Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konya'da motorcu olmak , tacize uğrayıp yeri öpmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Alıntı by_001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte kardeşim senin bikere rotan yanlış..
    eski sanayi-koyuncu petrol- sen hat minibüsü müsün oralarda ne yapan..

kunduracılar köprüsünün altından saga dön yıkamacıların ordan gitsenee

bide mevzuuyu öle anlatmışın ki sanki türkiye nin yer yeri düzgün bi konya kötü..
    elim ayağım birbirine karışır benim anlatamam ki. Ne bileyim orda ışık var di gitmem o yoldan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

makro diyon adana cevre yolu diyon ben senin nerde düştüğünü anlamadım can
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Kardeşim geçmiş olsun. Telefonda anlatır gibi oldun

ama tam anlayamamıştım . Sana sürttü geçti anlamıştım.

Ama bu safi cana kast etmek! Velev ki tamamen haksız ol.

Böyle bir adilik insanlıktan çıkmış hayvancıkların işi ancak!

Tekrar geçmiş olsun. Allah bu yaratıkların şerrinden bütün motorcuları

korusun..

Şimdi aklıma geldi kameran takılı mıydı?
    amaninmb bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yeni yapılan hastanenin orda olmus anlaşılan sag taraf cevre yoluna sol taraf bosnaya gider sakarya tramway duragı desen daha iyi anlardık ama soldan gidiyorsan arkadan gelen trafik senden hızlı olmamalı araba olsak .neyse ama motosiklette bir araba kadar yer kapladıkmı zorlarına gider gene sag seritten git devamlı hanzonun biri altına alıverir
    amaninmb bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslinda hukuk olsa ulkede adamin yaptigi sey, adam yaralamaya eksik tesebbuse girer. Saglam hapis cezasi alir.

Gecmis olsun.
    amaninmb bunu beğendi.

Berke90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya'da işten çıktım. Yeni evimin birkaç eksiği için Merkezden Real e giderken yeni istanbul caddesinde saat 20:30 civarı bu arada.
    İlk önce Sanayii durağında (kunduracılar tarafından istanbul yoluna çıkan hafif sağa dönüşte) soldan öküz gibi hızlı sinyalsiz ve bir ürkütücü ani korna ile solumdan geçti bir Corsa (Plakası 34 JV 3421).
    Neyse ileride tedes var. Araçlara 70 hız. bende araçlara takılmamak için 75-80 hızları arası gittim. ki sol şerit boş oradan yardırdım. Neyse , Solunuzda tranvay durağı kalır tedes bitiminde adam arkamda kaldı ben hala sol şeritteyken sağa gelir camı açar

-hayvan herif sıçtırtma motoruna belediye bisiklet yolu yaptı siktirgit orda sür
    -Beyefendi motor bu bisiklet değil, bende vergisini ödüyorum benimde hakkım sizene
    -sıçtırtma lan motoruna peze.....

diye aramızda munakaşa geçmesi ile önüme kırıp beni sol çimliğe atması bir oldu ve ziktiroldu gitti.

155 ve karakola gittim şikayet ettim.

Ama durup dururken bu kini , bu kızgınlığı ne bilmiyorum hayvan herifin.
    Bende bişi yok koruma kask vardı. motordada sola çime yattı hızım 50-60 civarı kendi yaptığım led far vardı o koptu.

Polislerde sağolsun güleryüzlüydüler ve dinlediler güzel güzel.

bu insanların bu kini öfkesi niye...

Tek duam Rabbim onun çoluğuna çocuğuna torununada motor kullanmayı nasip eder ve kendi gibi insanlarda aynısını yapar.
    artık o zaman bu yaptıkları aklına gelir mi yoksa sadece o adamlarada mı küfreder bilmiyorum.

Plaka: 34 JV 3421
    Plaka ezberimde. Ah bi denk gelsem indircem aynalarını sana söz. Park halinde görürsem de kaputa büyük bi imza atıcam. Böyle şerefsizlere prim vermeyin.
    amaninmb ve Drayke bunu beğendiler.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Aldım plakayı bende belki daha çıkmamıştır konyadan denk gelirsem pert edicem.
    amaninmb bunu beğendi.

