Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Başlıcam Motoran Vento 100

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba ..Öncelikle herkeze iyi forumlar . Henüz 15 Yaşındayım İçimde büyük motorsiklet sevdası var super sport motorlara hastayım fakat motor surmeyı bıle bılmıyorum yeni balıcayagım ıcın scooter motor almayı karak verdım internetde satılık ilanlara bakmaya başladım Şık güzel duran parçası bulunan ucuz olan ögrencıyım halıyle az yakan bı motor alıcaktım motoran vento 100 ü gordum ve almaya karak verdım bütcemede uygun .bütçem ortalama 1500-2000 tl arası motoranın servislerını arastırdım heryerde servısı var km de 10-15 kurus felan yakıyomus forumlarda gezdıgımde bazı olumsuz seyler gordum . sizce bu motor bana göre uygunmudur 15 yasındakı bırısı bu motorda surmeyı ogrenebılırmı motoru mahallede ,evden okula gıderken kullanıcam .genellıkle 2 kısı olucaz ortalama 120 -130 kılo cıvarı cok fazla hız yapmayıda dusunmuyorum ..Yardımcı olursanız Sevinirim İyi Günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Berke90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Kesinlikle önermem ventoyu. Geçen sene arkadaşım almıştı aldığı gün motor bozuldu, göstergeler bozuldu vs. Heryerinden ses geliyor orta sehpaya ayakları kırılıyor vs. Ayrıca kullanımıda iyi değil. Bence o bütçeye başka bir motor bak kardeşim. Vento seni yorar.

Eyvallah abi çok saol söylediklerini dikkate alıcam

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama elimde motoran wind 125 var, istersen uygun fiyattan verebilirim , ben ankaradayım, daha 1400 km de

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    o paralara bence ikinci el guzel bir honda activa 110 bulabilirsin.

http://www.sahibinden.com/vasita?que...ting=price_asc

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motorandan çok çeken arkadaşlarım var karalamak istemem ama benim şahit olduğum durumlar var

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Marka için bir şey diyemem ama 100 cc iki kişi kuvvetsiz gelir. Bir de 100 cc, 150 cc hızlı yollara çıkınca az geliyor ama çok gençsiz ve tecrübesizsin 150 cc ile başla bence...
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    İlk önce ehliyet ve koruma ekipmanları!
    Bisiklet değil bu.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Herkes motor onerıyor arkadaş rezalete bak. 15 yaşında bir çocuk MOTOSIKLET SUREMEZ. EKIPMANI GEÇTIM EHLIYET ALMADAN ELEKTRIKLI BISIKLETTEN OTEYE BİRŞEY SÜREMEZSİN SURMEMELİSİN!
    Aykut009 ve mrklimotorcu bunu beğendiler.

Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Sen o parayı kenarına at.2 Sene sonra ehliyetine yazıl.Ara ara gene para atmaya çalış.Ehliyetini eline almaya yakın git oradan ekipmanlarını al.Sonrada bi ybr ile başla kullanmaya.Daha yaşın 15 çocuk işi değil.Anneni babanı uzmeye hakkın yok.Allah korusun basına her şey gelebilir hele ki ehliyetin yok yasın 18 den kucuk.Cok buyuk para cezası var hatta baban bıle tehlıkeye gırer.

Yorumlarınız İçin Hepinize Teşekkür Ediyorum İstanbulda oturuyorum beyoglunda Ailem motor kullanmama ızın vermıyo motor surmeyi serserlılık gibi goruyolar 17 yasıma kadar paramı bırıktırıp ehliyete yazılıcam . motor ekipmanlarımı tamamladıktan sonra motor alıcam Beni uyardıgınız ıcın tesekkur edıyorum . Ehliyetimi Aldıktan Sonra Yzf r125 almayı dusunuyorum gorunusu cok hosuma gıdıyor Fakat cok ıyı gıtmıyomus yenı baslıcayagım ıcın gıtmesı o kadar onemlı deıl benım ıcın.Yzf r125 başlangıç ıcın uygunmudur veya Hoş bi goruntusu olan az yakan bi baslangıc motoru onerırmısınız bana?

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    hevesin varsa kros al daga tasa git ailende gorur spor yaptigini ehliyete ihtiyacin yok dagda bayirda ovada kros surmek icin.

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    - ehliyetin yok ?

- trafige çıkacan ?

- 120 -130 kilo taşıcak ?

- Daha hiç Kullanmasını bilmiyosun ?

- Ve wento 100 öyle mi ?

Pisiklete bin sen hacı boşveee

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)