Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Knox Aegis Sırt Koruması Beden Belirsizliği...(Fotoğraflı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar saygılar...
    Geçenlerde sırt koruması almaya karar verdim ve motomaxın indiriminden faydalanmak istedim. Knox aegis ve meta-sys arasında seçim yaparak aegiste karar kıldım. Lakin en küçük L(510mm) bedeni kalmıştı, o yüzden onu almak zorunda kaldım. Eğer bir küçük bedene geçecek olursam meta-sys almak durumunda kalacağım. Korumayı giyip fotolar çektim. Yorumunuzu bekliyorum. Bu sırt koruması bana büyük mü gelmiş yoksa normali mi budur ? Yanlardan tam oturmuyor. Bu bedenin büyük gelmesinden dolayı mı yoksa zayıf olmamdan dolayı mı ? Bu arada boyum 1.68 kilom 45. Omuzlarım geniş değil...

Burda tshirtümü kıvırdığım kısım leğen kemiğim...Sağ tarafı biraz kaymış, sol tarafa göre bakın

Kabul ediyorum burda biraz fazla yatmışım Kullandığım motor drift Ama belki birgün 600cc bi super sportumuz olur belli mi olur...İşin özüne gelirsem bu kadar fazla bedenden ayrılmaması lazım sanırım ?

Burda belli midir bilmiyorum ama yan taraflar vücuduma tam oturmuyor. Şimdi bu bedenin büyük olmasından mı yoksa benim zayıf olmamdan dolayı mı anlam veremedim

Bu da yandan bir fotoğraf...

Bu da arkadan çekilmiş bir foto. Burda tshirtümü düzelttim yani baya aşağı doğru uzanıyor sizi yanıltmasın.

Bu kadar foto yeterli sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum

Fotolar biraz büyük olmuş kusura bakmayın.. Nasıl düzeltilecek bilmiyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Mt sakinleri yardımcı olacak yok mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    tişörtün altına giydikten sonra hareketlerin kısıtlanmıyorsa daha iyi bile olur. daha fazla korunmuş olursun. bende de zandona markasının 6lısı var. seninki geniş, bendeki daha dar ama boy olarak aynı. 3 senedir kullanıyorum.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzerine mont giydiğinde eğermontuda bol almazsan sırtını tam sarar

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar yorumlar için teşekkürler. Montun altına giydiğimde montun tam oturmasına izin vermiyor. Yan taraftaki oturmayan yerler monta dışarı doğru baskı yapıyor. Öyle olunca da montta rahat edemiyorum. Sanırım kendi cevabımı kendim veriyorum ama yine de sizlere sormak istedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)