Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4Riders Ceket ve Dizlik

Motovento
    REKLAM ALANI
    enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...koruma-pmu1729

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu1735

bu 2sini almayı düşünüyorum sizce nasıldır iş görür mü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Ceketi bilmiyorum ama dizlikte Zandona kullanmıştım,

yaptığım kazada görevini hakkıyla yerine getirdi ama

benim zandona da böyle sabitti. Aldıktan snra mafsallı

tiplerin daha kullanışlı olduğunu anladım. Tavsiyem mafsallı dizliktir.
    enesbingl ve maxi97 bunu beğendiler.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ceketi bilmiyorum ama dizlikte Zandona kullanmıştım,

yaptığım kazada görevini hakkıyla yerine getirdi ama

benim zandona da böyle sabitti. Aldıktan snra mafsallı

tiplerin daha kullanışlı olduğunu anladım. Tavsiyem mafsallı dizliktir.
    tavsiyenize uymaya çalışıcam
    İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    enesbingl ve AFAROZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    bursada mağzalarda ross yok giymem lazım en kötü motomaxdan bir şey alıcam sağ ol yinede

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Enes o montu yazın da kışın da giyemezsin. anca bahar havalarında. tavsiyem yaz için bering aero, kış için hudson robocop. dizlik hakkında bir fikrim yok.
    enesbingl bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes o montu yazın da kışın da giyemezsin. anca bahar havalarında. tavsiyem yaz için bering aero, kış için hudson robocop. dizlik hakkında bir fikrim yok.
    sende bu mont vardı demi selim abi. içinde termal astar filan varmış çıkartıla bilenden. ya da prohel mont alabilirim.
    linkinpark20 bunu beğendi.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Mont o fiyata gayet güzel ve özellikli.3 mevsim kullanırsın yazın giyilmez.bütçen müsaitse arkadaşların gösterdiği yazlık montlarda mantıklı.Dizliğide pantolonun içine sığabilecek mafsallı türden alırsan sağlıklı olur.
    enesbingl bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    İki ürünü de 1 aydan beri kullanıyorum.
    Dizlik oldukça iyi.Kötü tarafı bence lastikleri biraz gevşek gibi.Daha doğrusu biraz uzunlukları fazla.Bacak kalınlığın biraz fazla ise sorun olmaz.
    Monta gelirsek;Fiyatına göre çok iyi bence.
    Aldığımdan beri içliğini çıkarıp kullandım.
    Hava çok sıcak değilken çok iyi.Biraz sıcaklayınca ön ve arkadaki hv.fermuarlarını açıyorum.Gayet güzel iş görüyor.Fakat yaz günü kullanılacak gibi değil.Bence bu tarihten sonra yazlık mont,
    Kışa girerkende kışlık mont almak en mantıklısı olur.Bugün Tekyıldız tic.uğradım.Yazlık Prohel montlar 200-225 tl.idi sanırım.İnternette daha uygun fiyatlı montlarda mevcut.
    enesbingl bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki ürünü de 1 aydan beri kullanıyorum.
    Dizlik oldukça iyi.Kötü tarafı bence lastikleri biraz gevşek gibi.Daha doğrusu biraz uzunlukları fazla.Bacak kalınlığın biraz fazla ise sorun olmaz.
    Monta gelirsek;Fiyatına göre çok iyi bence.
    Aldığımdan beri içliğini çıkarıp kullandım.
    Hava çok sıcak değilken çok iyi.Biraz sıcaklayınca ön ve arkadaki hv.fermuarlarını açıyorum.Gayet güzel iş görüyor.Fakat yaz günü kullanılacak gibi değil.Bence bu tarihten sonra yazlık mont,
    Kışa girerkende kışlık mont almak en mantıklısı olur.Bugün Tekyıldız tic.uğradım.Yazlık Prohel montlar 200-225 tl.idi sanırım.İnternette daha uygun fiyatlı montlarda mevcut.
    kışlığa 4riders alırız yazlık mont almak lazım o zaman bakalım duruma göre bütçeye göre alıcam artık sağ olun.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mont için şöyle diyim prohel prosev 4 riders gibi markalardan uzak durmakta fayda var. özellikle 80+ hızlarda kumaşları çok kaliteli olmuyor koruma anlamında. (her ne kadar kevlar falan denilse de). denendi test edildi görüldü bu konuda şüpheniz olmasın. bahsettiğiniz montu da bir arkadaşım kullanıyor. Aldığının ertesi haftası fermuari bozuldu garantiden tamir ettirdi ancak bu kez de fermuari aynı hizada dikememişler ve şimdi yamuk bir şekilde montu kullanıyor.

dizlik meselesi de şöyle ki bu kez venom ve prohel, ufo zandona gibi markalara iyi bir rakip olabilir. ancak kesinlikle güvenilip 90+ hızları denememek gerekir çünki maksimum 90 a kadar düzgün bir koruma sağlıyor. bu hızın altında ki düşmeleri yeterince tolere edebiliyor.

dizlikte 4riders tan bahsetmememin sebebine gelince. paylaştığın ürün hem mafsalsız hemde durduğu yerde dizinden kaymaya başlıyor dizlik. bunun sebebi hem cırtların çok uzun olması hemde kalitesiz oluşundan ve yaklaşık 4-5 ayda iyice bollaşması neticesinde artık takmanızın bir anlam ifade etmeyeceği bir koruma halini alıyor.

ama tabii yine 4riders ın mafsallısı düşünülebilir. ancak ben şahsen aynı paraya zandona varken 4riders ta düşünmem doğrusu.

