Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet konulu kısa film

Motovento
    REKLAM ALANI
    rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    öncelikle herkese selam
    Eskişehir Osmangazi`de karşılaştırmalı edebiyat okuyorum.bu sene başladım ve almanca hazırlıktayım.bize almanca kısa film ödevi verildi.Ben de illaha motosikletimle olacağım tabi ama senaryo konusunda biraz sıkıntım var.Aslında ben şöyle düşündüm fakat desteklenmesi gerekiyor: benim kız arkadaşım vardır beni çok seviyordur.beni hiç bir zorlukta beni bırakmaz fakat bir gün tartışırız ve motorumla hararetli bi çıkışla kaza yaparım ve felç kalırım.sevgilim beni terkeder.Buraya kadar kesinleştirdim fakat kız arkadaşım bi gün geri dönsün mü dönmesin mi .benim için çalışıp para biriktirip geri dönsün mü ?? yeşilçam senaryolarına benzeyecek ama sizin fikirlerinize ihityacım var. teşekkür ederim.nette bira araştırdım fakat motosikletli şovlardan başka bişi bulamadım. illaha bu senaryo olacak diye bir şey yok ama illaha motosikletim olmalı :D şimdiden teşekkür ederim
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Berke90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Bu Senaryo tutmaz hocam
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Berke90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Senaryo tutmaz hocam
    ödevden iyi not alacak kadar olsun yeterli :D
    ramcixx ve cenkito bunu beğendiler.

Bence de senarya fazla tırt...
    Motosikletle ilgili değil ama şunu bi izle derim...

cenkito, dockerengin ve rm125 bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    kolay gelsin
    rm125 bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş madem Edebiyat okuyorsun birazcık yazım ve imlana dikkat et ayrıca "illaha" diye bir kelime yok "illa" diye bir kelime var. Bunun dışında nette motosikletli kısa film mi araştırdın? Orası da pek anlaşılmıyor ama senaryonun devamını varsa kız arkadaşına sor, zaten filmde oynatacağın bir kız olması lazım senaryonun gereği. Kolay gelsin.
    rm125 bunu beğendi.

oğuzhankaçar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş bende eskişehirdeyim. yardım edilecek birşey olursa seve seve yaparım
    rm125 bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Motosiklet sonucu felç kalmayı gösterme bence bu hiç de motosikletlerin yararına değil, hatta öğretmenin yardımcı tema olarak 'motosiklet kötüdür' bile diyebilir,bu da bize gelmez

Bence beraber motora binin kızla. Kız motor mu ben mi desin. Film kızın ağzını yüzünü dağıtmanla bitsin.

Dipnot:Ödevden iyi not alamayabilirsin ama okulda ünlü olacağın kesin.
    lawyer_16, ccc67 ve soa bunu beğendiler.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Once gunluk hayatta arabalarin nasil motoru nasil SIKIStirdigini bir goster sonra bir gun yine isine yada okuluna giderken bir araba SIKIStirir seni ve kaza yapmana neden olur. Bu bir bayan surucudur ve seninle cok ilgilenir hastaneye goturur seni devamli ziyaret eder falan ve aranizda bir ask olusur ki sen motorun ne kadar zevkli bir arac oldugunu kiza anlatmaya baslarsin bir gun surmek ister ogretirsin falan artik iliskinizde ilerlemistir evlilik hayalleri falan sonunda kizada bir motosiklet alip sen ve kiz motorsikletle balayi gezisine uzak bir yere mutlu mesut gidersiniz. Balayi yerine vardiginiz da arka planda motorsikletleriniz onde siz kizin yanagina bir opucuk kondurup el ele tutup geleceginize dogru mutlu adimlar atarken film biter.
    phradrel ve lawyer_16 bunu beğendiler.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Once gunluk hayatta arabalarin nasil motoru nasil SIKIStirdigini bir goster sonra bir gun yine isine yada okuluna giderken bir araba SIKIStirir seni ve kaza yapmana neden olur. Bu bir bayan surucudur ve seninle cok ilgilenir hastaneye goturur seni devamli ziyaret eder falan ve aranizda bir ask olusur ki sen motorun ne kadar zevkli bir arac oldugunu kiza anlatmaya baslarsin bir gun surmek ister ogretirsin falan artik iliskinizde ilerlemistir evlilik hayalleri falan sonunda kizada bir motosiklet alip sen ve kiz motorsikletle balayi gezisine uzak bir yere mutlu mesut gidersiniz. Balayi yerine vardiginiz da arka planda motorsikletleriniz onde siz kizin yanagina bir opucuk kondurup el ele tutup geleceginize dogru mutlu adimlar atarken film biter.
    hem bak bu senaryo için figüran oynatmaya da gerek yok, trafikte bir gün gez zaten bütün arabalar sağolsun film icabıymış gibi seni sıkıştıracaktır. gerisi hayal gücü
    Siyah&Beyaz, MetinK., santo78 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Senaryo bu milletin yıllardır bıktığı tarzdan bişey olmuş . Yok araba çarpçak ,iyi kız kör olcak demedin