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    geçmiş olsun.
    amaninmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Koştur koştur düğün vs derken kameranın şarjını unutup takmadıydım.
    Teşekkürler cümleten.
    Motorda sopa taşımak şart oldu
    Allah korusun hem iş , hem zevkine veya aracımız olduğu için binsekde görmemekte ısrar eden insanlar çok. Dikkat ve Dua ile.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Gecmis olsun,ciddi bi yaralanman yok bu sevindirici.Ne kadar haksizliga ugrasamda kimseye donup nerelisin demezdim. Bi olay yasadim adami dovmedim hakliyken haksiz duruma dusuruldum. O olaydan sonra affetmem kim olursa haksizsa canima kasetmisse indiririm yere.o gunden sonrasinda trafikte 2 cok ciddi sikistirma yasadim.ilkinde sen nabiyosun birader canimami kastediyorsun demeden onume kirdi araci. Hakliyim trafik 50 ile akiyor onum dolu adam arkadan surekli korna sellektor yapiyor,yol verme sansim yok.ben yola devam edince sol bacagima surterek bariyer benim aramdan sertce onumdeki aracla arama girdi.sonra onume kirdi. Alllaaah dedim firsat bu. Motoru kapisinin onune cektim yan ayaga kurdum,camindan iceri sert korumali eldivenimle 3 tane sag direk caktim,itis kakis kapiyi ittirdi motor yana yatti indi aractan. 2 katim irilikte cam yarmasi bi herif.beni yakalamaya calisti,her hamlesinde eskivlerle bir sag bir sol, ama nasil vuruyorum. Adamin kas goz acildi.bakti yakalayamiyor yumruk sallamaya basladi,salak iste,full korumaliyim,kask mont dizlik eldiven.bosa salladidigi yumruklari blok ve eskivlerle savusturup bi kac darbe daha indirdim.sonra etraftan kosup ayirdilar. Adam oyle icerlediki arabanin icindeyken aslan parcasi bu zat aglayacakti nerdeyse gorenler haksiz olup yedigi kotegi hakkettigini bana yoluma devam etmemi soyleyince jaldirip motoru devam ettim. Not :( ortaokul-lise- univ yillari boyunca uzak dogu sporu calistim ). 2 . Sopayi basliktaki gibi taciz edip uzerimize suren sonra bizi (3motorcuyuz) kenara davet eden sahinci bi magandaya aracindan iner inmez ucarak okkali bi yumruk ve akabinde arabasinin koltuguna yigilmasi bir oldu az ileride trafik kontrole sikayetci olmus.Suan yine sakin olmaya calisiyorum sakinlikte fayda var ama hakedeni firsat varsa elden kacirmayacaksin. Tum motorcular adina opup gececeksin )
    abeciMotoru ve smiles bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    altında 1000rr olsaydı o hareketi yapamazdı.. malesef bu gibi durumlarda motoru cc hacmine göre ayırıyolar

Motosikleti
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 JV 3421 BU PLAKAYI KAYDEDELİM, EMİNİM PLAKADAN BİR ŞEY ÇIKARABİLECEK ARKADAŞLAR VAR

aşağıdaki siteye üye olup başına gelenleri yazabilirsin

http://www.plakaservisi.com/34-JV-3421/
    Eklenmiyor yahu. Denedim adamada mail attım yok.
    "men dakka dukka"

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    şimdi birşey diyecem ama kızmayın.

benim konyada cup's cu cok arkadaşım var. Allah var yukarda motorları çok şekil. helezonlar basık yazılar eksozlar vs vs binlercesi var. E adama hak vermek lazım onlardan illet edip hınıcı sizden almış alabilir ama bu onun yaptıgının dogru oldugunu kanıtlamaz tabikide yaptıgı yanlış ama bunu size yapmasının bence tek nedeni cup culardan bıkmış olabilir yada cup düşmanıda olabilir bilemem artık

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Geçmiş olsun. Güzelim memleketimde böyle bir olaya bende maruz kaldım. Tek şerit li yolda hemde. böyle magandalar yanınıza gelince yol verin gitsinler yada sağa çekin gelsinler

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi birşey diyecem ama kızmayın.

benim konyada cup's cu cok arkadaşım var. Allah var yukarda motorları çok şekil. helezonlar basık yazılar eksozlar vs vs binlercesi var. E adama hak vermek lazım onlardan illet edip hınıcı sizden almış alabilir ama bu onun yaptıgının dogru oldugunu kanıtlamaz tabikide yaptıgı yanlış ama bunu size yapmasının bence tek nedeni cup culardan bıkmış olabilir yada cup düşmanıda olabilir bilemem artık
    E bu cup cılar madem kızılacak illet edilecek insanlar neden onlarla takılıyorsun?