mont konusunda bir tüyo şimdi yazlık mont alın (gece soğuğunda binmemek şartıyla) yazın ortasında kışlık mont alın (genellikle yaz ortasında yeni ürünlere stokta yer açmak için indirim yaparlar)böylece en ekonomik şekilde işinizi halletmiş olursunuz
    ceyceypad ve enesbingl bunu beğendiler.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Dizliği alma. Zandona al.
    enesbingl bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende bu mont vardı demi selim abi. içinde termal astar filan varmış çıkartıla bilenden. ya da prohel mont alabilirim.
    Bende bering aero var. Buluştuğumuzda sana veririm ufak bi test yaparsın. Kilo ve bedenlerimiz aynı neredeyse. ama aero bahar ayında bile üşütüyor tam olarak yaz için tasarlanmış. Pantolon ise 4riders toscana 4 mevsim aldım ama astarını da çıkarsam yaza kullanmak mümkün değiş şu anda bile çok terletiyor. Kışın performansı nasıl olacak merak ediyorum. Bu 4 mevsim montlar ve pantolonlar bence kandırmacadan ibaret. Bir de ben indirimden aldım yüzde 30 indirim vardı montu 180, pantolonu 100 TL'ye aldım sanırım motomax bursa şubesinde yüzde 20 indirim devam ediyor bakmanı tavsiye ederim. hayırlı olsun şimdiden.
    enesbingl bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Dizlik kolayca takılıp çıkabilmeli, ve mafsallı olmalı

[IMG]https://www.motoavm.com/images/Products/2013/06/17/1371456405_1.jpeg[/IMG

Mont olarak şu renkler daha güzel

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mont için şöyle diyim prohel prosev 4 riders gibi markalardan uzak durmakta fayda var. özellikle 80+ hızlarda kumaşları çok kaliteli olmuyor koruma anlamında. (her ne kadar kevlar falan denilse de). denendi test edildi görüldü bu konuda şüpheniz olmasın. bahsettiğiniz montu da bir arkadaşım kullanıyor. Aldığının ertesi haftası fermuari bozuldu garantiden tamir ettirdi ancak bu kez de fermuari aynı hizada dikememişler ve şimdi yamuk bir şekilde montu kullanıyor.

dizlik meselesi de şöyle ki bu kez venom ve prohel, ufo zandona gibi markalara iyi bir rakip olabilir. ancak kesinlikle güvenilip 90+ hızları denememek gerekir çünki maksimum 90 a kadar düzgün bir koruma sağlıyor. bu hızın altında ki düşmeleri yeterince tolere edebiliyor.

dizlikte 4riders tan bahsetmememin sebebine gelince. paylaştığın ürün hem mafsalsız hemde durduğu yerde dizinden kaymaya başlıyor dizlik. bunun sebebi hem cırtların çok uzun olması hemde kalitesiz oluşundan ve yaklaşık 4-5 ayda iyice bollaşması neticesinde artık takmanızın bir anlam ifade etmeyeceği bir koruma halini alıyor.

ama tabii yine 4riders ın mafsallısı düşünülebilir. ancak ben şahsen aynı paraya zandona varken 4riders ta düşünmem doğrusu.

mont konusunda bir tüyo şimdi yazlık mont alın (gece soğuğunda binmemek şartıyla) yazın ortasında kışlık mont alın (genellikle yaz ortasında yeni ürünlere stokta yer açmak için indirim yaparlar)böylece en ekonomik şekilde işinizi halletmiş olursunuz
    anladım bütçem 200 300 arası mont bakıyorum. zandona alırım artık sağ olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

http://www.feyizoglu.com/Mafsalli-Dizlik_47832.html#0
    dizlik olarak bunu alırım heralde bakalım.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım bütçem 200 300 arası mont bakıyorum. zandona alırım artık sağ olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

http://www.feyizoglu.com/Mafsalli-Dizlik_47832.html#0
    dizlik olarak bunu alırım heralde bakalım.
    linkini verdiğiniz venom dizliği motosiklet dükkanlarında sıkı bir pazarlıkla 45-50tl gibi bir rakama alabilirsiniz. ayrıca emin olun dediğim markalarda ki montları tercih edip pişman olmanızdansa biraz daha bekleyip daha iyi bir mont almanız daha iyi olacaktır. Ayrıca motomax in indirimlerini takip etmekte fayda var. şöyle ki kız arkadaşıma 200tl civarına difi kışlık mont aldık kendime da bering aero montu zamanında 200-250 gibi bir rakama almıştım ki bu fiyatlar kışlık mont için kış ayı yazlık mont için yaz ayı fiyatıydı.
    enesbingl bunu beğendi.
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkini verdiğiniz venom dizliği motosiklet dükkanlarında sıkı bir pazarlıkla 45-50tl gibi bir rakama alabilirsiniz. ayrıca emin olun dediğim markalarda ki montları tercih edip pişman olmanızdansa biraz daha bekleyip daha iyi bir mont almanız daha iyi olacaktır. Ayrıca motomax in indirimlerini takip etmekte fayda var. şöyle ki kız arkadaşıma 200tl civarına difi kışlık mont aldık kendime da bering aero montu zamanında 200-250 gibi bir rakama almıştım ki bu fiyatlar kışlık mont için kış ayı yazlık mont için yaz ayı fiyatıydı.
    bu dizlik mafsallı daha rahatdır. mont için biraz beklemedeyim belki yeni bir şey gelir indirime girer gerçi %20 indirim var şuan motomaxda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)