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    başrolde "illaha illaha" diyen bir edebiyat öğrencisi olsun. ormantik komedi olur
    İhtiyarbebe, tinerci, rm125 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Arkadaş sen bu senaryo ile burada zor destek görürsün.
    Niye güzel bir şeyler yapmak varken kendini felçli yapıyorsun?

Yap şöyle güzel bir film:
    Çok çalışan bir memur. Karısı evde sıkılıyor. Trafikte 3-4 vasıta değiştire değiştire işe gidiyorsun. Saatlerin yolda geçiyor. Sabah karanlıkta çıkıyorsun, karın sana kahvaltı hazırlamış sen telaşla sofradan bir yudum alıp koşarak çıkıyorsun. Akşam karanlıkta geliyorsun. Eve gelince koltukta uyuya kalıyorsun. Karın bu yüzden sana bir şey demese de sıkılıyor ve üzülüyor. Hafta sonları trafikte gezmeye gitmek eziyet oluyor. Otobüslerde kalabalıkta sıkışıyorsunuz bir yere giderken ve eziyet çekilmez oluyor.
    Sonra motor alıyorsun. Sabah karınla baş başa kahvaltı edip işe gidiyorsun. saati vurgula çabucacık işe varıp, işten de kolayca geliyorsun.
    Akşam yemekten sonra karınla motora atla sinemaya git.
    Hafta sonu al malzemeleri karınla doğaya pikniğe git, çimlerde koklaşın, gül coş gez el ele kelebekler kuşlar böcekler, lay lay lom.
    Böyle gel dükkan senin.
    Felç melç diyorsan başkasını bilmem de, ben yokum.
    Unutma kendine yakıştırdıkların da dua gibidir. Ne benzet ne de yaşa.
    Allah seni ve tüm arkadaşlarımızı kazlardan belalardan korusun.
    rm125, Lidyalı, kngsze ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı rm125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selam
    Eskişehir Osmangazi`de karşılaştırmalı edebiyat okuyorum.bu sene başladım ve almanca hazırlıktayım.bize almanca kısa film ödevi verildi.Ben de illaha motosikletimle olacağım tabi ama senaryo konusunda biraz sıkıntım var.Aslında ben şöyle düşündüm fakat desteklenmesi gerekiyor: benim kız arkadaşım vardır beni çok seviyordur.beni hiç bir zorlukta beni bırakmaz fakat bir gün tartışırız ve motorumla hararetli bi çıkışla kaza yaparım ve felç kalırım.sevgilim beni terkeder.Buraya kadar kesinleştirdim fakat kız arkadaşım bi gün geri dönsün mü dönmesin mi .benim için çalışıp para biriktirip geri dönsün mü ?? yeşilçam senaryolarına benzeyecek ama sizin fikirlerinize ihityacım var. teşekkür ederim.nette bira araştırdım fakat motosikletli şovlardan başka bişi bulamadım. illaha bu senaryo olacak diye bir şey yok ama illaha motosikletim olmalı :D şimdiden teşekkür ederim
    Eğer ana hat buysa ve filmde felç geçireceksen