Selamlar.

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya'da işten çıktım. Yeni evimin birkaç eksiği için Merkezden Real e giderken yeni istanbul caddesinde saat 20:30 civarı bu arada.
    İlk önce Sanayii durağında (kunduracılar tarafından istanbul yoluna çıkan hafif sağa dönüşte) soldan öküz gibi hızlı sinyalsiz ve bir ürkütücü ani korna ile solumdan geçti bir Corsa (Plakası 34 JV 3421).
    Neyse ileride tedes var. Araçlara 70 hız. bende araçlara takılmamak için 75-80 hızları arası gittim. ki sol şerit boş oradan yardırdım. Neyse , Solunuzda tranvay durağı kalır tedes bitiminde adam arkamda kaldı ben hala sol şeritteyken sağa gelir camı açar

-hayvan herif sıçtırtma motoruna belediye bisiklet yolu yaptı siktirgit orda sür
    -Beyefendi motor bu bisiklet değil, bende vergisini ödüyorum benimde hakkım sizene
    -sıçtırtma lan motoruna peze.....

diye aramızda munakaşa geçmesi ile önüme kırıp beni sol çimliğe atması bir oldu ve ziktiroldu gitti.

155 ve karakola gittim şikayet ettim.

Ama durup dururken bu kini , bu kızgınlığı ne bilmiyorum hayvan herifin.
    Bende bişi yok koruma kask vardı. motordada sola çime yattı hızım 50-60 civarı kendi yaptığım led far vardı o koptu.

Polislerde sağolsun güleryüzlüydüler ve dinlediler güzel güzel.

bu insanların bu kini öfkesi niye...

Tek duam Rabbim onun çoluğuna çocuğuna torununada motor kullanmayı nasip eder ve kendi gibi insanlarda aynısını yapar.
    artık o zaman bu yaptıkları aklına gelir mi yoksa sadece o adamlarada mı küfreder bilmiyorum.

Plaka: 34 JV 3421
    Öncelikle geçmiş olsun... Allah hepimizi düzgün insanlarla karşılaştırsın...

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 JV 3421 BU PLAKAYI KAYDEDELİM, EMİNİM PLAKADAN BİR ŞEY ÇIKARABİLECEK ARKADAŞLAR VAR

aşağıdaki siteye üye olup başına gelenleri yazabilirsin

http://www.plakaservisi.com/34-JV-3421/
    düşününce güzel bir site gibi duruyor ama araba el değiştirdikten sonra yeni sahibini mağdur edecek sıkıntılara yol açabilir
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Merhabalar,

Şikayetinizin akıbetini araştırdınız mı? Eğer bir işlem yapılmadıysa http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgMain.aspx e başvurup dilekçe yazabiliyorsunuz. Bunu sizden başkalarına da yapabilir ve bu yaptığı cana kasttır.

Herkese iyi günler
    amaninmb bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Geçmiş olsun dostum

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    tedes bitmiş adam hızlanacak gidecek önünde sen

70 le 80 le bosna yolunda ensol seritte ne işin var arkadaşım senin..?

bende scooter kullandım yıllarca hiç böle bi sorun yaşamadım..bosna yolunda en soldan gidersen adam kızar tabi..

ben şuan 4 silindir kullanıyorum ona ragmen ışıklarda en sagda bekliyorum..

kusura bakma burda hata sende..yavaş gidiyosun ve en soldasın olmaz ölee üç kuruşa beş köfte yok..
    He yani önündeki araç senden yavaşsa üstünden geçeceksin öylemi, yok çok vicdan yaptın yandan üzerine kıracaksın bravo

emRRe79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125 s
    adamın dibi olan barkın abinin videolarını izlemeni tavsiye ederim
    bu arada geçmiş olsun ben 2006 dan beri motor kullanıyorum ve konya da kullanıyorum ki Türkiyenın ister kızın ister kızmayın cokda umrumda deil %80 öküzünün birleştiği tek şehirdir bunlar gibi öküzlerle cok karsilastim
    karakolluk olduk adam dövdük ama bitmez bitmeyecekte bunlar gibiler

http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

https://www.youtube.com/watch?v=4bWlQXptfx8
    smiles bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)