Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın elbiseli adamın söylediği 1621-2 omuz koruma?

Motovento
    REKLAM ALANI

Daha önce araştırmıştım bulamamıştım bilgisi olana da rastlamamıştım. Ama 16 nisan dünkü canlı yayında düşüp omzunu inciten bir arkadaşla ilgili şöyle bi yorumu oldu.

1621-2 standartında omuz koruması kullan diye. Normal olarak bildiğimiz dirsek ve omuzda 1621-1 koruma srtta aynu şekilde fakat sırt için 1621-2 level korumalar var. Omuz ve dirsek için bulamadıdm. Bilgisi olanlar cevap verebilirmi?

Venom tekstil montum var, korumalarını değiştirmek istiyorum varsa bu şekilde..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    spidi marka montlar için 1621-2 kormlalar var,aynı zamanda alpinestarsın da olması lazım ve knox markasının da sadece omuz olarak koruması olduğunu hatırlıyorum,ben spidi marka ceket kullanıyorum,normal korumaları ile 1621-1 warrior sırt koruması almıştım (spidi) o bile iyi para tutmıştu, 1621-2 omuz korumaları bir venom mont parası tutabilir,bence o venom montu değiştirmek senin için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum

Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spidi marka montlar için 1621-2 kormlalar var,aynı zamanda alpinestarsın da olması lazım ve knox markasının da sadece omuz olarak koruması olduğunu hatırlıyorum,ben spidi marka ceket kullanıyorum,normal korumaları ile 1621-1 warrior sırt koruması almıştım (spidi) o bile iyi para tutmıştu, 1621-2 omuz korumaları bir venom mont parası tutabilir,bence o venom montu değiştirmek senin için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum

Link bulursanız atabillrmisiniz? Dainesenin de 1621-2 koruması var sırt 300 tlye sas-tec veya adını hatırlıyamadıgım bi markanında 80 tlye..

250-300 tl değildir omuz koruması sanırım

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim hatırladığım korumaların seviyesi level 1 miş yani 1621-1,bende yanlış hatırlıyormuşum,kısa bir araştırma yaptım fakat omuz koruması olarak 1621-2 koruma fazla bulamadım, bende sizin dediğiniz sas tec korumaları bulabilim internette,bunun dışında,

spidi montların standart omuz koruması dışında geliştirilmiş versiyon omuz koruması var fiyat olarak da düşündüğümden ucuz çıktı o da şu linkte http://www.hondamototal.com/?urun-611-Spidi-Biomekanik-Omuz-Koruma.html

eldeki en iyi seçenek bu gibi gözüküyor,sanırım 1621-2 omuz koruması yok

bunun dışında siz de bulursanız,mesajınızı bekliyorum

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Omuz ve dirsek korumalarinda 1621-2 yoktur.

Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)