Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorumu Kimseye Vermeyeceğim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    İsteyen yakın arkadaşlarıma verirdim önceden ama artık yok. Bugün motoru temizlerken depodaki göçüğü farkettim. Avuç içinden biraz daha küçük bişey çokta derin değil. Ama bu önemli değil önemli olan bunu yapılıp benden saklanması. Ben senden parasını isteyecek değilim kardeşim niye saklıyorsun şuraya çarptım, düşürdüm diye söyle adam gibi bende canın sağolsun senin diyeyim. Ama afedersiniz bi b. yiyip bunun saklanması çok canımı sıktı.
    agrasiwe ve dionysos06 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Motosiklet verilmediği zaman,hemen de tepki hazır.Vayyy arkadaş,ne kıymetli motorun varmış.Peki öyle olsun bakalım.Gibisinden daha bir çok tripler,laflar gelir hemen..En sinir olduğum durum ise,hayatında ilk defa.Motosikletin selesine oturmuştur ve hemen yaa abi anahtarı versene bir süreyim diyenler..Anlatmak istersen ama nedense bir türlü anlamak istemezler..Sen sürüyosun ya ben niye süremicem..Tamam bilmiyoruz,öğreneceğiz işte..Oracıkta ümüğünü sıkmak istiyorum işte..)
    mekan67, agrasiwe, lawyer_16 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    bende verdi dikkat et dedım..ohoo ben amcamın 250lık tıgerını kullanıyom bunumu kullanamıycam dedi..ve gazı verdi debrıyajı bıraktı motor bi şahlandı.allahtan düşürmedi..dedin in bilader bu senın harcın değil...

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bi ara yakın arkadaşım vardı arkamda geziyordu motor kullanmamış ama bana yalan attı motor kullanıyom die ama scooter kullanıyorum dedi verdim motoru bi kere ufak bi viraj içinde düşürdü bizi birşey olmadı pek sonra köye gidelim dedim köyde 100 mt kadar bi yere kadar gidebilirmiyim sende arkama geel dedi yer bayır aşşa al dedim ççalıştırdı verdi gaz 5 bin devir kadar dabrajı saldı heyecan yaptı ön frene asıldı o zmnlar motorum yeni duyduğum ve gördüğüm şey ön fren kazıtarak ses yapması ve motorun 5 mt sürüklenmesi

Motosikleti
    Gsx-R 600
    yıllardır tanıdığım eleman geldi yanıma ''hacı bende motor alıcam bi süreyimmi seninkini nasıl bişey öğreneyim'' dedi. Yok olmaz 600 ile başlanmaz takla atarsın dedim yanlış anlamış 1 hafta yanıma uğramadı. Hani gönlü olsun diye verdim motoru boş bir yerde gazı verdiği gibi tekere gelip yatırdı motoru. Orada yemin ettim motora binmeyi bilmeyenlere vermicem diye.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Merr kriterlerini yerine getiren tüm arkadaşlarıma motorumu veririm:

1.Ehliyet
    2.Full koruma
    3.Bisiklet sürme becerisi
    4.Bi yerlere patladığında tamir ettirecek yada yenisini alacak kadar mal varlığı
    halilom ve kemboo bunu beğendiler.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı merr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merr kriterlerini yerine getiren tüm arkadaşlarıma motorumu veririm:

1.Ehliyet
    2.Full koruma
    3.Bisiklet sürme becerisi
    4.Bi yerlere patladığında tamir ettirecek yada yenisini alacak kadar mal varlığı
    Ben takıntılıyım abi,bana ya sıfır alacak ki.Gene içimden,ya benim motor sanki bundan daha iyiydi derim..Motosikletimi pert etsem,canım sağolsun derim.Yanlız birinin elinde,bir çızık olmuşsa.Gözümde 5 para etmez artık,hevesim kırılıyor.
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    En yakın arkadaşım dahil ne motorumu veririm ne de alırım. buna gücenen ya da tavır koyan arkadaş değildir zaten.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    geçen gün arkadaşım verdi yine tanıdığı bir arkadaşına motoru şehir içinde kaza yaptı motorda 5 milyar masraf birde yoldan geçen kız a çarptı sen düşün artık gerisini

Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet verilmediği zaman,hemen de tepki hazır.Vayyy arkadaş,ne kıymetli motorun varmış.Peki öyle olsun bakalım.Gibisinden daha bir çok tripler,laflar gelir hemen..En sinir olduğum durum ise,hayatında ilk defa.Motosikletin selesine oturmuştur ve hemen yaa abi anahtarı versene bir süreyim diyenler..Anlatmak istersen ama nedense bir türlü anlamak istemezler..Sen sürüyosun ya ben niye süremicem..Tamam bilmiyoruz,öğreneceğiz işte..Oracıkta ümüğünü sıkmak istiyorum işte..)
    Sesli güldüm abi klavyene sağlık

Motosikleti
    dealim daystar 250
    beyler bizim atalar boş konuşmaz, ne demiş? biz torunlarına; at, avrat ve silah kimseye emanet verilmez. O değersiz motor için; sizden emanet alamadı diye gönül koyacak ise kişi, zaten ondan ne dost olur nede arkadaş.
    Furkan Tarık, agrasiwe ve ukiran35 bunu beğendiler.

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsteyen yakın arkadaşlarıma verirdim önceden ama artık yok. Bugün motoru temizlerken depodaki göçüğü farkettim. Avuç içinden biraz daha küçük bişey çokta derin değil. Ama bu önemli değil önemli olan bunu yapılıp benden saklanması. Ben senden parasını isteyecek değilim kardeşim niye saklıyorsun şuraya çarptım, düşürdüm diye söyle adam gibi bende canın sağolsun senin diyeyim. Ama afedersiniz bi b. yiyip bunun saklanması çok canımı sıktı.
    Benimde öyle bir huyum var. Ne kimsenin aracını alır kullanırım. Ne de aracımı kimseye veririm. Verip kötü olacağıma vermeyip kötü olurum...
    Bir garip yolcu...

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    ben de çok duydum o lafları ama en son yemin ettim bi daha vermemeye sadece ustaya veriyorum bundan önceki motorumu verdim calibreydi 2 milyar masraf açtı başıma hadi parasını geçtim geçen sene 2 ay bekledim parçaların gelmesini zaten ankarada yaz 3 ay o yüzden vermiyorum artık kimseye.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne var çocuk hayatında motora binmemiş. binsinde bi teker yapsın ne var sanki

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Arkadaşlar kanunen sigortacılarda uyanmış bu işlerde sahip haricinde başkasına araç vermek tamamen risk artık. Araç kimin üstüneyse ve kimin adına sigortalı ise o kullanmalı. Kaza durumunda bu konu başınıza sorun açabilir vermeyin araçlarınızı kimseye darılan darılsın.
    agrasiwe bunu beğendi.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Valla artık bende vermiyorum. Ben motorda gaz açmıyorum, bi verdim redline falan içim gitti :/
    agrasiwe bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    pek sanmıyorum senden saklıcaklarını farkında olmadan olan bi durum söz konusu olabilir

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Motor emanet verilmez. NOKTA
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bilenede verilmez motor, çocuk oyuncağı değil bu, bisiklette değil, düşürdün, ayna sinyal karenaj kırıldı, vercen mi 500 lira ? yoo neyse veririz dicen, ben canın sağolsun dicem o para bana giricek, ben napcam sonra, ne zaman yaptırcam onu ? bırakın bu işleri kusura bakmayın kimsenin motorunu kullanmamaya çalışırım kimseyede vermemeye ! 4 teker deil bu, ister kırıl ister yarıl.
    suato21 bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    motoru isteyenlere sinir oluyorum sen karını emanet veriyormusunki benden motorumu istiyorsun. Motor kim olursa olsun emanet verilmez

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)