hatalı sollama yapan veya sıkıştıran biri yüzünden

bu hale düşmüş ol. Kız arkadaşın ilk başlarda motora çok

karşı çıksın. Ama para biriktirmek için , senin motorunla kuryelik

yapsın veya moto yarışlarına falan katılsın. Bu senaryonun netleştirdiğin

kısmı giriş bölümü . Vurucu kısmı sonuç olacağı için sağlam kafa yorman gerekecek.
    rm125 bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    Alıntı fastturkish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş madem Edebiyat okuyorsun birazcık yazım ve imlana dikkat et ayrıca "illaha" diye bir kelime yok "illa" diye bir kelime var. Bunun dışında nette motosikletli kısa film mi araştırdın? Orası da pek anlaşılmıyor ama senaryonun devamını varsa kız arkadaşına sor, zaten filmde oynatacağın bir kız olması lazım senaryonun gereği. Kolay gelsin.
    evet imlaya dikkat etmeliyim fakat bizim edebiyat bildiginiz gibi degil.bizim edebiyat İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça gibi dilleri ceviriyoruz işim basimdan askinken imlaya dikkat edemiyorum ama senaryo icin teşekkür ederim

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Okul kantininde ilk göz göze geldikleri anda başlıyor Muratla Bestenin aşkları.Nasıl olmasınlar,Murat yakışıklımı yakışıklı genç bir adam,bestede çok güzel bir kadın...

Murat mühendis beste öğretmen olacak.

Birbirlerini o kadar çok seviyorlar ki daha fazla vakit geçirebilmek için birbirlerinin derslerine giriyorlar.Kol kola dinliyorlar dersleri.Beste espri bile yapıyor diplomanın yarısı benim diye...

Bestenin en büyük hobisi fotoğraf çekmek.Muratda fotoğrafını çekmeyi en sevdiği obje.Muratın en büyük tutkusu motosiklet.Bakkala bile motosikletle giden tiplerden.Besteyede öğretiyor motosiklet sürmeyi...

Bestenin arkadaşının doğum günü var.Murata beraber gidelim diyor beste ve atlıyorlar motora.Sıcak bir yaz gününde rüzgara bırakıyorlar kendilerini.Her anları eğlence dolu zaten...

Home parti,çok kalabalık.Gençler eğleniyor..Alkol su gibi akıyor...Muratla beste çok sarhoş...

Geri dönmek için motora bindiklerinde ikiside burnunun ucunu göremeyecek kadar sarhoş..Kahkahalar atarak biniyorlar motosiklete ...ve kaza...

Ekran karanlık.... biiiiiiiiiiippppp sesi eşliğinde kalınca bir erkek sesi yazılanı okuyor.."Sizce nerde hata yaptılar"

------------------------ THE END ------------------------

Motosikleti
    Oncelikle herkese teşekkür ederim senaryoyu yazdim kurguladim. Sadece kurgulari almancaya cevirip kisa filmi cekmeye baslayacagim. Bitince sizlerle paylasacagim.

Motosikleti

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah ah senaryonu şöyle bir duruma getirseydin

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bence sen maddi imkanlardan dolayı motosiklet alamayan ama motor aşığı bir genç ol. bir gün yolda araba çarpmakta olan bir ihtiyarın son anda hayatını kurtar. sonra adamla bir yere oturun sohbet ederken senin gözün oradan geçmekte olan motorlara dalsın ve hayran hayran motorlara bak. adam sana motorları seviyormusun diye sorsun sende durumu anlattıktan sonra adam seni evinin garajına götürsün. garaja girdiğinizde üzeri örtülü olan 10 yıldır kullanılmayan üzerinde bir parmak toz olan motorunu göstererek "artık ben kullanamıyorum, burda çürümesini istemiyorum bu motoru sana vermek istiyorum" desin. (yanlız örtüyü açarken heryer toz içinde kalmalı ve yavaş çekim olmalı) bu kadar yetermi??

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)