Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu gün başıma gelenler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Arkadaşlar bugün başıma gelenleri anlatayım sakarlıkmı artık anlamadım

Ehliyete yazılmaya gidiyordum sabah zincirimi gerdim yaklaşık 3 km sonra 90-100 civarı giderken arka tekerlek kitledi zincir kopmuş sonra söktüğümde gördüm zincirde eklenen segman birleştirmek için onu atmmış atınca zincir çıkıyor dolanıyor tekerleği kitliyor[IMG]

[/IMG]

sonrasında gittim yazıldım kursa hükümet binası filan kapalıydı fotograf çekildim sağlık raporu pazartesi alcam parmak izi istediler oda o gün :D

kredi kartını yatırayım dedim 3 kez parayı kabul etmedi gittim bozdurdum değiştirdim sonrasında bankamatik nakit almıyormuş teknik arıza warmış öle uyarı verdi

tam eve dönücem anahtarı bulamadım düşürmüşüm yedek anahtarda köydkei evde köye arabalarla gittim anahtarı aldım tekrar b.eskiye döndüm anahtarın kopyasını yaptırmaya giderken elimdeki fotograflarıda düşürmüşüm döndüm onu geri aramaya buldum ta eve dönüyorum arka frene bi bastım arka fren çubuğu koptu bu şansmıdır nedir çözemedim :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    bence bi abdest al
    xman19, halilom, sinadra ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

sen bir boy abdesti al da gel bakım
    xman19 ve agrasiwe bunu beğendiler.

Motosikleti
    abdestliydimde anlamıyorum hiç arıza çıkarmayan motor beni üstünden atıcaktı bugün de ölmedik ))

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    bol bol sadaka vermek lazım
    Berke90 bunu beğendi.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Geçmiş olsun kardeşim.

Motosikleti
    haklısınız )))

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

sağolasın allah korudu bu gün tekerlek kızaklamaya başladı anlamadım debraja bastım gene kızaklıyordu dedim şanzıman yada motor problem var o an aklıma öle geldi şanzımanda olsa gene debraja bassam bşi olmıca ama o an öle düşündüm :D indim orta maşada boşluk yapmış tekerlek germe somununu sıyırmış bşraz hasar açtı

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Bu bir işaret olabilir kainat sana birşeyler anlatmak istiyor sanırım
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Direksiyon sınavı ne zaman ?

Motosikleti
    haziran 14 te yazılı dediler sonrasındaymış direksiyon kainat bana seni ölcen diyor sanırım gece rüyamdada eski bi samanlık görmüştüm çatısı evin içine dogru yıkılıyordu belirti :D:D

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Zincirin segmanını takarken,segman üst tarafa geldiğinde açık ağzı geriye bakacak şekilde tak
    Segmanın kapalı kısmı dönüş yönünde kalırsa kolay kolay çıkmaz,abdestide unutma

Motosikleti
    yaklaşık 5 bin km önce zinciri söküp takmıştım zaten öyle takıyorum ama nası attı anlamadım 90-100 civarı giderken 4.viteste gazı kapadım 80 le virajı döndüm tam daha viraj bitmemişti lastik yakma sesi geldi işte ön fren yapa yapa duraibldim düşmeden

AFAROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karşim daha büyük kazaları atlatmak için böyle vesileler çıkar insanların karşısına

Motosikleti
    Rüyada Çatı Yıkılması

Rüyada çatı yıkılması büyük bir musibet ve büyük bir acı yaşanacağı ile açıklanır. Rüya sahibinin ailesinde ve yakın çevresinde büyük bir yasa neden olacak bir olay yaşanacağı anlamına gelir. Bu olay rüya sahibinin ailesinde meydana gelecektir

dün gee rüyada gördüğümün şeyin açklması by heralde dediğiniz gbi

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    sen bi denize gir çık abdestte kurtarmaz artık
    allah korumuş vallaha traji komikmi desem korku gerilimmi desem

Motosikleti
    o lastik yakma sesi korku oluyor gerisi komk sayıla bilir :D:D

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Geçmiş olsun kardeşim,bazen öyle olur.Herşey üst üste gelir,sana bişey olmamışya.Gerisi sorun değil,kazasız sürüşler..

Motosikleti
    teşekkür ederim allah korudu hepimizin tekeri düz bassın inş

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün başıma gelenleri anlatayım sakarlıkmı artık anlamadım

Ehliyete yazılmaya gidiyordum sabah zincirimi gerdim yaklaşık 3 km sonra 90-100 civarı giderken arka tekerlek kitledi zincir kopmuş sonra söktüğümde gördüm zincirde eklenen segman birleştirmek için onu atmmış atınca zincir çıkıyor dolanıyor tekerleği kitliyorhttp://<br /> <br /> <a href="http:/...59.jpg</a></a>

sonrasında gittim yazıldım kursa hükümet binası filan kapalıydı fotograf çekildim sağlık raporu pazartesi alcam parmak izi istediler oda o gün :D

kredi kartını yatırayım dedim 3 kez parayı kabul etmedi gittim bozdurdum değiştirdim sonrasında bankamatik nakit almıyormuş teknik arıza warmış öle uyarı verdi

tam eve dönücem anahtarı bulamadım düşürmüşüm yedek anahtarda köydkei evde köye arabalarla gittim anahtarı aldım tekrar b.eskiye döndüm anahtarın kopyasını yaptırmaya giderken elimdeki fotograflarıda düşürmüşüm döndüm onu geri aramaya buldum ta eve dönüyorum arka frene bi bastım arka fren çubuğu koptu bu şansmıdır nedir çözemedim :S
    Her hayır görünen şeyde bir şer, her şer görünen şeyde bir hayır vardır... Kim bilir ? belki önüne çıkan bütün engeller, seni daha büyük bir kazadan beladan korumuştur. Bilmem anlatabildim mi?
    Bir garip yolcu...

xman19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb 125 ACE
    Büyük geçmiş olsun umarım her günün böyle değildir...Baktın günün böyle geçecek eve git yatağa yat yorganı kafana çek uyumaya çalış ama dikkat et yatak kırılmasın şaka bir yere kadar iyiki kaza yapmamışsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)