Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güçlü e-scooterler neler var?

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler yaza yeni bir elektrikli bisiklet alıcam ama en aşşağı 1000w alcam ve bildiğim tek motor yuki dünya, bunun dışında gerçek bir scooter görünmülü güzel hızlı ve güçlü bir model varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şuan yok :)
    e-scooterların arasında en sağlam olanıdır yuki. Arkadaşımla beraber ortak 13 000 km kadar kullandık. İlklerde Full şarj 50 km yol yaparken sattığımızda 25 km yol yapıyordu. Yani aküler ölmeye başlıyor. Tavsiyem alırsan eğer şarjı tam bitmeden motoru şarja takma

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    honda today al 2nci el bu e scooter lar ucuz gibi görnüyor fakat aküleri çok hızlı ölebiliyor ve bildiğim kadarı ile 400 TL den başlıyor aküsü.

Konu sahibi bağışlasın yeri değil belki, geçen gün köşe/görüsşü olmayan bi yerden dönerken bi e-scooter ödümü kopardı, burun buruna geldik ben yaya idim, sessizik iyidir ancak hakikaten fazla sessizler.

Sanırım elektrikli araçlar için seyahat halinde ses yayacak, bir çalışma yapılıyor/acak idi.

Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda today al 2nci el bu e scooter lar ucuz gibi görnüyor fakat aküleri çok hızlı ölebiliyor ve bildiğim kadarı ile 400 TL den başlıyor aküsü.
    Ehliyetim yok dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibi bağışlasın yeri değil belki, geçen gün köşe/görüsşü olmayan bi yerden dönerken bi e-scooter ödümü kopardı, burun buruna geldik ben yaya idim, sessizik iyidir ancak hakikaten fazla sessizler.

Sanırım elektrikli araçlar için seyahat halinde ses yayacak, bir çalışma yapılıyor/acak idi.
    Dostum zaten şuanda bendede elektirkli var evet çok sessizler ama benimki değil benim motordan iyi ses çıkıyo ve balatalarda bitik olduğu için sürekli ötüyo ama genelde korna çalıyom yaya felan fırlamasın diye

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Yuki Moni modeli vardı sanırsam.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Valla fuarda Volta VS7 modeli vardı, 80 km yaptığını söylemişlerdi. Ayrıca bayağı havalıydı. Ama sitesinde bulamadım. 4400 Watt mı neydi gücü

Alıntı berketan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuki Moni modeli vardı sanırsam.

http://raksmotor.com/8rkc6dtte/DSC01046.JPG
    Bunları biliyorum acayip havalı birşey çok hoşuma gidiyoda çok pahalı ya 3.100 lira benim şuanki motorumdan 2 tane alır :((

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla fuarda Volta VS7 modeli vardı, 80 km yaptığını söylemişlerdi. Ayrıca bayağı havalıydı. Ama sitesinde bulamadım. 4400 Watt mı neydi gücü
    Volta hiç duymadım ama güzel birşeye benziyor bir motor daha vardı elektrikli oda voltaydı sanırım çok hoşuma gitmişti şuanki elektrikliyi aldığım bayide görmüştüm yaklaşık 8000w civarındaydı 140 km hız yapıyodu sanırsam ve görünümü maxi scooter dı ama 11.000 lira gibi birde fiyatı vardı sanırım

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu anda e-bike'ın varsa bi daha niye alıyosun sıkılmadın mı?

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kırsehır_onr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi ya gerçek motor görünümünde ve çok güçlü ama 2. el zor bulunur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)