymuna benziyodu bu kasası daha da kötü olmuş. Keşke yzf r25 gelseydi en azından hondaya rakip çıkardı. Malum hyosung kore malı diye pazarda tutulmuyo onun dışında kawa vardı oda 250 den çekildi diye biliyorum zaten fuara bile katılmadı bu da hondanın önünü açtı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    *Yok işte çinli şöyle
    *Yok çinli motorda titreşim var
    *Çinli motorlar güzel değil

Buyrun Sevgili Marka fanatikleri Hayırlı Olsun...
    Çok sevindim adamların yerinde olsam fiyatlara %300 zam yaparım Sonuçta alıcısı hiç isyan etmiyor maşalla kuzu kuzu

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarı ile cbr300 o çünkü yurt dışı sitesinde de gözükmüyor..Yakınımdaki bir bayiye gitmiştim geçenlerde yeni açılmış koliler vardı 2014 ürün ve akesuar katalogları biraz karıştırdım göremedim doğrusu..Belki bayi size sehven cbr500 ile ilgili bilgi vermiş olabilir...
    keske cbr 300 olsada 13500 e alsak ama cbr 300 15binden assa olmaz o yuzden cbr250 dir o neyse bekleyenlerin gozu aydin bende bekliyordum ama fiyat cok artti be usta. dusunmek gerek

Hondanın sitesinde 2014 cbr güncellenmiş fiyatla beraber..repsol rengi gelmiş kasa aynı..beyaz olanın kafa grenajı siyah olmuş gibi geldi bana..kasa aynı yani bayide gördüğüm doğruymuş..kasa değişmedi ama renk opsiyonu gelmiş..fiyat olarak artmış evet ama enteresandır örneğin nc750 400 tl ucuzlamış. İlginç

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondanın sitesinde 2014 cbr güncellenmiş fiyatla beraber..repsol rengi gelmiş kasa aynı..beyaz olanın kafa grenajı siyah olmuş gibi geldi bana..kasa aynı yani bayide gördüğüm doğruymuş..kasa değişmedi ama renk opsiyonu gelmiş..fiyat olarak artmış evet ama enteresandır örneğin nc750 400 tl ucuzlamış. İlginç
    o kafa tasarimiyla 13 bine hondanin isi zor ne diyelim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 300 CC dediğiniz makina CBR500R den hızlı.Kawasaki ile hondayı nasıl bu segmentte kıyaslıyorunuz.Hızı geçtin MT-07 denilen alet NİNJA 300 ile aynı fiyatta olsada yıllık 500 lira vergisi var motorun.Ninjanın 210 TL hadi bunları geçtin 700cc bir cihaz 205 yapıyor MT-07 NİNJA 300 yapıyor 195 kaydırmalı DEBRİYAJ ABS görünüm şekil viraj kabiliyetinden bahsetmiyorum bile.CC ye takılıp kalanlara gülmekten yoruldum artık la valla su içerken falan ölecem bir gün.Bunların mantığnda 1200 GS ler kaç yapıyor acep ? bence 800 km falan yapar herhalde 300 cc 200 yaptığına göre
    Asıl siz son hıza takılmayın. Ben rodajdaki motorumla 5 bin deviri geçirmeyeceğim, devir sınırı olmayan bir Ninja 300 ile bir 0-120 deneyelim bakalım sonuç ne olacak ? Bir motor toplam kullanım süresinin kaçta kaçında son hızında gider hiç düşündünüz mü ? Ve bu son hız denen hızda ne kadar süre ile devamlı gidebilir ? Tork diye bir şey vardır ve son hızdan çok daha önemlidir. Benim gözümde bırakın MT-07'yi, CBR500R bile Ninja'dan çok daha üstündür. Ninja'nın olayı biraz dışı SS motorlara benzeyen tek silindirli Çin motorlarına benzemeye başladı. Motor sınıfında çok iyi bir motor ama işi abartıp üst sınıftaki makinalardan daha iyiymiş gibi göstermenin de gereği yok.
    santo78 bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

8,800 Tl
    Thracian ve 585858 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)